Ako odblokovať zablokované Apple ID

Môže sa stať, že vaše Apple ID je z bezpečnostných dôvodov zablokované, pretože vy alebo niekto iný ste zadali nesprávne heslo a príliš veľakrát nesprávne odpovedali na bezpečnostnú otázku. Nebojte sa, existuje riešenie. Od AppleForCast ukážeme ti ako odblokovať zablokované Apple ID.

Ako odblokovať zablokované Apple ID

pôvod uviazol v obnovení sťahovania

Ako odblokovať zablokované Apple ID

Môže sa stať, že v dôsledku pokusu o prístup k vášmu účtu Apple s nesprávnymi heslami bude vaše ID zablokované. V takom prípade sa pri pokuse o prístup k používateľskému účtu môže zobraziť jednu z nasledujúcich správ.

  • Toto Apple ID bolo z bezpečnostných dôvodov zakázané.
  • Nemôžete sa prihlásiť, pretože účet bol z bezpečnostných dôvodov deaktivovaný.
  • Toto Apple ID bolo blokované z bezpečnostných dôvodov.

Podľa toho musíte postupovať podľa nasledujúcich krokov.

Ako odblokovať zablokované Apple ID

Prvá vec je prístup iforgot.apple.com a zadajte svoje Apple ID, čo nie je nič iné ako e-mail, pomocou ktorého ste si vytvorili účet Apple pri prvom použití zariadenia Cupertino.

Ak použijete dvojité overenie, požiada vás o to dôveryhodné telefónne číslo, počet svoj účet, aby ste mohli znova aktivovať používateľský účet a upraviť heslo. Ak sa vám nedarí odomknúť účet po niekoľkých po sebe nasledujúcich pokusoch, skúste to znova neskôr.

A aj keď urobíte všetko, čo sme vysvetlili, vaše Apple ID je stále zablokované, najlepšie je zavolať Technická podpora spoločnosti Apple alebo chatovať priamo s technikom a resetovať si účet.

Dúfame, že sme vám mohli pomôcť v tomto malom tutoriále resetujte svoj používateľský účet Apple. Majte na pamäti, že so zablokovaným Apple ID nebudete mať prístup k službám ako App Store, Apple Music, Game Center, iCloud, iMessage ani používať aplikácie ako FaceTime alebo Book Store.

Pozri tiež: Ako blokovať hovory a správy v systéme iOS 13