Ako nahrávať Facetime Call na iPhone alebo Mac

Chcete nahrávať videohovory FaceTime na svoj iPhone, iPad alebo Mac? Majitelia zariadení Apple už nikomu „nevolajú“, namiesto toho im dajú FaceTime.

Hovory Facetime sú skvelým spôsobom, ako zostať v kontakte s ľuďmi, na ktorých vám záleží, či už na zariadeniach so systémom iOS alebo Mac. Čo však robiť, ak si chcete tieto výnimočné chvíle zachrániť? Našťastie pomocou počítača Mac môžete tieto hovory zaznamenať a pozrieť si ich neskôr. Môžu sa stať, že vám bude výhodné zaznamenať hovor Facetime. Ukážem ti ako. Pred nahrávaním hovoru Facetime s niekým je vždy potrebné požiadať o povolenie.

Ako nahrávať Facetime

Obrazovku zariadenia iPhone a iPad môžete nahrávať od verzie iOS 11, ale iba videozáznam, nie zvukovú časť hovoru. A čo viac, môžete to urobiť bez upozornenia druhej osoby, ktorú nahrávate. Toto bol budíček pre všetkých používateľov Apple, ktorí mali radi „dospelé“ hovory FaceTime so svojimi významnými osobami alebo s kýmkoľvek iným, kto by bol zhrozený tým, že ich zaznamená! To je dobré pravidlo. počas Facetime si musíš dávať pozor na to, čo hovoríš a robíš!

Existujú spôsoby, ako obmedziť nedostatok zvuku, pretože existuje niekoľko aplikácií, ktoré zaznamenajú videohovor FaceTime spolu so zvukom. Hovory z Facebooku môžete nahrávať na počítačoch Mac aj na zariadeniach so systémom iOS.

Prečo Facetime Record?

Toto je užitočná voľba pre freelancerov, ktorí nahrávajú projekty najviac. Alebo diskutujete o technickom probléme, ktorý má klient. Neskôr by ste sa mali uistiť, že máte k dispozícii podrobnosti, keby v poznámkach boli medzery. Z osobných dôvodov môžete nahrávať zvuk a obraz z hovoru s blízkym priateľom alebo členom rodiny.

ako spustiť Windows Explorer ako správca Windows 10 -

Po rokoch môžete byť radi, že ste ukladali videohovory s tými, ktorých máte radi. Ako napríklad tvoja mama, otec, starí rodičia, tety a strýkovia atď. Vysvetlite svojmu príbuznému, prečo chcete hovor zaznamenať. Ľudia majú tendenciu chápať myšlienku nahrávania videa rovnako, ako si ľudia ukladajú fotografie pre potomkov. Pravdepodobne teda na váš nápad zareagujú priaznivo.

Či už ide o klienta, člena rodiny, obchodného partnera alebo priateľa. Pred nahrávaním hovoru je dôležité získať súhlas. Môže to byť dokonca aj zákon. Skontrolujte príslušné štátne a miestne zákony.

Ako nahrávať Facetime

medzery pre marshmallow 6.0.1

Ako nahrávať FaceTime hovor na iPhone:

Hovory FaceTime môžete nahrávať na iPhone alebo iPad bez zvuku z iOS. Ale na to budete potrebovať aplikáciu od iného dodávateľa, aby ste si ju mohli pridať.

Musíte použiť zabudovaný záznamník obrazovky. Postupujte podľa týchto jednoduchých pokynov:

 • Potiahnutím nahor z dolnej časti obrazovky telefónu získate prístup do ovládacieho centra
 • Potom vyhľadajte ikonu nahrávania obrazovky, ktorá vyzerá ako dvojica bielych kruhov s vyplneným stredom
 • Klepnite na ikonu nahrávania obrazovky
 • Potom máte tri sekundy, kým sa nezačne nahrávať

Bude sa to počítať tri sekundy. Po troch sekundách sa obrazovka zaznamená čohokoľvek, čo robíte v telefóne, ale nezaznamenáva sa zvuk. Ak sa v Ovládacom centre nezobrazuje ikona nahrávania obrazovky, bude pravdepodobne potrebné povoliť nahrávanie obrazovky:

 • Otvorte Nastavenia a Ovládacie centrum
 • Vyberte Prispôsobiť ovládacie prvky
 • Prejdite na Nahrávanie obrazovky a vyberte zelenú ikonu Pridať

keď to urobíte, zopakovaním vyššie uvedených krokov spustíte nahrávanie obrazovky.

