Ako zrušiť párovanie Apple Watch bez telefónu

Ak dostávate nové hodinky Apple Watch alebo iPhone, získavate náhradu alebo predávate akékoľvek zariadenie, budete najskôr chcieť zrušiť párovanie svojich hodiniek Apple Watch. Môžete zrušiť párovanie svojich Apple Watch s iPhone alebo bez neho a tiež túto možnosť, ak ste zabudli prístupový kód Apple Watch. V tomto článku si povieme, ako zrušiť párovanie Apple Watch bez telefónu. Poďme začať!

Pred zrušením párovania hodiniek Apple Watch si zálohujte všetky svoje informácie. Ak zálohujete svoj iPhone pomocou iCloud alebo iTunes automaticky sa na ňom vytvorí záloha Apple Watch. Upozorňujeme, že pri používaní aplikácie iTunes musia byť zálohy šifrované, aby sa všetky údaje mohli uložiť v zálohe Apple Watch.

Ako zrušiť párovanie Apple Watch

Zrušte párovanie s vaším iPhone

Ak máte iPhone, s ktorým sú vaše Apple Watch spárované, dokončenie procesu párovania je najlepšie vykonať pomocou aplikácie Watch na vašom iPhone.

ako odstrániť hry z prostredia geforce
  • Uistite sa, že sú vaše hodinky v blízkosti vášho iPhone a otvorte aplikáciu Hodinky
  • Klikni na Moje HODINKY karta v dolnej časti, ak tam ešte nie je
  • Kliknite na Hodinky, ktorých párovanie chcete zrušiť
  • Potom klepnite na napravo od hodiniek
  • Klepnite na Zrušiť párovanie Apple Watch , potom kliknite na Zrušiť párovanie ešte raz
  • Zadajte svoje Apple ID heslo a potom klepnite na Zrušiť párovanie

Toto je najlepšia metóda, ktorú môžete použiť (ak je to možné) tak, že hodinky vymažete z účtu, deaktivujete zámok aktivácie a tiež odstránite funkciu Nájdi moje hodinky.

ako spárovať hodinky Apple bez telefónu

Zrušte párovanie hodiniek Apple Watch bez iPhonu

Ak nemáte svoj iPhone alebo nemôžete navigovať do aplikácie Apple Watch na inom zariadení. Potom môžete pomocou tejto metódy Apple Watch odstrániť. Jediným problémom je, že neodstraňuje aktivačný zámok, takže si v poslednom kroku vysvetlíme, ako to urobiť.

  • Najskôr vložte svoje Apple Watch do nabíjačky
  • Stlačte a potom podržte bočné tlačidlo, akoby ste ho vypínali
  • Pevne stlačte na VYPNÚŤ posúvač a potom ho pustite
  • Potom kliknite Vymazať všetok obsah a nastavenia

Tu uvidíte, čo uvidíte, keď týmto procesom prechádzate:

Alternatívne môžete prejsť na Nastavenia → Všeobecné → Obnoviť na odstránenie a zrušenie párovania hodiniek Apple Watch, ak poznáte prístupový kód. Vyššie uvedená možnosť je však rýchlejšia.

ako skryť hry pred priateľmi na pare

Ak potrebujete odstrániť a zrušiť párovanie svojich Apple Watch bez vášho iPhone. Potom sa môžete prihlásiť na icloud.com a odstrániť svoje Apple Watch pod Nastavenia → Moje zariadenia .

Ďalej

Možno budete musieť v tomto bode urobiť nejaké rozhodnutia týkajúce sa vášho dátového plánu. Ak v budúcnosti nebudete chcieť svoj mobilný plán používať s týmito konkrétnymi hodinkami Apple Watch, odstráňte ich. Potvrďte, že chcete odstrániť všetok obsah. Týmto zrušíte párovanie hodiniek a potom ich obnovíte na výrobné nastavenia.

Vaše Apple Watch sú odstránené, ale aktivačný zámok musí byť odstránený, aby ich ktokoľvek iný mohol používať. Ak to chcete urobiť, prejdite v počítači alebo notebooku na stránku iCloud.com a prihláste sa. Kliknite na položky Nájsť iPhone> Všetky zariadenia a potom vyberte svoje hodinky Apple Watch. Klepnite na Odstrániť z účtu. Skončil si! Teraz je absolútne bezpečné odovzdať vaše Apple Watch niekomu inému.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči toto, ako zrušiť párovanie hodiniek Apple bez telefónu a bude vám to užitočné. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

xposed framework lg g2

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Rôzne spôsoby hrania Pandory na hodinkách Apple bez iPhone