Ako vykoreniť T-Mobile Galaxy Note 5 N920T

POZNÁMKA: Android 6,7,8,9 a konečne 10 je tu, takže túto príručku nebudete potrebovať, ale stále ju nechávame tu pre ľudí, ktorí by ju mohli potrebovať.

Na zdravie, ľudia! Prvý koreň Galaxy Note 5 na svete konečne dorazil. Ráno sme poskytli TWRP pre Galaxy Note 5 a tu máme pre neho koreň.

Jeden z vývojárov na XDA-fóre Manh_IT , ktorý priniesol neoficiálne zotavenie TWRP, sa zdá, že uspel so svojim testovacím zákazkovým jadrom s automatickým rootom pre T-Mobile Note 5.

Z neznáma je jediným spôsobom, ako vykoreniť zostavenie firmvéru 5.1.1 spoločnosti Samsung (s ktorým sa dodáva aj poznámka 5), ​​inštalácia / flash vlastného jadra s koreňovým rozhraním. Chvalabohu Manh_IT úspešne postavil jedno také jadro s názvom Vznešené jadro pre T-Mobile Note 5.

Množstvo používateľov overilo, či jadro pracuje a robí svoju prácu. Predtým, ako do svojho jadra zašlete vlastné jadro, môžete zvážiť niekoľko dôležitých vecí.

Prvá vec, ktorú narazíte na počítadlo KNOX na T-Mobile Note 5, je bliknutie vlastného jadra s automatickým rootom, čo zruší záruku na vaše zariadenie. Vieme, že niektorí z vás by stratu záruky stratili. Vypnutie počítadla KNOX však môže tiež navždy deaktivovať jednu z najzaujímavejších funkcií vašej poznámky 5 - Samsung Pay. Pred vložením tohto vlastného jadra do aplikácie T-Mobile Note 5 si buďte úplne istí príslušnými rizikami.

To znamená, že rootovanie je tá najzábavnejšia vec, ktorú by ste mohli urobiť na svojom lesklom novom zariadení so systémom Android. Začnime:

K stiahnutiu

Stiahnite si TWRP Recovery pre T-Mobile Note 5 N920T (.tar)

Ako rootnúť T-Mobile Note 5 N920T

  1. Nainštalujte si TWRP Recovery pomocou Odina .
    └ Získajte súbor .tar.md5 obnovy TWRP z odkazu na stiahnutie vyššie.
  2. Spustite obnovenie TWRP a vykonajte úplnú zálohu (voliteľné) z možností obnovenia.
  3. Flash SuperSU zip z obnovy TWRP .

Ak chcete overiť prístup root, stiahnite si aplikáciu root checker z Obchodu Play.

[appbox googleplay com.joeykrim.rootcheck & hl = sk]

Príjemné používanie Androidu!