Ako vyriešiť problém so zvukom iPhone, nefunguje

Stretli ste sa niekedy s problémom „Zvuk iPhonu nefunguje“? Na iPhone určite nemôžeme počuť upozornenia ani zvuk z hry. Avšak iPhony majú zvláštny spôsob zobrazovania zvukových závad a toto je iba jeden z nich.

Počas používania súpravy handsfree alebo AirPods tiež nemôžete počuť zvuk. V niektorých situáciách spôsobuje problémy iba pri používaní telefónu bez náhlavnej súpravy. Našťastie existuje niekoľko vecí, ktoré je možné vyskúšať a vyriešiť tieto problémy, a my vám ukážeme, ako riešiť a vyriešiť problémy so zvukom iPhone.

Prečo môj zvuk nefunguje na iPhone?

Spočiatku prejdite do nastavení zvuku, potom sa pozrieme na ďalšie možné problémy a riešenia problémov so zvukom.

Krok 1:

Kliknite nastavenie

Krok 2:

Potom kliknite Zvuky a haptika alebo Znie to .

Krok 3:

Potom zamierte do Zvonenia a výstrahy

Krok 4:

Teraz posuňte posúvač doprava, aby ste zvýšili hlasitosť zvuku.

Ak nepočujete žiadny zvuk, máte problém s hardvérom a budete si musieť iPhone preniesť do obchodu Apple Store. Pred zúžením problému na hardvér však jednoducho vyskúšajte niekoľko vecí ...

zaznamená 3 dostane marshmallow aktualizáciu

Reštartujte iPhone

Nejde o moderný prístup k riešeniu technických problémov. Funguje to však častejšie, ako ste pravdepodobne. Jednoduché reštartovanie zvyčajne vyrieši malé problémy so softvérom, ktoré môžu spôsobiť poruchu zvuku.

Tu je niekoľko krokov, ako reštartovať iPhone:

Krok 1:

Hit a podržte Domov a Moc tlačidlá súčasne.

Krok 2:

Teraz počkajte, kým sa obrazovka nevypne.

Krok 3:

Po zobrazení loga Apple uvoľnite obe tlačidlá a počkajte, kým sa váš iPhone úplne nezapne.

Obnovte svoje nastavenia iPhone, aby ste vyriešili zvuk na vašom iPhone

Problém so zvukom vášho iPhone môže pochádzať zo spôsobu, akým ste si svoj telefón prispôsobili. Iba vlastné nastavenia videa, zvuku alebo inštalácia mnohých aplikácií tretích strán môžu so zvukom určite narobiť problémy. Jednoducho skúste telefón vrátiť na pôvodný predvolené nastavenia a zobraziť, či sa tým vyriešia problémy so zvukom.

Tu je niekoľko krokov, ako resetovať váš iPhone na predvolené hodnoty:

Krok 1:

Spočiatku zamierte do nastavenie

Krok 2:

Potom kliknite všeobecne

bluetooth hry pre viac hráčov pre iphone
Krok 3:

Nakoniec kliknite Všetky nastavenia a potom kliknite na Obnoviť všetky nastavenia.

Tento postup nemôže ovplyvniť vaše osobné údaje, ako sú médiá, súbory, uložené kontakty atď. Chvíľu počkajte a skúste pomocou zvuku vášho iPhone zistiť, či teraz funguje.

Skontrolujte slúchadlá alebo externý reproduktor

Ak máte problémy so zvukom bez použitia náhlavnej súpravy alebo reproduktorov, môže sa vyskytnúť pretrvávajúci alebo nepríjemný problém s pripojením. Je bežné, že iPhone zostáva v režime slúchadiel aj po odpojení.

Pridajte si náhlavnú súpravu späť a okamžite ju vyberte. Celý postup opakujte niekoľkokrát a skontrolujte, či sa niečo zmenilo. To tiež môže vyriešiť problém s mnohými modelmi iPhone.

SKONTROLUJTE OTÁZKY BLUETOOTH

Počas pripájania k slúchadlám alebo reproduktorom môže byť Bluetooth rozrušený. Pripojenie Bluetooth však môže zlyhať, môže sa pripojiť k nesprávnemu zariadeniu alebo niektoré iné zariadenia so zapnutým Bluetooth môžu rušiť vaše pripojenie. Vyskúšajte tieto kroky:

Krok 1:

Spočiatku pamätajte, že máte iPhone a zariadenie, ku ktorému sa pripájate, zapnuté pomocou Bluetooth.

Krok 2:

Skúste vypnúť Bluetooth a potom znova vo svojom iPhone.

Krok 3:

Skontrolujte, či iné zariadenia majú Bluetooth povolené alebo deaktivované, pokiaľ je to možné, aby nedochádzalo k rušeniu iných telefónov, tabletov, počítačov alebo iných zariadení. Alebo si súťažíte o pripojenie k slúchadlám alebo reproduktoru.

Vyčistite svoj iPhone tam, kde zapojíte slúchadlá

To neznamená, že sa vykonáva čistenie medzipamäte. Pamätajte, že ak zvuk nefunguje správne, mali by ste iPhone fyzicky vyčistiť. Stačí vziať špáradlo, plechovku stlačeného vzduchu alebo nejaké vatové tampóny do konektora pre slúchadlá v telefóne.

Nezabudnite odstrániť všetky prachové častice alebo nečistoty, ktoré by mohli rušiť používanie spojenia. Nezabudnite tiež vyčistiť reproduktor a prijímač, nielen bleskový konektor.

Tu je niekoľko krokov, ako resetovať Bluetooth na vašom iPhone:

Krok 1:

Zamierte do nastavenie

Krok 2:

Kliknite na Bluetooth

Krok 3:

Posuňte posúvač Bluetooth do polohy Vypnuté a potom znova Zapnuté

fox novinky na kodi 2016

Nezabudnite, že sa pripájate k určenému zariadeniu a k žiadnym iným zariadeniam.

Použite bod zálohy na návrat späť, keď zvuk fungoval

Nie každý obnoví svoj iPhone na iCloud. Väčšina ľudí to však robí bez toho, aby si to uvedomovala. Ak si ale radi zálohujete iPhone, máte šťastie.

Obnovenie staršej verzie vášho iPhone sa môže postarať o problémy so zvukom, ktoré môžete spôsobiť, kedykoľvek by zálohovaná verzia nemala rovnaké problémy:

Krok 1:

Zamierte do nastavenie

Krok 2:

Vyhľadajte a vyberte iCloud

Krok 3:

Vyberte Úložisko a zálohovanie

Krok 4:

Vyberte požadovaný bod zálohovania

Aktualizácia na najnovšiu verziu systému iOS môže vyriešiť problémy so zvukom iPhone

Nie všetci používame automatické aktualizácie na svojich telefónoch iPhone. Je to spôsobené tým, že Apple určite uvádza na trh malé opravy a aktualizácie, ktoré na PC nemajú pozitívny vplyv. To, čo je určené na vyriešenie jednej veci, môže interferovať s ostatnými funkciami systému.

Pri používaní najnovších aplikácií bez úplnej aktualizácie systému iOS sa však môžete stretnúť s problémami, ktoré ovplyvňujú zvuk.

z html offline úložného priestoru

Tu sú kroky, ako môžete aktualizovať svoju verziu systému iOS:

Krok 1:

Zamierte do nastavenie

Krok 2:

Kliknite všeobecne

Krok 3:

Vyberte si Aktualizácia softvéru

Krok 4:

Potom Inštalácia

Vezmite si svoj iPhone do obchodu Apple Store

Ak ste vyskúšali vyššie uvedené kroky a nedokážete vyriešiť problémy so zvukom vášho iPhone, je čas vziať si iPhone do Apple Store. Musí to byť zamestnanec Genius Bar, ktorý za vás problém ľahko vyrieši. Tiež chcete výmenu hardvéru. Nie je celkom dobrý nápad pokúšať sa vyriešiť hardvér iPhone svojpomocne.

Záver:

Tu je všetko o probléme so zvukom iPhone, ktorý nefunguje. Už ste niekedy čelili problémom so zvukom vo vašom iPhone? Ak áno, ako ste sa dostali k vyriešeniu problémov? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie!

Prečítajte si tiež: