Ako rýchlo odstrániť prezentáciu z ľubovoľného webového servera Deslide

Mnoho webových stránok používa prezentácie pre články založené hlavne na zoznamoch. A to aj napriek tomu, že pri správnom spustení nie je na prezentáciách nič nesprávne. Maximálny počet vydavateľov ho používa na získanie väčšieho počtu zobrazení v súlade s webovými stránkami, čo vedie k ďalším reklamám. Z pohľadu cieľového trhu je to nočná mora. Trávite viac času kliknutím na Ďalej a čakaním, než aby ste niečo úprimne prečítali. Celkovo tak spomalíte tempo prehliadania, ale navyše narušíte zážitok z čítania. Povieme si, ako rýchlo odstrániť prezentáciu z ľubovoľného webu pomocou aplikácie Deslide.

Spravidla preskočím na ďalší a hľadám výsledky, ak uvidím nejakú prezentáciu na internetovej stránke. Ale občas to nie je alternatíva. Takže ak ste ako ja, ktorí nenávidia návrhy snímok, radi, niektoré nástroje môžu rýchlo odstrániť rušivú prezentáciu a konvertovať ich na jednu webovú stránku, ktorá je hladká na štúdium.

Deslide

1. Deslide

  • Túto internetovú aplikáciu môžete použiť na vysunutie a prezentácia a uložte ich do článku na jednej stránke.
  • Nasledujúci animovaný obrázok GIF si pozrite, ako maľuje.
  • Rýchlo odstráňte prezentáciu z webu
  • Web pomáha viac ako 2 tisícom webov, ktoré rovnako pekne zahŕňajú aj oficiálny web Slideshare. Autor aplikácie naznačuje, že vytvorí Bookmarklet deslide pre prístup jediným kliknutím.
  • Ak chcete vytvoriť záložku, navštívte stránku deslide professional (odkaz v dolnej časti článku), po ktorej presuňte a pustite záložku „deslide“ Bookmarklet na domovskej stránke v oblasti záložiek prehliadača (ak už nie je zobrazená, stlačte CTRL + B). A to je všetko. Keď nabudúce narazíte na prezentáciu, určite kliknite na záložku Deslide Bookmarklet a spustí sa všetky snímky na novej karte.
  • Alebo to môžete urobiť vždy starožitným spôsobom, t.j. Reprodukcia - vložte adresu URL webových stránok, ktoré majú prezentáciu, na stránku Deslide.

2. PageZipper

Ako názov odporúča, PageZipper je bezplatný bookmarklet, ktorý mechanicky spája všetky ďalšie stránky do jednej. Ak si chcete do svojho prehliadača nainštalovať nástroj PageZipper, skutočne presuňte tento hypertextový odkaz: PageZipper na panel s nástrojmi záložiek. Po spustení, kedykoľvek navštívite webovú stránku s prezentáciou, PageZipper bezpochyby posúva stránku dole do dolnej časti webovej stránky, PageZipper automaticky poskytne nasledujúcu webovú stránku na najnižší koniec stránky. Ak nevidíte panel s nástrojmi pre záložky, prejdite do časti Zobraziť a vyberte možnosť „Zobraziť panel so záložkami“.

Pozri tiež: Používatelia iPhone 5 budú musieť čoskoro aktualizovať na najnovšiu verziu