Ako sa používa softvérový softvér ren.001 - Opraviť chybu

8024a008

Kedykoľvek sa pri zavádzaní systému niečo pokazí, Windows najskôr sa spustí Sprievodca automatickou opravou a tiež automaticky opraví problémy. A ak to zlyhalo, musíte vy, alebo chlapci, obnoviť alebo resetovať prístroj. Obnovenie systému Windows 10 však vo väčšine prípadov zlyhalo a vygeneroval chybové správy nasledovne. V tomto článku si povieme o tom, ako používať softvérový softvér ren.001 - Oprava chyby.

Kedykoľvek sa pri zavádzaní systému niečo pokazí, Windows vbehne do Automatická oprava Sprievodca a potom automaticky opraví problémy. Ale väčšinou aj Automatická oprava sám zlyhá s cieľom opraviť systém, a preto musíte Obnoviť alebo Resetovať stroj. Práve sme sa však dozvedeli, že kedy Automatická oprava zlyhá, nemôžete Obnoviť alebo Resetovať váš systém.

Ak sa ho pokúsite pokúsiť Obnoviť, uvidíte túto chybu:

Pri obnovovaní počítača sa vyskytol problém. Neboli urobené žiadne zmeny.

A ak sa chystáte použiť Resetovať funkcia, potom existuje ďalšia chyba, a to:

Pri resetovaní počítača sa vyskytol problém.

Doteraz sme tiež videli, že ani vy nemôžete Obnoviť alebo Resetovať aj váš systém. V tomto článku vám ukážem spôsob, ako tento problém vyriešiť. Príčinou tohto problému je vlastne poškodenie alebo nesprávne fungovanie podregistrov pod SYSTÉM a SOFTVÉR vetvy konfigurácie registra. To je mimo vnímania bežného alebo priemerného používateľa počítača a chce len vedieť jednoduché kroky, ako to napraviť.

Takto vlastne môžete:

Ako sa používa softvérový softvér ren.001 - Opraviť chybu

 • Musíte nabootovať Možnosti obnovenia systému . Potom klepnite na Príkazový riadok možnosť:

ren software software.001

 • Potom na nasledujúcej obrazovke vyberte účet správcu:
 • Teraz zadajte poverenia pre účet správcu, ktorý ste si zvolili v predchádzajúcom kroku:
 • Nakoniec v Príkazový riadok okno, musíte napísať nasledujúce príkazy a kliknúť na Zadajte kľúč po každom:

  cd% windir% system32 config

  doplnok nfl pre kodi

  ren system system.001

  ren software software.001

 • Teraz môžete zavrieť Príkazový riadok okno, ktoré vás v podstate dovedie do okna Windows Recovery Environment obrazovka. Vyber ďalej možnosť dostať sa do vášho operačného systému. Po reštarte chlapci zistíte, že problém je už vyriešený.

Použite bod obnovenia systému

Ak budeš stále dostávať Pri resetovaní počítača sa vyskytol problém správa. Potom by ste to mohli vyriešiť vykonaním Obnovenia systému.

Ak nie ste oboznámení, Obnovenie systému je funkcia, ktorá vám umožní obnoviť počítač do predchádzajúceho stavu a vyriešiť veľa problémov v tomto procese.

Používanie nástroja Obnovovanie systému je naozaj jednoduché a vy môžete svoj počítač obnoviť takto:

Kroky | ren software software.001

 • Klepnite na Windows Key + S a potom vstúpte obnovenie systému . Vyberte si Vytvorte bod obnovenia z jedálneho lístka tiež
 • Vlastnosti systému teraz sa zobrazí aj okno. Klepnite na Obnovenie systému
 • Keď Obnovenie systému otvorí sa okno, potom klepnite na Ďalšie
 • Ak sú k dispozícii, musíte ich skontrolovať Zobraziť viac bodov obnovenia možnosti. Teraz zvoľte požadovaný bod obnovenia a klepnite na Ďalšie .
 • Teraz musíte postupovať podľa pokynov na obrazovke.

Po obnovení systému by mal byť problém tiež úplne vyriešený. Ak nie sú k dispozícii žiadne body obnovenia, prejdite na Ovládací panel, vyhľadajte položku Obnova a zvoľte Obnovenie. Zamierte na Konfigurovať obnovenie systému a potom vyberte Konfigurovať a zapnúť ochranu systému, aby ste túto možnosť zapli.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento článok so softvérom ren Software.00.00 a bude vám tiež užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako opraviť kód chyby Windows Update 8024a008