Ako upgradovať na MIUI 11

Skúšali ste niekedy upgradovať na MIUI 11? MIUI je mobilný OS pre tablety alebo smartphony, ktoré sú založené na najpopulárnejšom operačnom systéme Android. Jedná sa o čínsky produkt spoločnosti, ktorá vyrába telefóny Xiaomi kompatibilné s operačným systémom Android. OS však prichádza aj s úžasnými témami a funkciami.

Čínska spoločnosť Xiaomi vyrobila telefóny s Androidom, ktoré bežali na predchádzajúcich verziách systému Android. Momentálne však spomaľujú migráciu na svoj OS, MIUI. Niektoré telefóny Xiaomi dostanú jednu aktualizáciu modelu Android a štvorročnú aktualizáciu MIUI.

Tento proces obmedzil telefónom Xiaomi prístup k niektorým aplikáciám alebo funkciám. Operačný systém MIUI je teraz k dispozícii pre rôzne telefóny a tablety so systémom Android. Napríklad Pixel, One Plus, Google, Sony, Samsung, Nexus a HTC. V poslednej dobe má OS užívateľskú základňu viac ako 200 miliónov používateľov a je možné ho nainštalovať alebo spustiť na viac ako 600 verziách telefónov.

Nástupca MIUI bol oficiálne uvedený na trh v októbri minulého roku v Číne. Prešiel si tiež cez mobilné telefóny z celého sveta. Spustila úžasné funkcie a upgrady, ktoré vynikajú nad MIUI 10. Potom nasledoval aktualizovaný plán (ktorý umožňuje iným mobilným zariadeniam migrovať na alebo aktualizovať ich OS na MIUI 11) pre kompatibilné dávky telefónov na MIUI. Niektoré kompatibilné zariadenia môžu požiadať o MIUI alebo ho nainštalovať a stiahnuť na svoje zariadenie. Pokiaľ teda hľadáte inováciu zariadenia na najnovší operačný systém MIUI, ste na správnom mieste.

Ako upgradovať na Miui 11

Poďme sa pozrieť na to, ako inovovať telefón alebo tablet s Androidom na MIUI 11. Spočiatku sa chcete ubezpečiť, že váš mobil patrí do zoznamu kompatibilných zariadení.

Ak skontrolujete, či váš mobilný model alebo značka podporuje MIUI 11. Potom ho môžete inovovať ako bežný upgrade u niektorých telefónov s Androidom. Jednoducho prejdite do nastavení na mobilnom zariadení a klepnite na aktualizácie pre počítač. Spravidla sa nachádza v časti Informácie o telefóne v ponuke nastavení. Ak sa nachádzate v aktualizáciách pre počítač, prejdite na možnosť Skontrolovať aktualizácie. V zozname aktualizácií by sa však mal zobraziť súbor, ktorý má veľkosť 766 MB a má názov MIUI v11.0.2.O.PFJINXM alebo niečo podobné ako MIUI v11. Tento kód inovuje váš operačný systém na MIUI 11. Závisí to však od rýchlosti vašej siete, môže to chvíľu trvať alebo iba niekoľko minút.

Po dokončení môže mobil trvať mnoho minút, kým nainštalujete operačný systém MIUI 11. Jednoducho reštartujte telefón, aby ste po dokončení prešli na operačný systém MIUI 11 OS.

Ak však váš Android nemôže v nastaveniach dostať aktualizáciu MIUI 11, ale ste kompatibilný s MIUI 11, urobte metódu presunutím svojho regiónu. Jednoducho prejdite na nastavenia, zakážte svoju polohu a upravte nastavenia regiónu na Indiu alebo Čínu. Po dokončení jednoducho znova načítajte telefón a stále prejdite do nastavení, kde môžete zobraziť aktualizácie. Tiež máte dobré WiFi pripojenie. Stiahnite si tiež MIUI 11.

WeChat a Miui

Alternatívnym spôsobom, ako získať operačný systém MIUI na telefóne s Androidom, je použitie aplikácie s WeChat. Ak bol váš telefón medzi kompatibilnými zariadeniami, je to dobrá šanca mať účet WeChat. Klepnite na aplikáciu WeChat v aplikáciách a zadajte MIUI do vyhľadávacieho panela oficiálnych účtov. Zobrazuje rozbaľovaciu ponuku, ktorá používa MIUI ako účet. Môžete jednoducho spolupracovať a kontaktovať ich oficiálnu stránku s kódom aplikácie, ktorý s vami bude čoskoro zdieľaný. Jednoducho skopírujte kód aplikácie. Kód je však dodávaný s tlačidlom Skorý prístup . To znamená, že na začiatku máte skúsenosti s funkciami MIUI 11. Klepnite na toto tlačidlo a potom sa prihláste do svojho účtu Xiaomi alebo WeChat. Zobrazí sa výzva na zadanie kódu aplikácie, ktorý ste skopírovali, a predtým, ako klepnete na Enter, klepnite na políčko Podmienky a dohoda.

Len čo bude prihláška účinná. Potom jednoducho čakajte na schválenie. Proces schválenia žiadosti zvyčajne trvá niekoľko minút. Ale s nedávnym globálnym uzamknutím to môže byť dlhšie. Len čo bude akceptovaný, jednoducho si nainštalujte a získate prístup ku všetkým funkciám MIUI 11.

Vlastnosti MIUI

Ak si nie ste istí, čo detekcia v systéme MIUI 11 OS vyžaduje, tu je niekoľko ďalších funkcií, ktoré spustili.

blikajúce twrp s odinom
  • MIUI 11 tiež ponúka rozsvietenie výstrah, ktoré môžu rozsvietiť vašu obrazovku, aj keď je uzamknutá, čo sú prioritné výstrahy.
  • Má zapnuté okamžité odpovede, čo znamená, že môžete tiež odpovedať na čety uprostred všetkého. (Veľa rozptýlenia?)
  • Prispôsobuje tiež tapety pomocou osobných podpisov, ako chcete.
  • Gaming toolbox 2.0 má tiež funkcie, ktoré umožňujú používateľom prechádzať medzi hovormi, rozhovormi, filmami a čímkoľvek na pozadí bez ukončenia alebo pozastavenia relácií hry.

Záver:

Tu je všetko o aktualizácii na MIUI 11 ″. Stretli ste sa niekedy s problémami pri inovácii na MIUI 11? Našli ste nejaký iný trik, ktorému sa v tomto článku nemôžeme venovať? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: