Ako znovu otvoriť zatvorenú kartu v prehliadači Google Chrome

Rovnako ako iné moderné webové prehľadávače, Chrome tiež vám umožní okamžite znovu otvoriť karty a okná, ktoré ste nedávno zatvorili. Google v Chrome 78 túto možnosť v skutočnosti trochu presunul, ale stále je ľahké ju nájsť, ak viete, kde hľadať. V tomto článku si povieme, ako znovu otvoriť zatvorenú kartu v prehliadači Google Chrome. Poďme začať!

môžete dostať kodi na smart tv

V nedávnej stabilnej aktualizácii prehliadača Google Chrome z minulého roku sa spoločnosť Google rozhodla presunúť túto hlavnú funkciu. Kedysi bolo možné kliknúť pravým tlačidlom myši kamkoľvek na paneli kariet v hornej časti prehliadača Chrome. Dokonca aj na aktuálne otvorenej karte - a môžete zvoliť, že chcete znovu otvoriť zatvorenú kartu.

Teraz to však Google urobil tak, že možnosti ponuky pri klepnutí pravým tlačidlom na kartu sa musia týkať iba tejto karty. Ty musíš pravým tlačidlom myši kliknite na samotný panel kariet, aby ste kartu znova otvorili . CMD-Shift-T a CTRL-Shift-T tiež fungujú, rovnako ako vždy.

Znova otvorte možnosť Zatvorená karta v Chrome

Ak chcete otvoriť kartu, ktorá je v Chrome zatvorená, klepnite pravým tlačidlom myši na prázdne miesto na paneli kariet a potom vyberte položku Znova otvoriť zatvorenú kartu. Ak ste nedávno zatvorili okno a nie kartu, zobrazí sa vám tu možnosť Znova otvoriť zatvorené okno.

Týmto sa otvorí naposledy zatvorená karta. Tento postup opakujte, aby ste znova otvorili karty v poradí, v akom boli zatvorené, a vrátite sa späť cez svoju históriu. V počítačoch Mac s jedným tlačidlom myši musíte stlačiť kláves Ctrl a kliknúť namiesto pravého klikania.

znovu otvorte zatvorenú kartu

Predtým ste mohli jednoducho kliknúť pravým tlačidlom myši na kartu na paneli kariet prehliadača Chrome a potom zvoliť možnosť Znova otvoriť zatvorenú kartu. Táto možnosť sa už v kontextovej ponuke na karte pravým tlačidlom myši nezobrazuje. Musíte kliknúť pravým tlačidlom myši na prázdne miesto, aby ste ho našli.

Znovu otvorte zatvorené karty pomocou klávesovej skratky

Môžete tiež klepnúť na Ctrl + Shift + T a znova otvoriť kartu aj pomocou klávesovej skratky. Ak ste nedávno zatvorili okno, potom sa namiesto toho znova otvorí zatvorené okno.

Táto klávesová skratka funguje rovnako ako klepnutie na Znova otvoriť zatvorenú kartu. Opakovaným kliknutím na skratku otvoríte karty znova v poradí, v akom boli zatvorené.

fotoaparát samsung galaxy s7 nefunguje

Ako znovu otvoriť konkrétnu zatvorenú kartu

Prehliadač Chrome ponúka aj ponuku, ktorá obsahuje zoznam všetkých nedávno zatvorených okien a tiež karty, ktoré sleduje. Ak chcete získať prístup, klepnite na ponuku Chrome a ukážte na položku História. V časti Nedávno zatvorené sa zobrazí zoznam naposledy zatvorených okien a kariet. Klepnutím ho znova otvoríte.

znovu otvorte zatvorenú kartu

Ak ste pred časom zavreli okno alebo kartu, budete tu musieť klepnúť na možnosť História. Prejdite svoju históriu prehliadania a nájdite ju.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom znova páči, znova otvorte článok so zatvorenými kartami a bude pre vás tiež užitočný. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Príznaky prehliadača Google Chrome, ktoré by ste mali používať na rýchle prehliadanie