Ako vypnúť pozastavené video Pokračujte v sledovaní na YouTube

Videá sú určené na sledovanie, čo znamená, že ich sledujete YouTube , web očakáva, že ste ho neposlali na pozadie. Nie všetci tak sledujú YouTube. V tomto článku si povieme, ako vypnúť pozastavené video. Pokračovať v pozeraní na YouTube. Poďme začať!

Táto webová stránka vám umožňuje vytvárať zoznamy skladieb a či ide o zoznamy skladieb, ktoré počúvate. Záložka nemusí byť skutočne vpredu. Môžete ho poslať dozadu alebo tiež minimalizovať okno, v ktorom je otvorené. YouTube nedokáže zistiť, či je na pozadí alebo nie, ale dokáže zistiť, či ste s webom už nejaký čas neinteragovali. A práve vtedy pozastaví prehrávané video. Uvidíte „Video pozastavené. Výzva na pokračovanie v sledovaní. Ak chcete pokračovať v sledovaní, musíte kliknúť na Áno.

Zakázanie možnosti „Video pozastavené“. Výzva na pokračovanie v sledovaní, musíte použiť rozšírenie s názvom YouTube NonStop . Toto je rozšírenie pre Chrome, takže toto riešenie sa týka iba prehliadača Chrome a tiež vývojárskej verzie Edge, ak ju používate.

Stiahnite si a nainštalujte YouTube NonStop z Internetového obchodu Chrome a o ostatné sa postará. YouTube môžete nechať spustený na pozadí a rozšírenie nezabráni prehrávaniu videa, ak s webom dlhší čas neinteragujete.

Video pozastavené Pokračujte v sledovaní

YouTube pridal túto výzvu asi pred dvoma rokmi. Vtedy to bolo sporadické a nie všetci používatelia to videli. Zdá sa, že sa zobrazuje, iba ak ste prihlásený / -á do služby YouTube a príliš dlho ste ho „sledovali“.

Táto funkcia má šetriť dáta a možno dokonca aj batériu, ak pozeráte na notebooku, ktorý nie je pripojený k elektrickej sieti. Ak sa video bude stále prehrávať, bude spotrebovávať viac dát, najmä ak máte povolené automatické prehrávanie. Batéria sa zároveň vybíja oveľa rýchlejšie, pretože prehrávate médiá v prehľadávači, ktorý má veľa zdrojov. Výzva nie je bezúčelová, ale mala by existovať možnosť vypnúť Video Pozastavené pokračovať v sledovaní.

Prípona je pasívna. Môžete ju tiež skryť v rozbaľovacej ponuke alebo ponuke rozšírení. Nemôžete ho zapnúť alebo vypnúť. Môžete ju deaktivovať, ak chcete funkciu vrátiť späť (alebo ju odinštalovať), ale nie je tu tlačidlo vypnutia. Ak dávate prednosť prehliadaču Firefox pred prehliadačom Chrome, nezdá sa, že by existoval doplnok, ktorý by sa tejto funkcie zbavil. Zmienili sme sa, že výzva sa nezobrazí, keď ju sledujete bez prihlásenia. Ak môžete pozerať bez prihlásenia, výzva sa vám nemusí zobraziť. To samozrejme neznamená žiadnu históriu pozerania a stratíte prístup k svojim zoznamom skladieb a predplatným kanálov.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám toto video pozastavilo, pokračujte v sledovaní youtube, článku a považujte ho za užitočné. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako opraviť ID volajúceho Galaxy S8 nefunguje

ako bezdrôtové nabíjanie poznámka 8