Ako zdieľať príbehy o bitmoji so svojimi priateľmi

Príbehy o bitmoji

Chcete zdieľať príbehy o bitmoji so svojimi blízkymi? Snapchat je populárna aplikácia pre multimediálne správy, ktorá sa páči mnohým používateľom. Milióny používateľov používajú Snapchat denne a každý deň zverejňuje viac ako 1 miliardu snímok. Snapchat sa však svojimi úžasnými vlastnosťami podarilo prilákať veľa ľudí. Aplikácia Snapchat je k dispozícii iba pre zariadenia so systémom iOS a Android. Trvá to iba pár minút a potom môžete vyraziť.

Snapchat je v skutočnosti pre svojich používateľov skutočne zábavná platforma. Pretože vy, chlapci, môžete posielať snímky a videá vašim priateľom. Snapchat však nespočíva iba v odosielaní snímok vašim priateľom. Na Snapchate máte tiež možnosť pridať bitmoji selfie pre svoj profilový obrázok. Ostatní používatelia tiež môžu vidieť bitmoji selfie, ktoré ste vložili na svoj displej Snapchat. V tomto článku si povieme, ako vytvárať, zaznamenávať a zdieľať príbehy o bitmoji. Poďme začať!

Ďalej;

Vytvorenie avatara bitmoji je skutočne jednoduché; vy si môžete ľahko sami vytvoriť svojho podobného avatara bitmoji pre seba. Ďalej môžete dokonca zmeniť náladu bitmoji aj pre svojho avatara. Aby sme vám pomohli pochopiť, ako môžete meniť selfie bitmoji na Snapchate, prišli sme s sprievodcom, ktorým sa môžete riadiť.

Snapchat vám tiež umožňuje pridať do obrázka kódu vlastný obrázok. Môžete však zabudnúť na obrázok, ktorý ponecháva váš snap kód prázdny spolu s iba bielym duchom v strede. Ak ste vytvorili bitmoji avatar pre svoj účet Snapchat. Automaticky sa pridá do vášho kódu, ak nemáte profilový obrázok. V tejto príručke sa budeme zaoberať tým, ako získať prístup k príbehom Bitmoji a rôznymi spôsobmi, ako ich zdieľať so svojimi blízkymi.

Pozri tiež: Čo znamená S / U na príbehu Snapchat?

Prehľad:

Spoločnosť Snapchat nedávno predstavila príbehy Bitmoji. Toto sú klepateľné príbehy vytvorené pomocou vášho avatara Bitmoji. Tieto príbehy sú randomizované a používateľ nemá kontrolu nad dejom. Určite môže obsahovať iného používateľa z vášho zoznamu kontaktov. O tom, ako ovládať, kto sa objaví vo vašich príbehoch o bitmoji, sa budeme zaoberať ďalej v tejto príručke.

Príbehy o bitmoji sú veľmi krátke a klepnutia zvyčajne trvajú niekoľko minút. Tí, ktorí sa prihlásili na odber príbehov Bitmoji, dostanú alebo dostanú rovnaké dejové línie, postavy v príbehu sa však budú líšiť.

Používatelia používajú svoj účet Bitmoji pripojený k svojmu účtu Snapchat iba na prístup k príbehom Bitmoji. Chcete zdieľať príbehy o bitmoji so svojimi priateľmi!

Nájdite príbehy o bitmoji - návody

Nájsť vaše príbehy o bitmoji je dosť ťažké. Nezobrazujú sa samy, pokiaľ ste sa neprihlásili na ich odber. Ak chcete nájsť svoje príbehy o bitmoji. Potom jednoducho spustite aplikáciu Snapchat a potom potiahnutím prstom doľava prejdite do okna „Objaviť“. Do vyhľadávacieho panela v hornej časti zadajte výraz „Bitmoji Stories“.

Vyberte správny profil a kliknite a podržte nadpis. Tu môžete stlačiť tlačidlo „Prihlásiť sa na odber“, aby ste dostali informácie o každom spustení nového príbehu.

Potom môžete prechádzať profilom „Bitmoji Stories“ a skontrolovať všetky zverejnené staré príbehy. Ak ste sa práve prihlásili na odber profilu, všetky zverejnené príbehy budú obsahovať vášho avatara Bitmoji!

Zmeňte, kto sa objaví vo vašich príbehoch o bitmoji:

Ako už bolo spomenuté, príbehy Bitmoji obsahujú inú postavu z vášho zoznamu kontaktov. Dej sa hodí tak pre vás, ako aj pre druhú postavu. Ak ste však hľadali, ako Snapchat rozhoduje o tom, kto sa vo vašom príbehu objaví, potom nie ste sami.

