Ako odstrániť zvuk z videa Android

Kedykoľvek snímate video, zvyčajne prichádza so zvukom. Aj keď ktokoľvek dokáže zachytiť dobré video, pokiaľ nemáte profesionálne právo, zvuk môže byť skutočne zložitý a nie taký ľahký. V týchto situáciách je lepšie zvuk úplne odstrániť, aby ste k videu mohli pridať vlastnú hudbu a hlasový prejav. V tomto článku si povieme, ako odstrániť zvuk z videa pre Android. Začnime!

Ako odstrániť zvuk z videa Android

Poďme sa teda pozrieť, ako môžete z ľubovoľného zariadenia odstrániť zvuk z videa. Nezabúdajte však, že niektoré z aplikácií uvedených v článku môžu skutočne potrebovať prémiový účet.

Odstráňte zvuk z videa v systéme Mac

V systéme Mac môžete chlapci odstrániť zvuk z videa prostredníctvom služby iMovie. Ale proces je skutočne neohrabaný a komplikovaný pre takúto jednoduchú úlohu. Teraz teda budeme používať bezplatný a ľahký softvér, ktorý sme nazvali MPEG Streamclip .

 • Musíte si stiahnuť MPEG Streamclip a nainštalovať ho. Po inštalácii ho otvorte. Potom vyberte Súbor a potom Otvorte súbory . Teraz prejdite na miesto, kde ste video uložili, a vyberte ho.
 • Vyššie uvedená akcia teraz otvorí video v MPEG Streamline. Ak chcete zvuk odstrániť, musíme ho exportovať. Takže choďte na Súbor a potom vyberte formát exportu. Pretože pracujete na počítači Mac, najrozumnejšou voľbou by bol program QuickTime. To znamená, že si môžete vybrať akýkoľvek formát, ktorý sa vám páči. V mojom prípade si vyberám QuickTime.

odstrániť zvuk z videa

 • Teraz na ďalšej obrazovke stačí zvoliť Žiadny zvuk v rozbaľovacej ponuke vedľa položky Zvuk a klepnite na ikonu Vytvorte film tlačidlo.
 • Zobrazí sa výzva na pomenovanie súboru a výber cieľového miesta. Urobte to a klepnite na Uložiť tlačidlo.

To je práve ono. Do niekoľkých minút MPEG odstráni zvuk z videa. Vy, chlapci, môžete nájsť spracované video vo vami zvolenom mieste určenia.

Odstráňte zvuk z videa v systéme Windows

Windows v skutočnosti nemá žiadny zabudovaný softvér na správne odstránenie zvuku z videa. Teraz teda použijeme slobodný softvér s názvom Ručná brzda.

 • Musíte si stiahnuť HandBrake, jednoducho ho nainštalovať ako každý iný softvér pre Windows a potom ho otvoriť.
 • Keď to otvoríte, presuňte video, z ktorého chcete odstrániť zvuk, myšou. Stačí len zvoliť túto možnosť Otvorte súbory , prejdite na miesto, kam ste ho uložili. Vyberte ju a klepnite na tlačidlo Otvoriť.
 • Teraz stlačte rozlíšenie z pravej strany okna. Ak si nie ste istí, vyberte zdrojové rozlíšenie videa. V mojom prípade vyberám možnosť Fast 480p 30fps.
 • Prejdite na kartu Zvuk a klepnite na malú časť X ikona vedľa zvukového streamu.
 • Vyššie uvedená akcia teraz odstráni zvukový stream. Teraz stačí klepnúť na ikonu Spustite kódovanie tlačidlo.

odstrániť zvuk z videa

Hneď ako klepnete na tlačidlo, systém HandBrake teraz spustí proces odstraňovania a konverzie. Len sa pohodlne usaďte a počkajte. Po dokončení sa v dolnej časti okna zobrazí správa o dokončení procesu. Chlapci, môžete skutočne nájsť spracované video vo výstupnom priečinku.

Odstráňte zvuk z videa v systéme Android

Pre každého a vlastne všetko existuje aplikácia Android . S cieľom odstrániť zvuk z videa v systéme Android budeme používať Zvonček pri dverách. Jednoduchá a bezplatná aplikácia na strihanie, kopírovanie, pripojenie a prevod videa a zvuku.

 • Nainštalujte si aplikáciu z Obchodu Play.
 • Po nainštalovaní ju otvorte z ponuky aplikácií. Teraz posuňte zobrazenie nadol do sekcie Video a potom vyberte príslušnú možnosť Stíšiť .

Android

 • Aplikácia potom automaticky prehľadá vaše zariadenie a zobrazí všetky videá. Prejdite si ich a vyberte video musíte odstrániť zvuk.
 • Ak je vybraté, Timbre ho potom otvorí v editore. Klikni na Stíšiť ikona.
 • Aplikácia teraz zobrazí varovanie, že proces odstráni zvuk. Pretože to je to, čo chceme, klepnite na Uložiť tlačidlo.
 • Hneď ako klepnete na tlačidlo, aplikácia rýchlo odstráni zvuk a exportuje ho na predvolené miesto. Vidíte predvolené umiestnenie ukladania pod Exportná cesta .
 • K exportovanému súboru môžete tiež získať prístup pomocou ľubovoľného prieskumníka súborov alebo videoprehrávača.

