Ako používať webový prehliadač Roku

Prechádzali ste internet pomocou webového prehliadača Roku? Áno! na Roku si môžete nainštalovať internetový prehliadač. Pokiaľ ide o nevýhody, je číslo Roku vo webovom prehliadači obmedzené a chýbajú mu niektoré funkcie.

Ak sa tiež chcete dozvedieť viac informácií o možnostiach webového prehliadača Roku, spolu s metódou, ktorá ponúka dobrý zážitok z prehliadania webu, ponorte sa nižšie!

Má Roku internetový prehliadač?

Po použití vášho streamovacieho zariadenia ako webového prehliadača nie sú tyčinky Roku a set-top boxy tou najlepšou voľbou.

Okrem toho, že je tu už mnoho rokov (a skôr ako mnoho hlavných konkurentov spoločnosti Roku ponúkajúcich na svojich streamovacích zariadeniach internetové prehliadače). V obchode Roku Channel Store sú však iba dva prehľadávače. Žiadny z nich nevyvinul samotný Roku.

Webový prehliadač Roku v obchode kanálov

Oficiálne sú v obchode Roku Channel dostupné dva webové prehľadávače Roku, a to webový prehliadač POPRISM alebo webový prehliadač X.

Webový prehliadač Roku v obchode kanálov

Webový prehliadač X

Úžasný webový prehliadač Roku je Web Browser X. Slovo úžasný používame trochu voľne. Ak očakávate plynulé a pokročilé rozhranie, budete sklamaní. Zdá sa, že webový prehliadač X bol postavený na začiatku 90. rokov. Jeho rozhranie a písma sú však dosť staromódne.

Funguje to aj na vykreslenie a formátovanie vysoko sieťových stránok. Niektoré vopred uložené obľúbené položky (napríklad CNN, Google News a ABC News). Po zadaní adresy URL však môžete navštíviť aj ktorúkoľvek stránku. Do zoznamu obľúbených položiek môžete tiež pridať svoje často navštevované webové stránky.

najlepšie aplikácie pre samsung note 9

Ak sa chcete presunúť na webovú stránku. Na prechádzanie odkazmi na stránke jednoducho použite pravé alebo ľavé tlačidlo na diaľkovom ovládaní. V texte sa potom môžete pohybovať pomocou šípok nahor a nadol.

Prehrávač však nemôže prehrávať videá. Nemôže tiež vyplniť polia používateľských mien, webové formuláre a polia hesla.

zadaný používateľ nemá platný profil

A ďalšie slovo opatrnosti. Počas prieskumu tohto článku som si aplikáciu stiahol z mexického modelu obchodu Channel Store. Povedali mi, že cena bola 0,00 USD. Ale po vygenerovaní mesačnej faktúry 4,99 USD oproti môjmu účtu. Americký model obchodu uvádza aj cenu na 4,99 USD / mesiac. Takže medzi národnými obchodmi je rozdiel.

Webový prehliadač POPRISM

Jediným ďalším webovým prehliadačom spoločnosti Roku je webový prehliadač POPRISM. Má však o veľa úrovní horšie ako webový prehliadač X.

Je to kvôli tomu, že dokáže prečítať jediný text - neexistujú žiadne grafické používateľské rozhrania, obrázky, CSS, JavaScript a podobne. Nech navštívite akýkoľvek web, zobrazí sa vám iba množstvo neformátovaného textu.

Prehliadač je však pre väčšinu webov úplne zbytočný. Je to takmer prijateľné pre textové fóra, kanály RSS a ďalší obsah, ktorý je dosť textový.

Pokiaľ hovoríme o pozitívnej stránke, prehliadač POPRISM Roku sa ma nemôže pokúsiť vylákať zo 4,99 dolárov. Musíte hľadať svetlé miesta.

Nastavte zrkadlenie obrazovky na prehliadanie internetu na Roku

Je však tiež možné nainštalovať webový prehliadač Roku, ale dostupná oprava zďaleka nie je ideálna.

Najlepšou technikou je tiež použiť zrkadlenie obrazovky a preniesť prehliadač priamo z Androidu alebo PC priamo do zariadenia Roku.

