Ako SIM odomknúť Galaxy S6 a S6 edge

Odomknutie SIM karty Galaxy S6 Môže to byť ďaleko, ak vaša variácia má priložený bootloader a zatiaľ nie je možné zakoreniť, našťastie máme PingPong Root, ktorý funguje dokonca aj pri variantoch AT&T a Verizon Galaxy S6, ktoré sprevádzajú priložený bootloader. To sa však obmedzuje na aktualizáciu firmvéru OE2, ak máte vo svojom gadgetu nainštalovanú OE3 alebo akékoľvek ďalšie aktualizácie, program PingPong by pre vás pravdepodobne nefungoval.

V prípade variácií Galaxy S6, ktoré sprevádzajú otvorený bootloader, sú nosné skrutky bez väčšej námahy zakorenené pomocou nástroja CF Auto Root od spoločnosti Chainfire. Zakorenenie je nevyhnutné pre otvorenie SIM karty Galaxy S6 pomocou metód, o ktorých sa hovorí nižšie, ak by vaša variácia Galaxy S6 nemohla byť zakorenená, potom by nižšie skúmané nástroje pre vás nefungovali. Poďme teda dnu a uvidíme, ako to pôjde Odomknutie SIM karty Galaxy S6 .

Odomknutie SIM karty Galaxy S6

Krok 1: Rootujte svoj Galaxy S6

Koreňová metóda 1: Koreň PingPong

 1. Stiahnuť ▼ PingPing Root súbor APK .
 2. Nainštalujte si apk root root PingPong na svoj Galaxy S6. Môže to vyžadovať, aby ste si nainštalovali SuperSU aj v okolí. Urob to.
 3. Otvorte aplikáciu PingPong Root a kliknite na príkaz Get root! tlačidlo. Aplikácia začne manipulovať a ak bude mať korene váš modul gadget, zobrazí sa výzva Je predpísané reštartovať modul gadget TERAZ.
 4. Reštartujte svoj Galaxy S6 a pomocou tejto aplikácie overte prístup root.

Pozri tiež: Dátum vydania aktualizácie Android 6.0 Marshmallow

Koreňová metóda 2: CF Auto Root

Stiahnite si CFAR pre našu variáciu Galaxy S6 odtiaľ | Stiahnuť ▼ Odin 3.10.6

 1. Stiahnite si CF-Auto-Root pre svoj modul gadget z odkazov vyššie a po stiahnutí súbor .compress vo svojom počítači vytlačte.
 2. Otvorte Odin 3.10.6 na počítači.
 3. Nabootujte svoj Galaxy S6 do režimu sťahovania:
 4. Vypnite zariadenie .
 5. stlačte a podržte Domov + Napájanie + Zníženie hlasitosti tlačidlá na chvíľu, kým sa nezobrazí obrazovka s upozorneniami.
 6. Stlačením tlačidla Zvýšiť hlasitosť na obrazovke s upozornením to potvrďte a spustite režim sťahovania.
 7. Keď je vaša S6 v režime sťahovania, pripojte ju k počítaču pomocou USB spojenia. Okno Odin na PC by malo identifikovať zariadenie a preukázať ďalšie !! správa.
 8. Teraz kliknite na ikonu PDA / AP kartu v okne Odin a vyberte ikonu CF-Auto-Root (.tar.md5) súbor zo súborov, ktoré ste oddelili v kroku 1.
  Poznámka: NEHRAJTE s niektorými ďalšími alternatívami na obrazovke. Musíte iba pripojiť svoj Galaxy S6 a zvoliť súbor CFAR na karte PDA.
 9. Cvaknite tlačidlo Štart na Odinovi a posaďte sa, aby ste mohli dokončiť postup. Keď sa efektívne dokončí, uvidíte na Odinovej obrazovke odovzdanú správu.
 10. Keď Odin dokončí svoju činnosť, vaše zariadenie sa prirodzene reštartuje. Potom by ste mohli odpojiť svoj Galaxy S6 a váš modul gadget bude rootovaný.

Krok 2: Odomknutie karty SIM

Stiahnuť ▼: GTv3.1.5.apk súbor | GTUpdate2_v3.1.8 .apk

 1. Stiahnite si do svojej Galaxy S6 oba súbory apk uvedené vyššie.
 2. Pridajte SIM kartu GSM, ktorú musíte použiť.
 3. Ja súbor nstall GTv3.1.5.apk (vhodná aplikácia)
 4. Nainštalujte si súbor GTUpdate2_v3.1.8.apk.
 5. Otvorte aplikáciu idone a klepnite na SIM UICC Odomknúť. Po dokončení reštartujte Galaxy S6.
 6. Teraz choďte do Nastavenia> Mobilné systémy> Sieťový režim> a vyberte GSM / UMTS.

Teraz by ste mali mať na svojom Galaxy S6 signál a mal by byť pripravený na uskutočňovanie hovorov.