Ako natrvalo odstrániť účet učiteľa na ClassDojo

Chcete odstrániť účet učiteľa na ClassDojo? Vymazanie účtu učiteľa je úplne zrejmé. V aplikácii ClassDojo sú 4 typy účtov. Ide o učiteľov, študentov, rodičov a vedúcich škôl. Každý účet má iný proces registrácie. Napríklad, ak ste rodič a omylom ste si vytvorili účet učiteľa, môžete ho okamžite odstrániť. Ak ste rodič aj učiteľ, môžete tiež ľahko prepínať medzi týmito dvoma účtami. Táto príručka vám ukáže, ako urobiť oboje.

ODSTRÁNENIE ÚČTU UČITEĽA

Ak už ste učiteľom a chcete si vytvoriť nový účet učiteľa na ClassDojo, netrápte sa. Alebo ak ste rodičom, ktorý si vytvoril svoj prvý účet ClassDojo a pár omylom ste sa ocitli v účte učiteľa, pokojne si odpočiňte. Sme tu vždy pre vás!

Dúfajme, že odstránenie účtu učiteľa je celkom jednoduché. Uistite sa, že jediný spôsob, ako to urobiť, je použitie webového portálu ClassDojo. IOS a Android aplikácie stále nemôžu túto akciu podporovať. Jednoducho urobíte nasledujúce veci:

Krok 1:

Najskôr sa prihláste do svojho účtu ClassDojo na serveri Web .

Krok 2:

Potom vyberte svoje meno.

Krok 3:

Klepnite na Nastavenia účtu.

Krok 4:

Klepnite na ikonu Pokročilé možnosť.

Krok 5:

Vyber Odstrániť ikona umiestnená hneď vedľa možnosti Odstrániť váš účet.

To je všetko, svoj účet ClassDojo ste natrvalo úspešne odstránili. Všetky informácie, ktoré ste v rámci účtu mali, sa však natrvalo odstránia. Zahŕňa tiež triedy a čokoľvek iné, ako by ste mohli zverejniť pre svojich študentov.

Uistite sa, že tento účet už nikdy nemôžete obnoviť. Je vhodné si ho predtým, ako stlačíte dané tlačidlo Odstrániť, ubezpečiť, že ho chcete prejsť.

ZMENA E-MAILU

Ak chcete natrvalo odstrániť účet učiteľa v aplikácii ClassDojo, pretože chcete použiť iný e-mail, je to úplne zbytočné.

E-mail, ktorý je prepojený s vaším účtom učiteľa ClassDojo, môžete ľahko upraviť. Ďalšou najlepšou vecou je, že toto nastavenie môžete upraviť aj v aplikácii a na webovom portáli.

WEB

Postupujte opatrne:

Krok 1:

Spočiatku sa prihláste do svojho účtu.

Krok 2:

Klepnite na svoje meno.

Krok 3:

Potom klepnite na Nastavenia účtu.

Krok 4:

Zadajte svoju novú e-mailovú adresu.

Krok 5:

Vyberte možnosť Uložiť zmeny.

IOS

Postupujte opatrne:

Krok 1:

Spočiatku spustite aplikáciu ClassDojo a vyberte Nastavenia účtu.

Krok 2:

Kliknite na Upraviť v hornej časti obrazovky.

Krok 3:

Zadajte svoju novú e-mailovú adresu a stlačte Uložiť.

ANDROID

Postupujte opatrne:

Krok 1:

Najskôr otvorte aplikáciu ClassDojo a vyberte Nastavenia účtu.

Krok 2:

Kliknite na svoju aktuálnu e-mailovú adresu.

Krok 3:

Zobrazí sa vyskakovacie okno, zadajte nový e-mail a kliknite na tlačidlo OK.

SPOJTE SA MEDZI ÚČTAMI RODIČOV A UČITEĽOV

Všetci vieme, že niektorí rodičia sú tiež učiteľmi a niektorí učitelia sú rodičmi. Znamená to, že sa prispôsobujú na oboch stranách stola. Môžete tiež využiť úžasnú funkciu, tj Prepínač účtov v aplikácii ClassDojo. Momentálne je to však na webovom portáli nemožné. Na webe sa môžete jednoducho odhlásiť zo svojho učiteľského účtu a znova sa prihlásiť ako rodič atď.

toto 32809-2

Preto, ak je používanie aplikácie jednoduchšie a jednoduchšie prechádzať z jedného účtu do druhého. Proces je podobný pre zariadenia so systémom iOS aj Android, poďme skontrolovať:

Krok 1:

Spočiatku otvorte aplikáciu s názvom ClassDojo a kliknite na obrázok v ľavom hornom rohu.

Krok 2:

Potom si zobrazíte všetky svoje účty a vyberiete ten, ktorý chcete.

Krok 3:

Aplikácia vás automaticky presunie na účet, ktorý chcete použiť.

SPRÁVA SVOJICH ÚČTOV CLASSDOJO JE ĽAHKÁ

Či už ste rodič alebo učiteľ, alebo obaja, vytváranie a odstraňovanie účtov je celkom jednoduché a ľahké. Keď budete pripravení na odstránenie svojho účtu učiteľa, budete to mať iba pár klepnutí. Vždy však nezabudnite, že to musíte urobiť pomocou webu ClassDojo.

Ak upravíte aj svoj e-mail, môžete to jednoducho urobiť na ľubovoľnom zariadení. A ak ste učiteľ a rodič, prepnutie prepínača účtov vám život celkom zjednoduší.

Záver:

Tu je všetko o odstránení účtu učiteľa na ClassDojo. Už ste niekedy použili aplikáciu na odstránenie účtu? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: