Ako riešiť chybu kódu 2 pri zlyhaní Shellexecuteex

Riešenie problémov s kódom zlyhania Shellexecuteex 2

Mnoho používateľov systému Windows 10 nedávno tvrdilo, že pri inštalácii súborov .exe dostávajú kód 2 shellexecuteex, ktorý zlyhal. Pre mnohých používateľov systému Windows je preinštalovanie operačného systému Windows bežnou vecou a zdá sa, že kruh formátovania alebo inštalácie operačného systému nikdy nekončí.

Po tom, čo sme od našich návštevníkov dostali rôzne správy týkajúce sa chybovej správy „shellexecuteex failed code 2“, preskúmali sme a zistili sme, že k chybe došlo z dôvodu niektorých chýb. Chyba je vyriešená v novom zostavení operačného systému Windows, problémom však je, že používatelia, ktorí používajú pirátsku variantu operačného systému Windows, nemôžu dostať aktualizáciu. Chcete viac spôsobov riešenia problémov? Ponorte sa dole dole.

pošta na odoslanie aplikácie gmail

Pozri tiež: Rôzne spôsoby riešenia chyby párovania videa TheVideo.Me v aplikácii Kodi

Rôzne spôsoby, ako opraviť chybové hlásenie kódu 2, ktoré zlyhalo, Shellexecuteex

Kód zlyhania Shellexecuteex 2

Tu sú niektoré z najlepších spôsobov, ako vyriešiť problém „shellexecuteex failed code 2“ v krátkom čase. Hlavný dôvod chybovej správy sa teda ešte len nachádza. Používatelia však chcú nasledovať všetky triky, aby vyriešili chybové hlásenie kódu 2, ktoré zlyhalo, shellexecuteex.

Naskenujte svoj počítač pomocou bezpečnostného nástroja

Toto je úplne prvá vec, ktorú chcete urobiť pri riešení chýb. Určite si pamätáte, že malware, vírusy, spyware , adware atď. sa hrajú so súbormi v počítači, ktoré môžu spôsobiť rôzne chyby. Pred prechodom na iné metódy sa teda musíte pokúsiť prehľadať počítač. Aj keď sa pri úplnej kontrole počítača nepodarí chybové hlásenie vyriešiť, odstránia sa bezpečnostné hrozby. Musíte teda skenovať počítač pomocou bezpečnostných nástrojov, aby ste vyriešili chybové hlásenie „shellexecuteex failed code 2“.

Pokúste sa spustiť v režime správcu

Pokiaľ sa vám chyba zobrazuje počas inštalácie programu, musíte sa pokúsiť spustiť inštalátor pomocou oprávnení správcu. Ak sa pomocou povolení niečo pokazí, vykonaním inštalačného programu v režime správcu pravdepodobne odstránite chybové hlásenie „shellexecuteex failed code 2“. Inštalácia aplikácií v režime správcu je veľmi jednoduchá alebo ľahká. Používatelia chcú kliknúť pravým tlačidlom myši na inštalačný program a zvoliť možnosť „Spustiť ako správca“. Niektoré aplikácie tiež potrebujú na inštaláciu oprávnenie správcu, takže ak to je chyba, ktorá spustí chybu, bude to vyriešené. Chcete viac spôsobov riešenia problémov? Ponorte sa dole dole

Prečítajte si tiež: Pomocou robotografie môžete preskočiť chyby alebo obnoviť súbory z poškodeného pevného disku

zmeniť messenger zvuk iphone -

Znova stiahnite inštalačný program a nainštalujte ho

Ak sa vám počas inštalácie hry alebo aplikácie, ktorú ste práve stiahli alebo nainštalovali, zobrazuje chybové hlásenie „shellexecuteex failed code 2“. Potom odporúčame alebo navrhneme opätovné stiahnutie inštalátora. V inštalačnom súbore môže nastať problém, ktorý sa vyskytuje v chybovej správe „Shellexecuteex failed code 2“. V niektorých prípadoch teda chcú používatelia aplikáciu alebo jej značky odinštalovať a znova nainštalovať. Nezabudnite tiež spustiť inštalačný program v „režime správcu“.

