Ako používať Ace stream - Nainštalujte Ace stream v krokoch

Ak o tom neviete, možno viete niečo o torrentoch a bittorrentoch. AceStream je aplikácia na streamovanie videa, ktorá slúži hlavne na streamovanie video obsahu pomocou protokolu acestream. Chcete vedieť, čo je Ace stream a ako používať eso stream? Potom ste na správnom mieste.

Ako používať Ace stream

Používam prúd AC tak dlho. Ponúka prístup k množstvu streamovaného obsahu, ktorý by som bez predplatného bežne nevidel, a umožňuje mi držať krok s mojimi obľúbenými tímami, nech som v tom čase kdekoľvek. Ak ste už o tejto aplikácii počuli. Tiež, ak chcete vedieť, čo to je a ako nainštalovať a používať Ace Stream na počítači PC, ste na správnom mieste!

Ace Stream používa na streamovanie video obsahu technológiu P2P Peer to Peer. To znamená, že ak streamujete kanály alebo videá cez AceStream. Niektoré časti videí nahrávate do iných klientov alebo ľudí streamujúcich rovnaký obsah. Je to komerčný produkt, ktorý umožňuje mediálne vysielanie sietí typu peer to peer. Používa tiež protokol bit torrent na zdieľanie médií medzi používateľmi bez potreby centrálneho servera.

A verte mi, že to používateľom uľahčí prácu.

Ako používať Ace stream

Používanie streamu Ace:

Rovnako ako mnoho takýchto služieb, aj AceStream a technológia za ním sú úplne legálne. Rovnako ako bitový torrentový protokol. To, kvôli čomu službu využívate, môže byť právne zložité. Mnoho ľudí používa Ace Stream na prístup k nelegálnemu obsahu. ale väčšina ľudí to používa aj na sledovanie filmov a športov bez poskytovania poplatkov za predplatné. A tiež existuje veľa výhod. Existuje však veľa legálnych spôsobov, ako ho použiť.

As Ace Stream používa klienta Bit Torrent. musíte mať slušné pripojenie na internet, aby ste z neho vyťažili maximum. Znamená to tiež, že čím viac sledujete. Čím viac zdieľate v sieti, tým splácate všetko, k čomu získate prístup. Pretože v podstate pomáhate udržiavať AceStream v chode, jeho používanie nevyžaduje žiadne predplatné ani finančné náklady.

Pri inštalácii oboch aplikácií. Potom budete potrebovať ID obsahu. Čo je v ňom magnetické spojenie? Content-ID identifikuje konkrétny stream alebo časť obsahu. Takže každý futbalový zápas alebo zápas NHL bude mať svoje vlastné ID obsahu. Ak chcete prehrať tento obsah, pridajte ho do služby Ace Stream.

Nainštalovať Ace Stream:

Ace stream sa inštaluje bežným spôsobom. Je k dispozícii pre Windows aj pre Android. Po nainštalovaní bude aplikácia pristupovať k vašej sieti a poskytne vám grafické používateľské rozhranie. V aplikácii AceStream sú dve aplikácie. Jeden je upravený prehrávač VLC a druhý je prehrávač multimediálneho centra.

 • Prejdite na web Ace Stream a stiahnite si aplikáciu.
 • Nainštalujte si aplikáciu na svoje zariadenie a prijmite licenčnú zmluvu.
 • Skúste buď „Navštíviť web AceStream a otestovať nainštalovaný softvér“, alebo zrušte začiarknutie políčka, aby ste mohli aplikáciu naďalej používať.

Ako používať Ace Stream?

akonáhle je nainštalovaný. Potom program acestream nainštaluje na váš počítač skratku pre ľahký prístup. Dvojitým kliknutím otvoríte skratku Ace Player a môžeme načítať stream, ktorý chcete sledovať. Teraz sa to stáva komplikovaným. Ako som už spomínal, v hornej časti nie je Ace Stream nelegálny, ale dá sa použiť na prístup k nelegálnemu obsahu. Takže buďte opatrní pri streamoch, ktoré používate, a chráňte sa neustále.

Ak chcete nájsť ID obsahu, potom použite vyhľadávací nástroj a vyhľadajte acestream ID obsahu + Šport tu. Alebo ho ďalej spresnite pomocou ID obsahu acestream + F1.

Tu uvádzam niektoré subreddity, ktoré obsahujem:

 • NFL = / r / nflprúdov
 • NHL = / r / nhlstreams
 • NBA = / r / nbastreams
 • NBA = / r / nbastreams
 • Box = / r / boxingstreams
 • Futbal NCAA = / r / cfbstreams
 • NCAA Basketball = / r / ncaabballstreams
 • Futbal = / r / soccerstreams
 • MMA = / r / mmastreams
 • WWE = / r / wwestreams

Poznámka:

Je toho omnoho viac, ale používam tie, o ktorých viem. Keď budete mať Content ID, môžeme začať pozerať.

 • Otvorte Ace Player a vyberte Media.
 • Vyberte možnosť Otvoriť ID obsahu AceStream a vložte ID obsahu do poľa.
 • Kliknite na tlačidlo Prehrať.

Prehrávaču eso bude trvať niekoľko sekúnd, kým otvorí odkaz a uloží prúd do vyrovnávacej pamäte, ale potom by mal hrať. Podľa toho, aký populárny je stream. A koľko rovesníkov to nahráva a vašu sieť? Stream by mal hrať plynulo.

Tu navrhnem a VPN keď používate Ace Stream na svoju ochranu. Aj keď nemáte prístup k nelegálnemu obsahu, siete typu peer to peer sú neustále monitorované. Aj keď technicky nerobíte nič zlé, ak je stream legálny. Potom je vždy bezpečnejšie byť anonymný! správny? no, je úplne zadarmo na použitie. Neexistuje tiež žiadne obmedzenie pre obsah, ku ktorému pristupujete cez Ace Stream. Niektoré krajiny ale nepovoľujú a nepovoľujú používanie webových stránok typu AceStream ako Torrent. Uistite sa, že používate AceStream so službou VPN.

Pozri tiež: Ako nahrávať Facetime Call na iPhone alebo Mac