Ako aktualizovať Jailbroken iPhone na iOS - návod

ako aktualizovať jailbroken iphone

ako zvýšiť citlivosť na dotyk na galaxii s8

Ak ste už útek z väzenia na svoje zariadenie so systémom iOS, mohli ste sa vysporiadať s problémami súvisiacimi s aktualizáciami systému iOS. Možno by ste sa zasekli na obrazovke „Kontrola aktualizácie“. Ak sa zaoberáte rovnakým problémom, mali by ste si prečítať sprievodcu uvedeného nižšie a aktualizovať jailbrokenný iPhone. V tomto článku si povieme, ako aktualizovať Jailbroken iPhone na iOS - návod. Poďme začať!

No, ak máte zariadenie so systémom iOS, ako je iPhone, potom by ste mohli byť dobre informovaní o úteku z väzenia. Jailbreaking je v podstate skutočný proces, ako oslobodiť váš iPhone od obmedzení, ktoré sú stanovené prostredníctvom Apple . Útek z väzenia je v skutočnosti veľmi podobný rootovaniu systému Android a používatelia zväčša útek z väzenia používajú svoj iPhone, aby si mohli nainštalovať a používať neoprávnené aplikácie.

Útek z väzenia tiež prináša mnoho ďalších funkcií, ako napríklad odstránenie bloatwaru, prispôsobenie systému iOS. Ak ste už útek z väzenia na svoje zariadenie so systémom iOS, pravdepodobne ste sa vysporiadali s problémami súvisiacimi s aktualizáciami systému iOS. Tiež by vás mohlo zaseknúť zobrazenie „Kontrola aktualizácie“. Útek z väzenia iOS zariadenie v podstate prerušuje spojenie so servermi Apple, ktoré vedie k týmto problémom.

No, ak ste už svoj iPhone útekom z väzenia zlomili, potom nemôžete skutočne upgradovať svoj iPhone na najnovší iOS. Ale kde je v skutočnosti vôľa, tam je preč. V tomto článku teda teraz zdieľame najlepšiu metódu, ktorá by vám umožnila upgradovať aj jailbroken iPhone.

Ako aktualizovať Jailbroken iPhone na iOS - návod

Metóda, ktorú budeme zdieľať nižšie, je celkom jednoduchá. Na implementáciu procesu však budete potrebovať počítač. Poďme sa teda pozrieť, ako môžete aktualizovať jailbreaknutý iPhone na najnovšiu verziu iOS.

Záloha vášho zariadenia so systémom iOS

Pred aktualizáciou spolu s najnovšou aktualizáciou softvéru pre iOS je vždy dobré zálohovať si iPhone, iPad a iPod Touch. (Nezabudnite, že ak sa rozhodnete šifrovať svoju zálohu pomocou iTunes. Spolu s bežnými údajmi sa zálohujú aj zabezpečené informácie, ako napríklad heslá atď.)

Ak chcete zálohovať svoje zariadenie so systémom iOS, otvorte vo svojom iPhone nastavenie a kliknite na možnosť „iCloud“. V ponuke iCloud teraz stačí zvoliť možnosť „Zálohovať“. Tam musíte zapnúť možnosť „iCloud zálohovanie“. Keď to urobíte, klepnite na tlačidlo „Zálohovať teraz“.

Ak používate inú aplikáciu alebo službu na zálohovanie údajov zo zariadenia iPhone. Potom sa uistite, že to môžete využiť na zálohovanie zariadenia.

Kroky: | ako aktualizovať jailbroken iPhone

Teraz, keď ste správne zálohovali svoje zariadenie so systémom iOS, je čas nainštalovať najnovšiu verziu systému iOS cez iTunes z počítača. Pozrime sa teda, ako môžete používať iTunes na inštaláciu najnovšej verzie systému iOS.

  • Musíte sa ubezpečiť, že vo svojom počítači používate najnovšiu verziu iTunes. Teraz pripojte svoj iPhone k počítaču a otvorte iTunes.
  • Potom uvidíte nové vyskakovacie okno, ktoré vás informuje o najnovšej aktualizácii systému iOS. Musíte kliknúť na tlačidlo „Stiahnuť a aktualizovať“.

itunes

  • Ak z nejakého dôvodu nevidíte vyskakovacie okno. Potom musíte klepnúť na ikonu Zariadenie v iTunes a klepnúť na „Zhrnutie“. Teraz v súhrne a klepnite na „Skontrolovať dostupnosť aktualizácií“
  • Potom postupujte podľa pokynov na obrazovke a inovujte tiež verziu iOS pre svoj iPhone.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto páči, ako aktualizovať jailbrokenový článok pre iPhone a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako na útek z väzenia Amazon Fire Stick TV - vysvetlené