Snapchat tvrdí, že posledný používateľ, s ktorým ste interagovali, je ten, ktorý bude pridaný do vášho príbehu o bitmoji. Znamená to, že môžete upraviť, kto sa objaví vo vašich príbehoch. Ak to chcete urobiť, zamierte do profilu danej osoby a pošlite jej správu. Môže to byť čokoľvek; hlavnou myšlienkou je urobiť z tejto osoby poslednú osobu, s ktorou ste komunikovali. Chcete zdieľať príbehy o bitmoji so svojimi priateľmi!

Teraz zamierte do profilu Bitmoji Stories a vyberte príbeh, ktorý chcete vidieť. Mali by ste si pozrieť novú osobu, ktorá teraz v príbehu hrá s vami.

Pozri tiež: Ako opraviť príbehy IF Snapchat, ktoré nejdú preč

Prečo vám Snapchat neumožňuje posielať príbehy o bitmoji?

Mnoho používateľov položilo rovnakú otázku. Ľudia sa chcú podeliť o tieto zábavné a zábavné príbehy so svojimi blízkymi. Zdieľajú tieto obchody, najmä s osobou, ktorá si v príbehu zahrá spolu! Snapchat vám však neumožňuje zdieľať tieto príbehy o bitmoji so žiadnymi používateľmi. Príbehy sú viditeľné iba pre vás.

Profil „Bitmoji Stories“ môžete tiež zdieľať s mnohými ďalšími používateľmi, aby mali prístup k svojim vlastným príbehom Bitmoji. Ale nebudú si môcť pozrieť vaše osobné príbehy.

Ak chcete zdieľať profil Bitmoji Stories , zamierte k profilu. Potom môžete kliknúť a podržať nadpis. Vyberte možnosť „Odoslať profil…“ a vyberte osobu, ktorej chcete profil poslať.

Tiež, ak sa iný váš kontakt prihlásil na odber profilu Bitmoji Stories. Potom s nimi nemôžete zdieľať svoje príbehy, pretože to môže odhaliť dôverné údaje zúčastnených postáv.

Napríklad, ak máte príbeh, v ktorom je uvedená Osoba A a vy, a tento príbeh zdieľate s Osoba A a B. Potom môže existovať šanca, že Osoba B nevie, kto je Osoba A. V tejto situácii vystavujete avatar osoby Bitmoji neznámej osobe. To je dôvod, prečo Snapchat neumožňuje používateľom zdieľať svoje príbehy o bitmoji. Chcete zdieľať príbehy o bitmoji so svojimi priateľmi!

Podeľte sa o svoj príbeh o bitmoji so svojimi priateľmi

Zdieľajte svoje príbehy o bitmoji

Máme dve spoľahlivé metódy zdieľania príbehu o bitmoji s vašimi blízkymi. Nezabudnite však, že počas celého procesu môžete vystaviť niekoho avatara.

Spôsob č. 1: Používajte snímky obrazovky

Toto riešenie je mierne zdĺhavé. Pretože príbehy Bitmoji sú klepnuteľné snímky, môžete snímať snímky všetkých snímok pomocou predvolenej mobilnej metódy snímania obrazovky. Potom, čo ste vytvorili snímku obrazovky celého príbehu. Potom môžete túto snímku obrazovky poslať priamo svojmu kamarátovi alebo ich spojiť do videa.

Jednoduchý alebo ľahký nástroj, ako je Pixgram, umožňuje používateľom vybrať obrázky, ktoré by chceli previesť na video. Pre lepší efekt môžete tiež pridať hudbu. Majte na pamäti, že snímky obrazovky sú v poriadku!

Stiahnite si Pixgram: Android | ios

Spôsob 2: Použite nahrávanie obrazovky

Ďalším jednoduchším spôsobom, ako zdieľať svoje príbehy Bitmoji, je zaznamenávať ich prostredníctvom aplikácie na nahrávanie obrazovky. Môžete ich tiež uložiť do svojho zariadenia. Ak máte zariadenie, ktoré používa vstavanú aplikáciu na záznam obrazovky. Potom choďte ďalej a použite ten. Ak nie, EZ Screen Recorder je jednoduchá aplikácia, ktorá robí činy.

najlepší správca súborov Windows 10

Stačí spustiť aplikáciu na záznam obrazovky. Potom vyhľadajte príbeh Bitmoji, ktorý chcete zdieľať. Potom začnite nahrávať svoju obrazovku a potom kliknite na príbeh. Prejdite na celý príbeh kliknutím všade, kde je to potrebné.

Keď sa príbeh skončí, zastavte nahrávanie na obrazovke. Teraz zadajte svoj záznam obrazovky na svojom zariadení a potom ho zdieľajte s kýmkoľvek chcete!

Stiahnuť ▼:

Záver:

Bitmoji Stories je zábavný doplnok k aplikácii Snapchat. Je to najlepší spôsob, ako si spomenúť na svojich kamarátov. Svojho avatara Bitmoji môžete tiež upraviť pomocou aplikácie Bitmoji, aby ste im pomohli lepšie zapadnúť do deja. Už ste niekedy vyskúšali Bitmoji Stories? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie!

Prečítajte si tiež: