Ako rootnúť Sprint Note 4 na 5.1.1 OG5 s jadrom BeastMode

Samsung Galaxy Note 4 a Note Edge medzitým sa vybila, kde začalo obdobie Samsung Edge. Sprevádza 3 GB RAM a dobrý procesor Snapdragon 805. Spoločnosť Samsung zastavila aktualizácie bezpečnostných opráv v decembri 2017. Pre používateľov získate iba 800 - 1 200 MB RAM. Ak rootujete svoj modul gadget, môžete uvoľniť 200 - 300 MB RAM; Ak používate ROM s nízkou hmotnosťou, môžete bez väčšej námahy mať 1,5 GB RAM ako používateľská RAM. V každom prípade ste normálny používateľ, ktorý používa váš modul gadget iba na uskutočňovanie hovorov a návštevu. Snažte sa nezakoreniť svoj modul gadget. Nech je to už akokoľvek, viete niečo v blikaní s ODIN, zakorente svoj gadget a vylepšite výstavu.

Na zdravie, jednotlivci! Posledná aktualizácia systému Android 5.1.1 pre Sprint Note 4 bola teraz efektívne zakorenená, pretože BeastMode bit by freeza na XDA.

dekódovanie vlc blu ray aacs

Koreňový šprint Poznámka 4

Z akého dôvodu by pre vás bol dobrý nápad rootovať Sprint Note 4?

Spoločnosť Samsung ukončila aktualizácie bezpečnostných opráv a mesačné aktualizácie. 3 GB RAM je dostatočná, ale so starými softvérovými programami môžete krok po kroku pocítiť rozdiel v problémoch s vykonávaním. Procesor je rovnako výnimočný aj v prípade Snapdragonu 805. Existuje veľa prístupných vlastných pamätí ROM, ktoré fungujú obdivuhodne so Samsung Galaxy Note 4. Výstavu môžete upgradovať o 20–30%, ak zakoreníte a vylúčite bloatware a spánkové aplikácie. Ak použijete ľahkú Custom ROM, môžete výstavu vylepšiť o 50-80%.

Pozri tiež: Ako nainštalovať Xposed na OnePlus 3

Ako sme už povedali, root bol dosiahnutý pomocou vlastného kúsku s infúznym rootom a SELinux nastaveným do tolerantného režimu na rozdiel od autorizácie.

sťahovanie zvukových schém systému Windows -

Kus BeastMode je prístupný ako obnoviteľný flashovateľný zip, ktorý môžete flashovať pomocou TWRP obnovenia alebo nejakého iného vlastného obnovenia vášho rozhodnutia. Odin flashovateľný súbor .tar pre tento bit nebol návrhárom ešte vydaný, čo by však nemalo byť veľa nepríjemností, pretože TWRP zotavenie funguje dobre a bezchybne vo formulári 5.1.1.

Môžete chytiť časť BeastMode z odkazu na stiahnutie pod a flashovať ju pomocou Sprint Note 4 pomocou TWRP bez vykonania akýchkoľvek vymazaní. To znamená, že teraz môžete úspešne Koreňový šprint Poznámka 4 .

Stiahnite si BeastMode Kernel 1.0