Preneste webový prehliadač do Roku z Windows

Namiesto internetových prehliadačov Roku, ktoré sú k dispozícii v obchode s kanálmi, je jedinou alternatívou odovzdanie prehliadača z Androidu alebo PC do vášho Roku pomocou zrkadlenia obrazovky.

Ak chcete preniesť webový prehliadač Windows do Roku, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie:

Krok 1:

Najskôr skontrolujte, či váš Roku spúšťa minimálne model 7.7 operačného systému, a to tak, že prejdete na Nastavenia> Systém> O mne . Ak nie, choďte do Nastavenia> Systém> Aktualizácia systému> Skontrolovať a umožniť dokončenie procesu.

Krok 2:

V systéme Windows prejdite na stránku Akčné centrum klepnutím na požadovaný odkaz v pravom dolnom rohu obrazovky.

Krok 3:

Klepnite na ikonu Pripojte sa dlaždica. Ak to nemôžete okamžite zobraziť, môžete klepnúť na Rozbaliť .

Krok 4:

Povoľte systému Windows vyhľadať vaše zariadenie Roku. Proces môže trvať až 30 sekúnd.

Krok 5:

Klepnite na meno Roku v zozname zariadení. Pripojenie sa tiež uskutoční automaticky.

porovnanie firmvéru open source smerovača
Krok 6:

Prejdite do svojho webového prehliadača a začnite surfovať.

Ak chcete vysielanie vypnúť, zvoľte Zastaviť video na televíznej obrazovke alebo stlačte Odpojiť vo Windows.

Preneste webový prehliadač do Roku z mobilu

Ak chcete surfovať na internete na Roku z mobilného telefónu alebo tabletu, postupujte nasledovne:

Krok 1:

Zamierte do svojich Androidov nastavenie aplikácia

Krok 2:

Potom prejdite na Pripojené zariadenia> Spárovať nové zariadenia .

spomalená galaxia s7
Krok 3:

Chvíľu počkajte, kým Android nájde vašu streamovaciu tyčku Roku alebo set-top box.

Krok 4:

Kliknite na názov vášho Roku a počkajte, kým sa pripojenie spustí.

Krok 5:

Prejdite do webového prehliadača, ktorý chcete používať vo svojom zariadení Roku.

Aj zrkadlenie obrazovky má svoje nevýhody

Bohužiaľ, aj odovzdanie prehliadača do Roku má určité nevýhody.

Zrkadlenie obrazovky Roku spočiatku závisí od technológie Miracast. Znamená to, že iba zariadenia Android alebo Windows môžu natívne prenášať svoje obrazovky. IOS a macOS nie sú kompatibilné s Miracast. Znamená to, že chcete dosiahnuť rovnaký výsledok pomocou aplikácie tretej strany. Najlepšia aplikácia od tretej strany na prenos obrazovky Mac alebo iPhone na Roku je AirBeamTV .

Miracast nie je spoľahlivý protokol. Otvára sa zaostávanie, spojenie hippy, neúspešné párovanie a ďalšie problémy.

wininit.exe čo to je

Zrkadlenie obrazovky nakoniec znamená, že chcete do) nechajte obrazovku spustenú na odlievacom zariadení b) pomocou odlievacieho zariadenia ovládajte webový prehliadač.

Po použití nahrávacieho zariadenia na ovládanie prehliadača pravdepodobne nebude problém po pozretí videa. Ale pre aktívne prehliadanie je ťažké zistiť, aké výhody by obsadenie malo oproti samotnému použitiu hlavného zariadenia. Len zvážte, že sa chcete pozrieť na obrazovku zariadenia, aby ste videli, čo robíte.

Napriek negatívam však platí, že ak chcete na svojom zariadení Roku skutočne plnohodnotný webový prehliadač, je najlepšou voľbou zrkadlenie obrazoviek.

Záver:

Tu je všetko o webových prehľadávačoch Roku. Ak sa chcete s článkom podeliť o niečo iné, dajte nám vedieť nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: