Ako zakoreniť zostavenie T-Mobile S5 5.1.1 OF6 pomocou TrapKernel

T-Mobile Galaxy S5 je hlavnou variáciou S5 v súčasnosti na trhu, ktorá dostala aktualizáciu Android 5.1.1 autoritatívne od spoločnosti Samsung. V žiadnom prípade globálne variácie zatiaľ aktualizáciu 5.1.1 nedostali autoritatívne, takže americký transportér, ktorý ju predtým mal, je skutočne ohromujúci. Našťastie, root bol dosiahnutý na T-Mobile S5 so systémom Android 5.1.1 vo forme OF6. Všetko dobré!

Rovnako ako koreň Galaxy S6 5.1.1, aj Root T-M0bile S5 5.1.1 navyše prichádza prostredníctvom vlastného kusu s názvom TrapKernel od inžiniera ShinySide. TrapKernel je v podstate koreňom UniKernel pre gadgety S6 prenesené na T-Mobile S5. A navyše údajne vykonáva svoju zodpovednosť za rootnutie modulu gadget na zostave 5.1.1 OF6.

Ako zakoreniť zostavenie T-Mobile S5 5.1.1 OF6 pomocou TrapKernel

dramago nie v superrepe

Rovnako aj všeobecné problémy s vlastnými bitmi ako heslá wifi sú po reštarte prehliadané bol práve zameraný na TrapKernel. Ďalej má bit SELinux nastavený na tolerantný pre root. Okrem toho je TrapKernel v zásade skladom.

V každom prípade môžete zistiť, že inštalujete TrapKernel je od inžiniera trochu rozrušený práve poskytol obnoviteľný súbor flash .compress pre túto časť, žiadny súbor Odin flashable .tar. A čo viac, na konštrukcii 5.1.1 Of6, ktorú ešte nemôžete nainštalovať TWRP, budete musieť pred zavedením TWRP krátko naštartovať svoj gadget a pred reštartovaním gadgetu flashovať súbor .compress tejto časti, obnovenie TWRP vo všeobecnosti nezostane. a s najväčšou pravdepodobnosťou nenainštalujete TrapKernel. Zmätený? Vskutku, pokojne si objasnime celý postup v prehľadnom sprievodcovi pod ním.

Požadované súbory na stiahnutie:

Ako rootnúť T-Mobile S5 pri výrobe 5.1.1 OF6 alebo OG6

Poznámka: Jednoduché blikanie obnovy TWRP pomocou Odina so začiarknutou alternatívou automatického reštartu prirodzene zavedie váš Galaxy S5 do rámca po ukončení blikania (podľa predvolenej práce Odina), obnovenie TWRP však bude odstránené, ak sa váš gadget zavedie do rámca. Pred blikaním TWRP teda budeme musieť na Odinovi zrušiť voľbu Auto reboot, aby sme mohli v priebehu blikania bez väčšieho rozťahovania bootovať do TWRP, potom nainštalovať TrapKernel a reštartovať telefón. Čo tak začať ..

Pozri tiež: Stav rootovania Verizon Galaxy S6 / S6 edge 5.1.1

Krok 1: Stiahnite si Odin 3.10.6, TWRP Recovery a súbor TrapKernel .compress pre prispôsobenie firmvéru. Ďalej preneste súbor TrapKernel do vášho Galaxy S5, pričom rôzne súbory uchovajte v počítači. Urobte to zásadne skôr, ako začnete so sprievodcom pod ním.

jablko hodinky nepárové bez iphone

Krok 2: Rozbaľte súbor Odin 3.10.6 .compress a spustite / otvorte súbor Odin3 v3.10.6.exe z oddelených súborov v počítači.

Krok 3: Naštartujte T-Mobile S5 do režimu sťahovania:

  • Vypnite zariadenie.
  • stlačte a podržte Domov + Napájanie + Zníženie hlasitosti tlačidlá, až kým sa nezobrazí obrazovka s upozorneniami.
  • Stlačením tlačidla Zvýšiť hlasitosť na obrazovke s upozornením to potvrďte a spustite režim sťahovania.

Krok 4: Keď je váš T-Mobile S5 v režime sťahovania, spojte ho s počítačom pomocou USB spojenia. Okno Odin na PC by malo rozpoznať telefón a preukázať ďalšie !! správa.

8 bitový výrobca čipov

V okne Odin zrušte začiarknutie možnosti Automatický reštart. Kliknite na kartu Alternatívy v ľavej polovici obrazovky a zrušte začiarknutie políčka Automatické reštartovanie.

Toto zabráni vášmu zariadeniu v následnom reštartovaní po blikaní obnovy TWRP, aby ste do neho mohli efektívne naštartovať aj bez.

(Uistite sa, že ste vykonali štvrtý krok.) Teraz kliknite na kartu PA v okne Odin a vyberte súbor .tar obnovenia TWRP, ktorý ste predtým stiahli.

Krok 5: Snap Štart stlačte tlačidlo na Odinovi a pevne zaveste, aby bol postup dokončený. Keď sa efektívne dokončí, uvidíte na Odinovej obrazovke odovzdanú správu.

profilový obrázok zmeny pary

Krok 6: Odpojte zariadenie z PC. Bez ohľadu na to, že zostane v režime sťahovania.

Krok 7: Teraz musíte zaviesť obnovenie TWRP:

  • Vyberte batériu T-Mobile S5 a vypnite ju.
  • Stlačte a podržte tlačidlo Zvýšiť hlasitosť + Domov + Napájanie a keď uvidíte na obrazovke logo Galaxy S5, vybite všetky tri tlačidlá. Spustíte obnovenie TWRP.
  • Poznámka: Ak kedykoľvek TWRP požiada o flashovanie SuperUser (SU), ubezpečte sa, že to odmietnete.

Krok 8: Po zavedení do obnovy TWRP vyberte inštaláciu a flashovanie na TrapKernel súbor, ktorý sme preniesli do vášho S5 v kroku 1 vyššie.

Krok 9: Raz TrapKernel je efektívne nainštalovaný, reštartovať vaše zariadenie.

To je v skratke. Váš T-Mobile Galaxy S5 G900T teraz by malo byť zakorenené v najnovšej aktualizácii systému Android 5.1.1