Pre smartphony spoločnosti Samsung

Ak máte telefón Samsung, považujte sa za šťastného, ​​pretože má domáci trik. Ľahko tak odstránite zvuk z ľubovoľného videa iba v niekoľkých krokoch. Ďalej si nemusíte sťahovať ďalšiu aplikáciu tretej strany. Ak chcete vymazať zvuk, prejdite do časti ponuky a otvorte galériu . Ďalšie, posuňte zobrazenie nadol na video, z ktorého chcete odstrániť zvuk, a otvorte ho.

V dolnej časti vyberte ikonu ceruzky otvoríte editovacie okno. V novom upravenom okne nájdete nástroje skutočne dole. Posuňte vodorovne a kliknite na ikonu hudby (noty). Nájdete zvukovú lištu videa, ktorá umožňuje meniť hlasitosť videa. Teraz to znížime na nulu potiahnutím zvukového panela videa úplne doľava . Nakoniec stlačte tlačidlo Uložiť v hornej časti obrazovky a je to.

Môžete nájsť video vo svojej galérii spolu so stlmeným zvukom. Môžete to vyskúšať aj vo svojom operačnom systéme, ktorý túto funkciu tiež môže podporovať.

windows nemohol automaticky viazať ip

Odstrániť zvuk z videa na iPhone

Ak ste chlapi na iPhone, potom by ste to naozaj radi vedeli. Že, chlapci, nepotrebujete ani ďalšiu aplikáciu na odstránenie zvuku z videa. Na dokonalé dokončenie úlohy stačí použiť aplikáciu iMovie, ktorú už spoločnosť Apple poskytuje.

 • Najskôr musíte otvoriť aplikáciu Fotky a vybrať video, ktoré chcete upraviť.
 • Ďalej kliknite na tlačidlo Upraviť alebo potom na ikonu, ktorá zobrazuje 3 posuvníky.
 • Tým by sa mal otvoriť režim úprav, z ktorého by ste mali klepnúť na spodnú ikonu spolu s 3 bodkami a odtiaľ zvoliť iba iMovie.
 • Keď ste v aplikácii iMovie, stačí jednoducho prepnúť ikonu zvuku pod posuvníkom času a potom by ste mali mať odstránené aj video spolu s jeho zvukom.
 • Ďalej klepnite na Hotovo a potom môžete vyraziť.

Nemusíme sa obávať, sme si vedomí, že staré telefóny iPhone nie sú dodávané s iMovie a vzhľadom na ich veľkú veľkosť. Stiahnutie z App Store iba pre túto jednoduchú vec môže byť skutočným problémom. Ak používate starý iPhone, sme tu pre vás.

Ďalej

Teraz použijeme úplne bezplatnú aplikáciu, ktorá sa volá Stlmiť video.

 • Otvorte aplikáciu a potom by vás mala pozdraviť knižnica všetkých videí z vášho telefónu.
 • Vyberte video, z ktorého chcete odstrániť zvuk. Po otvorení videa by sa mal zobraziť aj posúvač hlasitosti alebo nastavovač. Podľa toho upravte hlasitosť; v takom prípade to teraz ideme posúvať úplne doľava, t. j. tiež úplne stlmiť zvuk.

IMovie ponúka oveľa viac funkcií a je celkovo vycibrenejšou aplikáciou ako vlastne Mute Video. Je to ešte praktickejšie, keď chcete používať funkciu Stlmiť video, ak chcete iba odstrániť zvuk z videa.

Odstrániť zvuk z režimu online

Ak si myslíte, že používanie aplikácie je pre vás príliš veľa práce, môžete jednoducho použiť bezplatný webový nástroj online. V skutočnosti existuje aj špeciálna webová stránka s názvom Audio Remover, ktorá slúži na odstránenie zvuku z videa. Najlepšie na tom je, že môžete z ľubovoľného videa odstrániť zvuk, pokiaľ je 500 MB alebo menej vlastne. Limit súborov je dostatočný pre väčšinu používateľov.

 • Ak chcete začať, navštívte webovú stránku Audio Remover a klepnite na Prechádzať tlačidlo.
 • Teraz prejdite do cieľového priečinka, vyberte videosúbor a klepnite na Otvorené tlačidlo.
 • Po výbere video súboru a klepnutí na ikonu Odstrániť zvuk tlačidlo.

odstrániť zvuk z videa

 • Webová aplikácia teraz nahrá video, odstráni zvuk a poskytne vám odkaz na stiahnutie spracovaného videa. Teraz už len klepnite na odkaz na stiahnutie za účelom stiahnutia videa bez zvuku.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepšie aplikácie pre zvukový editor pre Android, ktoré môžete použiť