Ako odstrániť účet defaultuser0 v systéme Windows 10

defaultuser0

Niekedy po čistej inštalácii Windows 10, môžete si všimnúť neobvyklý používateľský účet označený defaultuser0 v adresári C: Users. Mätúcim aspektom je to, že napriek existencii v EÚ „Používatelia“ priečinok. Defaultuser0 môže tiež chýbať z „Používateľské účty“ tiež na ovládacom paneli. V tomto článku si povieme, ako odstrániť účet defaultuser0 v systéme Windows 10. Začnime!

Ak ste chlapci aktívnou súčasťou programu Windows Insider, možno ste to aj videli defaultuser0 aj na prihlasovacej obrazovke niektorých zostavení. Teraz vyvstáva otázka - prečo je to ‘ defaultuser0 „Účet je súčasťou systému Windows 10 a malo by vám na ňom záležať alebo nie?

Čo je vlastne účet „defaultuser0“ v systéme Windows 10 a prečo by vám malo na ňom záležať?

The defaultuser0 nie je nič iné ako iba malá chyba v zostavovaní systému Windows 10. Niektoré systémy to tiež môžu ukázať defaultuser () . V zásade nejde o používateľský účet, ktorý nie je súčasťou žiadnej skupiny používateľov, ani nemá žiadny profil. Zvážte tieto fakty je skutočne bezpečné ho odstrániť tiež. Možno však uvažujete o tom, čo sa stane, ak to neodstránite?

veľkosť priečinka google disk

Z minulých skúseností tiež vyplýva, že väčšinou defaultuser0 vám môže vytvoriť zložité situácie, napríklad:

 • Vy ste vystúpili Resetovať do systému Windows 10 a váš účet sa stratí. Potom vás Windows 10 prinúti prihlásiť sa ako defaultuser0 „(Ilustruje to nižšie uvedený obrázok). V skutočnosti však pre dané používateľské konto nie je nastavené žiadne heslo a vy ste teraz uviazli. Od tohto bodu vám ostáva jediná možnosť, ako urobiť čistú inštaláciu pomocou vymazania údajov a straty času.
 • Vo väčšine prípadov defaultuser0 sa opäť objaví na čistej inštalácii a môže sa opakovať to, čo som povedal v bod 1 vlastne.

Ako odstrániť účet defaultuser0 v systéme Windows 10

Keďže „ defaultuser0 „Môže byť bezpečne odstránený, najlepšie je v podstate ho odstrániť, akonáhle si chlapci uvedomíte, že je prítomný. Ak však máte pocit, že si tento účet chcete ponechať, je dôležité, aby ste si preň nastavili známe heslo. Oba spôsoby sú tu spomenuté tiež.

Úplne odstráňte súbor „defaultuser0“

 • Najskôr stačí naštartovať Windows 10 Bezpečnostný mód .
 • Potom otvorte lusrmgr modul snap-in prostredníctvom behu lusrmgr.msc príkaz.
 • Klepnite na priečinok Používatelia a potom klepnite pravým tlačidlom myši defaultuser0 vstup. Vyberte si Odstrániť . Zavrieť lusrmgr modul snap-in tiež.
 • Musíte tiež vymazať defaultuser0 priečinok z C: Používatelia (vymeniť C: s koreňovou jednotkou systému).
 • Klepnite na ikonu Windows + R a dať regedit v Bež dialógové okno Editor databázy Registry. Potom musíte c lízať Ok.
 • Teraz v ľavej časti okna Editor databázy Registry okne a potom prejdite na nasledujúci kľúč databázy Registry:
 HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionProfileList 

defaultuser0

 • Musíte rozšíriť Zoznam profilov kľúč databázy Registry a uvidíte niektoré podkľúče. To začína na S-1-5…. Každý podkľúč zvýraznite jeden po druhom a tiež na pravom paneli. Teraz sa len pozri ProfileImagePath reťazec registra ( REG_EXPAND_SZ ). Údaje, ktoré tomu zodpovedajú, by vám tiež mali pomôcť rozhodnúť sa, ktorý je správny register SID podkľúč pre defaultuser0 tiež. Kedykoľvek, chlapci, uvidíte ten pravý, kliknite naň pravým tlačidlom myši a potom vyberte Odstrániť . Teraz blízko Editor databázy Registry . Reštartujte tiež do normálneho režimu.

Týmto spôsobom môžete chlapci odstrániť defaultuser0 účet.

okraj s7 vlastný rom

Nastaviť heslo pre defaultuser0

Ak nie ste spokojní s mazaním defauluser0 . Potom môžete tiež vykonať tieto kroky, aby ste preň nastavili heslo.

 • V lusrmgmr okno, musíte kliknúť na Používatelia priečinok a kliknite pravým tlačidlom myši na defaultuser0 vstup, vyberte Nastaviť heslo tiež možnosť.
 • Potom klepnite na Pokračovať tu:

defaultuser0

 • Teraz zadajte nové a jednoduché + ľahké, aby ste si zapamätali heslo a potvrdili ho. klepnite na Ok .
 • Dostanete potvrdenie, že heslo bolo nastavené pre defaultuser0, a tiež si môžete oddýchnuť. Reštartujte tiež do normálneho režimu.

Zapnite skrytý účet správcu

Prvá vec, ktorú sa pokúsime vyskúšať, je povolenie skrytého účtu správcu v systéme Windows. Aby ste to dosiahli, budete potrebovať DVD alebo USB Windows 10 spolu s nastavením Windows 10, a je tu presne to, čo musíte urobiť:

všeobecný produktový kľúč systému Windows 8
 • Najskôr naštartujte počítač pomocou disku DVD alebo USB systému Windows 10.
 • Vyberte správny čas a typ klávesnice.
 • Ďalej klepnite na Opraviť počítač. Mal by sa nachádzať v skutočnosti v ľavom dolnom rohu.
 • Na obrazovke Vyberte možnosť musíte zvoliť Riešenie problémov.
 • Klepnite na Príkazový riadok.
 • Kedykoľvek sa otvorí príkazový riadok, stačí zadať nasledujúci riadok a kliknúť na Enter, aby ste ho vykonali:
  • správca siete / aktívny: áno
 • Nakoniec reštartujte počítač.

Potom by ste mali povoliť skrytý účet správcu. Teraz môžete použiť účet správcu na vytvorenie nových používateľských účtov a odstránenie účtu Defaultuser0. Okrem toho, kedykoľvek spustíte príkazový riadok, môžete si tiež vytvoriť nový účet priamo odtiaľto, a to zadaním nasledujúcich riadkov a klepnutím na Enter po každom riadku:

čistý užívateľ Jack xxyyzz / pridať - tým sa v podstate vytvorí nový užívateľ s názvom Jack spolu s heslom xxyyzz
správcovia miestnej lokálnej skupiny Jack / pridať - Urobí z používateľa Jacka tiež administrátora

Spustite Delprof2 | defaultuser0

Delprof2 je v podstate zaujímavý malý program, ktorý vám pomôže odstrániť neaktívne profily používateľov. Ako rýchla pripomienka, pred mnohými rokmi spoločnosť Microsoft vydala produkt Delprof. Jedná sa o špecializovaný softvér zameraný na odstránenie profilov používateľov. Jediným úlovkom je, že Delprof v skutočnosti funguje iba v systéme Windows XP.

Delprof2 je v podstate neoficiálny nástupca Delprofu a je kompatibilný aj s Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10.

Nástroj načíta vlastnosti účtu a vždy, keď zistí účet, ktorého stav je neaktívny. Navrhuje používateľom, aby ich skutočne odstránili.

Defragmentujte pevný disk

 • Prvým krokom je vlastne preinštalovanie predchádzajúcej verzie systému Windows, ktorá fungovala bez problémov. Po dokončení procesu tiež neinštalujte žiadne aplikácie ani softvér.
 • Spustite defragmentáciu disku pomocou zabudovaného defragmentačného programu. Urobte to trikrát alebo štyrikrát spolu s polhodinovou pauzou.
 • Teraz si môžete jednoducho stiahnuť oficiálne súbory ISO systému Windows z webových stránok spoločnosti Microsoft. Neinštalujte však iba najnovšiu verziu systému Windows, ktorý ste si stiahli Microsoft. Musíte len extrahovať ISO pomocou softvéru PowerISO alebo iného softvéru podľa vášho výberu.
 • Ďalším krokom je v podstate spustenie nastavenia v starom systéme. Teraz sa zobrazí vyskakovacie okno a prvá možnosť je už začiarknutá. Musíte jednoducho spustiť nastavenie a váš systém bude tiež inovovaný na najnovšiu verziu systému Windows.
 • Je skutočne dôležité neklepať na druhú možnosť. Týmto sa v zásade inovuje vaša stará verzia systému Windows.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom defaultuser0 páči, chlapci a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

doplnky Kodi pre nfl

Pozri tiež: Ako sa nepodarilo povoliť funkciu BitLocker