Ako odomknúť bootloader LG V10

Nedávno LG začal svojim hlavným klientom gadgetov otvárať bootloader na svojich gadgetoch. Nech už je to akokoľvek, dodnes boli podporované iba modely LG G4 a G5, ktoré sú formálne odomknuteľné bootloaderom. Spoločnosť LG však pokračovala s nadšením, že dáva zákazníkom príležitosť stretnúť sa s príležitosťami na svojich gadgetoch. Organizácia dnes navyše zahrnula pomoc pre Odomknite bootloader LG V10.

Odteraz je na celom európskom trhu (okrem Francúzska) podporovaná variácia modelu LG v10 so systémom Android Marshmallow na platforme H960A. Veríme však, že čoskoro bude zahrnutých viac variácií modulu gadget. Aj keď najskôr sme úžasne spokojní aj s celým európskym trhom.

Zavádzač LG V10

Metóda formálneho otvorenia bootloaderu prostredníctvom návrhárskej stránky spoločnosti LG je rovnaká pre všetky (G4, G5 a V10) ... Budeme sa teda riadiť podobným sprievodcom, aký sme si vytvorili už nejaký čas pre úvodný bootloader na LG V10. Počas vykonávania všetkých krokov však budete musieť byť opatrní. Pretože jedna jediná chyba vás môže stáť celé vaše zariadenie. Čo tak začať ..

Pozri tiež: Sprievodca inštaláciou ovládača Nexus 5 (ADB a Fastboot)

Pokyny na odomknutie bootloaderu LG V10

Krok 1: Nastavte ADB a Fastboot na počítači .

Krok 2: Pripojte sa na stránkach LG Developer. Prejdite na toto pripojenie a Registrovať pre vývojového člena LG.

Krok 3: Prihláste sa pomocou svojho nedávno aktivovaného účtu vývojára na webe LG a choďte na toto pripojenie na vyplnenie vášho zariadenia údaje potrebné na získanie záznamu bootloader unlock.bin od spoločnosti LG.

Krok 4: Na stránke s údajmi o gadgete vyplňte svoje meno, e-mail, vyberte svoju telefónnu show (H960A pre LG V10), vyplňte svoje číslo IMEI a nakoniec vyplňte ID zariadenia, ktoré nájdeme v krokoch do poľa ID zariadenia na štruktúra.

Povoliť režim ladenia USB:

Krok 5: Umožnite ladenie USB a odblokovanie OEM na vašom LG V10:

  • Prejdite do Nastavení O tablete a niekoľkokrát klepnite na Zostaviť číslo, aby ste dostali alternatívu pre vývojárov.
  • Vráťte sa do nastavení a vyberte alternatívy vývojára, ktoré umožňujú vyšetrovanie USB a odblokovanie OEM.

Krok 6: Otvorte okno objednávky na počítači, pripojte svoj gadget k počítaču pomocou USB spojenia a vydajte sprievodný smer na zavedenie systému V10 do režimu bootloaderu:

adb reboot bootloader

Teraz Krok 7: Keď je vaše zariadenie v režime bootloaderu, vydajte sprievodnú objednávku a získate svoj jedinečný ID kód zariadenia:

fastboot oem gadget id

Krok 8: Dostanete svoje špeciálne ID zariadenia, ako je uvedené v modeli nižšie:

Model Device ID (DON'T attempt to utilize it for your gadget) (bootloader)- - - - - (bootloader) Device-ID (bootloader) CD58B679A38D6B613ED518F37A05E013 (bootloader) F93190BD558261DBBC5584E8EF8789B1 (bootloader)- - - - -

Krok 9: Spojte dva riadky ID zariadenia do jedného riadku a prilepte ich do štruktúry, ktorú sme nechali otvorenú v kroku 4 vyššie.

podľa modelu, ktorý sa objavil v kroku 7, sa pripojené ID zariadenia bude podobať tomuto:

Model Device ID (NESNAŽTE sa ho použiť pre svoj modul gadget)

CD58B679A38D6B613ED518F37A05E013F93190BD558261DBBC5584E8EF8789B1

Krok 10: Po dokončení vyplňovania jemností kliknite na potvrdiť tlačidlo na štruktúre. Len čo budú mať vaše jemnosti IMEI a ID zariadenia pravdu. S webom spoločnosti LG Developer dostanete e-mail s pripojeným dokumentom unlock.bin.

Odomknutie bootloaderu pomocou unlock.bin:

Krok 11: Stiahnite si dokument unlock.bin do svojho počítača a ušetrite mu inú obálku v počítači.

Krok 12: Teraz otvorte ďalšie smerové okno vo vnútri organizátora, kde ste v kroku 10 vyššie ušetrili dokument unlock.bin. Za týmto účelom stlačte a podržte klávesy Ctrl + Shift a pravé prichytenie na nevyplnenej prázdnej ploche vo vnútri obálky a potom v ponuke nastavenia vyberte položku Otvoriť smerové okno.

Krok 13: Keď je v obálke otvorené smerové okno, vydajte sprievodný príkaz na prúžkovanie dokumentu unlock.bin a otvorenie bootloaderu na vašom LG V10:

fastboot streak open unlock.bin

Krok 14: Ak chcete skontrolovať, či sa bootloader účinne odomkol, vydajte sprievodný smer:

stratený diaľkový ovládač
fastboot getvar unlocked

Získate odomknutá: áno správa potvrdzujúca, že bootloader je teraz odomknutý. Ak nie, skúste to po reštarte.

Krok 15: Ak chcete zaviesť svoj modul gadget do rámca, stačí vydať sprievodnú objednávku:

fastboot reboot

Krok 16: Všetky vaše informácie o moduloch gadget budú pravdepodobne odstránené. Takže to znova nastavte a bavte sa odomknutým bootloaderom odtiaľto ďalej.

To je v skratke. Veríme, že vyššie uvedený sprievodca vám pomôže odomknúť bootloader na vašom LG V10.