A ak chcete tiež nahrávať zvuk spolu s videom, potom na to samozrejme existuje aplikácia. V skutočnosti existujú desiatky. Napríklad, Zaznamenajte to , DU rekordér , Webový záznamník , a ďalší dostanú prácu.

Ako nahrávať FaceTime volanie na Mac:

Väčšina ľudí použije svoj iPhone na FaceTime, ale môžete to urobiť aj na počítači Mac. Ak chcete nahrávať hovory FaceTime na počítači Mac, môžete vo svoj prospech využiť funkciu nahrávania obrazovky QuickTime. Toto je najjednoduchší spôsob zaznamenávania vášho času.

 • Otvorené Rýchly čas na počítači Mac z doku alebo priečinka Aplikácie.
 • Kliknite Súbor na paneli s ponukami.
 • Kliknite Nové nahrávanie obrazovky .
 • Vyberte malú šípku nadol vedľa tlačidla nahrávania v rámci programu QuickTime a vyberte položku Interný mikrofón.
 • Otvorte FaceTime a nastavte hovor.
 • Kliknite na ikonu tlačidlo nahrávania v QuickTime.
 • Kliknite na ikonu obrazovka Ak chcete zaznamenať celú obrazovku, kliknite na ikonu a potiahnite myšou Okno FaceTime nahrávať iba FaceTime.
 • Začnite hovor FaceTime.
 • Po dokončení vyberte ikonu zastavenia nahrávania.
 • Vyberte položku Súbor v aplikácii QuickTime a Uložiť.
 • Dajte svojej nahrávke a názov .
 • Vyberte si kde chcete uložiť svoju nahrávku.
 • Kliknite Uložiť .

Po nastavení mikrofónu zaznamenáva zvuk aj video, takže ponúka prirodzenejšie funkcie ako iPhone a iPad.

čínsky film addon kodi

Aj keď program QuickTime dokáže zaznamenávať vašu obrazovku celkom dobre, existujú aj ďalšie aplikácie, ktoré vám môžu pomôcť lepšie Screenflow, Snagit a Camtasia

Nahrávanie telefonických hovorov:

V závislosti na tom, kde na svete žijete, môže byť nezákonné zaznamenávať videohovory alebo hlasové hovory bez upozornenia druhej strany. Pretože v niektorých krajinách to nič neznamenalo. V niektorých krajinách to však môže byť nezákonné.

Sprievodcu ares sa nepodarilo nainštalovať zo súboru zip

Mnoho štátov v USA má zákony o súhlase dvoch strán, čo znamená, že môžete hovory voľne nahrávať, ak s tým obe strany súhlasia. Niektoré štáty nevyžadujú súhlas na nahrávanie hovorov, preto by ste si mali skontrolovať, či ste na správnej strane zákona a kde sa nachádzate. Ostatné krajiny majú odlišné zákony o zaznamenávaní konverzácií, takže sa uistite, či ich dodržiavate bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate.

Zákon sa vzťahuje na to, kde sa v čase nahrávania hovoru nachádzate, a nie kde bývate. Vaša poloha v čase nahrávania hovoru je malý, ale dôležitý právny rozdiel.

Je dobrým spôsobom upozorniť druhú stranu, že nahrávate hovor, aj keď zákon nevyžaduje, aby ste druhú stranu informovali o svojich plánoch na zaznamenanie hovoru.

Toto sú rôzne spôsoby nahrávania hovorov Facetime na vašom iPhone alebo mac. Dúfame, že vám tento článok pomôže

Pozri tiež: Ako postupovať na vyššiu úroveň v službe Steam - rýchle kroky