Vrátiť počítač späť na predvolené nastavenia

Mnoho používateľov tvrdilo, že vrátením systémových zvukov na pôvodné hodnoty sa chybové hlásenie vyriešilo. Problém nastáva, keď modul, ktorý sa pokúšate použiť alebo nainštalovať, nedokáže správne spracovať zvuky počítača. Ak to bol problém, potom chcete vrátiť chybové hlásenia systému do pôvodného stavu, aby ste vyriešili chybové hlásenie.

  • Spočiatku hit Windows Key + R otvoríte dialógové okno RUN.
  • Potom chcete zvoliť „Zvuky“ kartu a potom vyberte „Windows default“ v rámci zvukovej schémy.

To je všetko! Skončil si. Teraz jednoducho reštartujte počítač a vyriešte chybové hlásenie shellexecuteex failed from Windows 10.

Pozri tiež: Ako opraviť chybu konzoly Xbox One 0x87DD0019

Spustite príkaz SFC

Chybové hlásenie shellexecuteex failed code 2 sa tiež objaví kvôli poškodeným systémovým súborom. Ak sa vám teda zobrazuje chybové hlásenie z dôvodu poškodených systémových súborov, chcete použiť príkaz SFC. Príkaz SFC v systéme Windows s najväčšou pravdepodobnosťou vyrieši všetky chýbajúce, poškodené alebo upravené systémové súbory. Poďme sa pozrieť na to, ako používať príkaz SFC na riešenie chybovej správy zlyhania kódu 2 shellexecuteex, ktorá zlyhala.

  • Spočiatku zadajte CMD do ponuky vyhľadávania a klepnite pravým tlačidlom myši na príkazový riadok. V ponuke pravým klepnutím vyberte príkazový riadok (Správca).
  • Teraz z okna príkazového riadku zadajte príkaz „sfc / scannnow“ a stlačte kláves Enter.
  • Teraz chvíľu počkajte, kým sa skenovanie neskončí. Ak sa zobrazí chyba „Windows Resource Protection našla poškodené súbory, ale nedokáže ich opraviť“, vykonajte rovnaký príkaz v bezpečnom režime.

To je všetko; skončil si! Dúfam, že rozumiete tomu, ako pomocou príkazu SFC vyriešiť zlyhaný kód shellexecuteex 2 z Windows 10.

Oprava systému

Keď sa príkazu SFC nepodarilo vyriešiť chybové hlásenie kódu 2, ktoré zlyhalo pomocou shellexecuteex, potom chcete opraviť svoj systém. Na vykonanie opravy systému však musíte mať funkčné bootovacie DVD alebo USB pre Windows. Nástroj na opravu systému Windows vyrieši rôzne problémy týkajúce sa súborov systému 32, obnoví body, register atď.

mega z html5 offline úložného priestoru

Stačí vložiť inštalačný DVD alebo USB disk systému Windows a reštartovať počítač. Počas spustenia sa objaví vyskakovacie okno s výzvou na stlačenie ľubovoľnej klávesy pre zavedenie z DVD alebo USB. Stačí stlačiť ľubovoľný kláves a na druhej stránke zvoliť možnosť Opraviť. Teraz jednoducho postupujte podľa pokynov na obrazovke a opravte počítač.

Záver:

Boli to teda niektoré z najlepších spôsobov riešenia chybovej správy „shellexecuteex failed code 2“ z počítača so systémom Windows. Ak poznáte inú alternatívnu metódu na odstránenie chyby, dajte nám vedieť svoje myšlienky uvedené nižšie. Ak vám to tiež príde užitočné, zdieľajte ich so svojimi priateľmi.

Do tej doby! Zostaň šťastná

Prečítajte si tiež: