Ako rootovať Android 6.0.1 Marshmallow

Koreňový systém Android 6.0.1 Marshmallow: Google teraz konečne vzlietol Android 6.0.1 Marshmallow aktualizácia opravy všetkých gadgetov Nexus. Android 6.0.1 už bol presunutý do gadgetov Android One a k jednému šťastnému používateľovi Nexus 6, ktorý dostal formulár MMB29K 6.0.1 prostredníctvom aktualizácie OTA sedem dní dozadu.

Mimochodom, teraz, keď továreň obrázky pre Android 6.0.1 sú prístupné pre všetkých na stiahnutie, nebolo by neskoro, kým by sa ľudia v xda alebo Chainfire zbavili upraveného bootovania pre každú z pomôcok, ku ktorým sa dostanú root.

Koreňový Android 6.0.1 Marshmallow

Okrem toho, pri príležitosti, že sa zamýšľate nad systémovým koreňom od Chainfire, ktorý vám umožní zakoreniť modul gadget pri zachovaní nepoškvrneného segmentu rámca, predpokladáme, že sa dostane aj na verziu 6.0.1.

Google vydal snímky závodu 6.0.1 pre všetky podporované hračky Nexus spoločnosti Marshmallow s výrobnými číslami MMB29M a MMB29K. “

Pozri tiež: Ako používať kartu SD ako interné úložisko v systéme Android

Ako rootovať Android 6.0.1 Marshmallow

  1. Stiahnite a preneste SuperSU v2.76 rýchlosť k vášmu gadgetu.
  2. Spustite program TWRP alebo inú vlastnú obnovu vášho rozhodnutia.
  3. Nainštalujte / flashujte súbor SuperSU v2.76.
    Toto nainštaluje SuperSU a následne opraví bootovací obraz, aby sa root dostal.
  4. Reštartujte modul gadget.

Toto je to. Ak chcete overiť, či je root k dispozícii, stiahnite si a nainštalujte a aplikácia root checker z Obchodu Play.

[appbox googleplay com.joeykrim.rootcheck compact]