Ako zapnúť baterku na telefóne s Androidom

Chcete zapnúť baterku na telefóne s Androidom? Funkcia baterky telefónov pomocou LED blesku fotoaparátu pomáha pri presune na tmavé miesta. Táto funkcia je zabudovaná priamo do systému Android, ale stačí k nej prejsť pár prstami, takže ju možno budete chcieť okamžite zapnúť.

Dúfajme, že existuje veľa spôsobov, ako rýchlejšie zapnúť baterku na mobilnom telefóne. Niektoré z nich sú uvedené nižšie:

Zapnite baterku na telefóne s Androidom

Zapnite si baterku na Androide

Pomocou gest zapnite baterku v systéme Android

Niektoré pokročilé mobilné telefóny podporujú gestá. Umožňuje vám však zapnúť a aktivovať rôzne funkcie pomocou špeciálnych pohybov tlačidiel alebo stlačení.

ako manuálne pridať hry do prostredia geforce

Presné gestá sa medzi rôznymi výrobcami zariadení líšia, ale ak k nim chcete získať prístup, prejdite do časti Nastavenia -> Gestá, potom vyhľadajte funkciu baterky a povoľte ju.

Na telefónoch Motorola gesto na rýchle zapnutie baterky otriasa vašim mobilom. Ak je vypnutá, v OnePlus kreslí písmeno V na obrazovke Android. Po použití iného mobilného telefónu sa potom presné gesto môže líšiť!

otvorte karty pre mobilný chróm na pracovnej ploche

Pridajte Svietidlo do Rýchlych nastavení

Na mnohých telefónoch je ikona baterky umiestnená v ponuke, keď jednoducho potiahnete prstom z hornej časti obrazovky mobilného telefónu. Ak nie je, znova potiahnite prstom nadol, aby ste zobrazili všetky ikony rýchleho spustenia, a klepnite na ikonu pera pod nimi.

Môžete tiež podržať a presunúť ikonu baterky, aby ste sa dostali do zoznamu ikon, kde sa bude nachádzať medzi vašimi predvolenými upozorneniami.

Povedzte Googlu, aby povolil baterku

Ak chcete zapnúť baterku, musíte si myslieť alebo spomenúť na OK Google. Buď kliknite na ikonu mikrofónu, alebo povedzte, OK Google, zapnite baterku (alebo baterku zapnutú). Je to úžasná možnosť, ak máte v telefóne veľa aplikácií a nemáte dostatok úložného priestoru pre ďalšiu.

Zapnite baterku pomocou tlačidiel hlasitosti

Na rýchle zapnutie baterky na ľubovoľnom mobilnom zariadení pomocou tlačidiel hlasitosti. Iba si chcete nainštalovať Torchie - pochodeň s tlačidlom hlasitosti . Aplikácia však zaberá 4 MB vášho mobilného úložiska.

Ak chcete, aby všetky aplikácie fungovali na pozadí, musíte povoliť službe Accessibility Service povolenie.

Baterku môžete tiež zapnúť na uzamknutej obrazovke. Chcete sa ale presunúť do nastavení aplikácie. Ak chcete vstúpiť do Nastavení, jednoducho otvorte aplikáciu a kliknite na 3 zvislé bodky umiestnené v pravom hornom rohu obrazovky.

Potraste baterkou

Ak vášmu Androidu chýba vstavaná podpora gest, ktorú sme už spomínali, potom môžete získať aplikáciu tretej strany, ktorá vykonáva rovnakú prácu.

hra pre Android torrent

Stačí si nainštalovať aplikáciu známu ako Potraste baterkou . Stačí potriasť mobilom a potom sa rozsvieti baterka. Svietidlo môžete zapnúť, aj keď je vypnutý displej vášho zariadenia s Androidom. Potom ho môžete opäť jednoducho pretrepať a deaktivovať tak baterku

Ak si myslíte, že s mobilom môžete poriadne zatriasť, môžete upraviť citlivosť v nastaveniach aplikácie. Kliknite na 3 zvislé bodky umiestnené v pravom hornom rohu a kliknite na Shake Sensitivity. Aplikácia vás tiež upozorní, že ak nastavíte príliš vysokú citlivosť, potom by sa mohla baterka omylom aktivovať.

Pomocou pomôcky Flashlight Widget zapnite baterku v systéme Android

Môžete tiež použiť Widget pre baterku aplikáciu na získanie svetla. Miniaplikácia sa však nemôže zobraziť sama, takže chcete na domácej obrazovke dlho stlačiť miesto, kde sa má miniaplikácia zobraziť.

Kliknite na možnosť Widgety pod ňou a widget musí byť na prvej stránke. Ak na miniaplikáciu dlho kliknete, presunie ju do prázdneho miesta na obrazovke. Aplikácii chýba stránka Nastavenia, pri prehliadaní miniaplikácie viete, či je aplikácia nainštalovaná. Nezobrazí sa žiadna ikona aplikácie.

doplnky pre Kodi

Aj keď hlavným účelom baterky je osvetliť okolie, aby aplikácia fotoaparátu mohla zachytiť lepšie obrázky v noci, vyvinula sa z nej základná baterka. Pekné, že?

Záver:

Tu je všetko o zapnutí baterky na telefóne s Androidom. Nech už ste použili ktorúkoľvek z uvedených metód, baterku môžete ľahko zapnúť. Ak sa chcete podeliť o akýkoľvek iný spôsob alebo tipy týkajúce sa článku, dajte nám vedieť nižšie. V prípade ďalších otázok a otázok nás kontaktujte v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: