Ako rootnúť Xperia Z1 5.1.1 Lollipop Stock ROM (14.6.A.0.368)

Sony ako neskoro vzlietnutý Aktualizácia Lollipop na báze Android 5.1.1 na Xperia Z1 . Aktualizácia bola ukončená adaptáciou firmvéru 14.6.A.0.368 a rovnako ako každý ďalší OTA, aj to na zariadení láme koreň.

Našťastie však užívateľ Hellspawn viac ako na xda vytvoril vopred zakorenené obnoviteľné flashovateľné vlastné ROM pre Firmvér 14.6.A.0.368 čo je zásoba všeobecne okrem progresií urobených pri jej zakoreňovaní.

Ako zakoreniť Xperia Z1 5.1.1 Lollipop Stock ROM

Okrem root, ROM taktiež obsahuje duálne zotavenie 2.8.21. Po blikaní ROM teda nestratíte zotavenie. Rovnako tak je to špeciálne pre model Xperia Z1 C6903. Preto neinštalujte túto ROM na rôzne modely zariadenia.

casper pre snapchat apk

Inštalácia je taká základná, ako to býva, stačí vytrhnúť ROM z odkazu na stiahnutie pod ním a flashovať ho pomocou vlastnej obnovy vášho rozhodnutia spolu s resetom priemyselného zariadenia.

Stiahnite si vopred zakorenenú pamäť Xperia Z1 5.1.1 ROM (14.6.A.0.368)

Pre pomoc s inštaláciou ROM je nižšie uvedený odkaz na inštalačnú príručku pre zotavenie TWRP.

nájazd 5 okien 10

Ako nainštalovať vlastnú ROM pomocou TWRP Recovery

Aktualizácia opravuje známu chybu zabezpečenia Stagefright. Čo zahŕňa ďalšie možnosti pre Wi-Fi a Bluetooth v ponuke oznámení . Má nové predmety a symboly nastavení, ktoré integrujú LinkedIn s vašim kalendárom a kontaktmi a zlepšujú centrum, rýchlosť a presnosť fotoaparátu.

Ďalej získate vylepšenia ovládania hlasitosti a tichého režimu. Hlavné prvky novej Xperie pre firmy, okamžité príležitosti s dátumovými knihami (zdieľateľné z e-mailu), plán s dátumovými knihami v e-maile a hodinky Sony SmartWatch 3 môžete použiť ako tlačidlo diaľkového ovládania fotoaparátu.