Ako hrať Pokemon GO na PC - návod

Pokémon Go je mobilná hra s rozšírenou realitou vyvinutá spoločnosťou Niantic aj pre zariadenia so systémom iOS a Android. Vyšla minulý týždeň a odvtedy sa zúrila medzi mladými hráčmi. Hodnota akcií spoločnosti Nintendo sa zvýšila o zhruba 7,5 miliárd dolárov v dôsledku vysokého záujmu a zapojenia sa do ich najnovšej hry. Nintendo zatiaľ túto hru pre zariadenia so systémom Windows nevydalo. V tomto článku si povieme, ako hrať Pokemon GO na PC - návod. Poďme začať!

Túto hru však môžete hrať aj na počítači so systémom Windows 10 pomocou emulátora systému Android, ako je Bluestacks. Táto hra vyžaduje, aby hráči chodili po okolí s chytrými telefónmi, aby zachytili pokémonov v okolí. Pretože nemôžete mať počítač so systémom Windows, môžete pomocou Fake GPS oklamať hru, ktorou sa vlastne pohybujete. Aj keď máte zariadenie so systémom Android alebo iOS, ak chcete zhromaždiť všetky Pokémony bez toho, aby ste opustili stôl, môže byť vaším riešením nasledujúce riešenie.

Čo potrebuješ

Ak chcete nastaviť Pokemon GO v systéme Windows pomocou programu BlueStacks, musíte nastaviť niekoľko nástrojov v správnom poradí.

Aktualizácia: Jednou z aplikácií, ktorá potrebovala, aby táto metóda fungovala, je (teraz?) Platená aplikácia. Tiež sme pridali bezplatnú alternatívu pomocou prehrávača aplikácií Nox v dolnej časti tohto článku.

Ak si stále chcete vyskúšať trasu BlueStacks, pokračujte a stiahnite si všetky nástroje uvedené nižšie. Pre všetko okrem BlueStacks - emulátora systému Android pre Windows, ktorý skutočne použijeme na inštaláciu hry. Potom si stiahnite súbor APK pre Android.

 • Počítače so systémom Windows a práva správcu potrebné na inštaláciu softvéru.
 • BlueStacks ; použitie táto verzia BlueStacks pre Windows 7 alebo 8 alebo pri páde hry spolu s verziou Windows 10.
 • KingRoot je vlastne koreňový nástroj pre zariadenia s Androidom.
 • Lucky Patcher, toto je tiež nástroj na úpravu povolení aplikácií.
 • Falošná GPS Pro , aplikácia, ktorá sa používa na sfalšovanie vašej polohy. Bohužiaľ, profi verzia je v obchode Google Play v skutočnosti 5 dolárov. Súbor APK stále môžete nájsť zadarmo, avšak sťahovať na vlastné riziko .
 • Pokemon GO, samotná hra je v skutočnosti [Už nie je k dispozícii]. Neinštalujte a neštartujte, kým nie je čas alebo inak to skutočne nebude fungovať.

Odporúčame vám všetky tieto súbory uložiť do jedného priečinka, aby ste ich neskôr ľahko našli. Neponáhľajte sa s inštaláciou žiadnej z aplikácií bez toho, aby ste vedeli, čo robiť! Ak budete postupovať opatrne podľa pokynov a pokynov uvedených nižšie, budete hrať Pokemon GO oveľa skôr.

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento článok je založený na výučbe YouTube prostredníctvom Travisa D a obsahuje aj niekoľko úprav zameraných na jasnosť a jednoduchosť.

Ako hrať Pokemon GO na PC

Nainštalujte si BlueStacks

 • Stiahnite a potom nainštalujte BlueStacks na plochu.
 • Prihláste sa pomocou účtu Google, ktorý používate v telefóne s Androidom.

hrať pokémona ísť na pc

Nainštalujte si KingRoot

KingRoot musíte inštalovať na BlueStacks, pretože ho nemôžete nainštalovať samostatne na svoj osobný počítač.

 • Najprv, Stiahnite si APK z AndroidCrew
 • Nainštalujte si ho a potom ho nájdete na karte Moje aplikácie v BlueStacks.
 • Musíte ho otvoriť a klepnúť na No Root.
 • KingRoot potom zariadenie optimalizuje. Keď to urobíte, zatvorte to.

hrať pokémona ísť na pc

Reštartujte BlueStacks

Klepnite na ozubené koliesko v pravom hornom rohu BlueStacks a potom vyberte možnosť Reštartovať doplnok Android.

Týmto sa reštartuje váš prehrávač aplikácií BlueStacks. Pamätajte na túto rutinu, pretože ju budete tiež neskôr potrebovať.

Kopírovanie súborov z Windows

Klepnite na ikonu priečinka v ľavom bočnom paneli BlueStacks a otvorte FakeGPS. V skutočnosti nemusíte akciu dokončiť žiadnou aplikáciou; mal by sa automaticky skopírovať do BlueStacks. Potom môžete zatvoriť výberové okno kliknutím na ľubovoľné miesto v pozadí.

Nainštalujte a spustite Lucky Patcher hrať pokémona ísť na pc

Proces inštalácie funguje rovnako ako v prípade KingRoot. Stačí kliknúť APK na ľavej strane okna BlueStacks vyberte súbor APK v počítači a ten sa nainštaluje. Pri prvom otvorení aplikácie Lucky Patcher klepnite na Povoliť udelenie prístupu k aplikácii.

Windows 8 dočasný produktový kľúč

Teraz vo vnútri Lucky Patcher choďte na Obnoviť a nainštalovať vpravo dole, potom zamierte na sd kartu> Windows> BstSharedFolder. Tu vyberte súbor APK pre FakeGPS a potom nainštalovať ako systémovú aplikáciu. Ak ho chcete nainštalovať, potvrďte Áno.

Aby ste mohli tieto zmeny použiť, musíte reštartovať BlueStacks. Môžete kliknúť Áno alebo tiež použiť Reštartujte doplnok Android , ako je opísané v kroku č. 3.

Nainštalujte si Pokemon GO

Pokiaľ ide o KingRoot a Lucky Patcher predtým, potom stačí nainštalovať súbor APK, ktorý ste si predtým stiahli. Aplikáciu v tomto okamihu neotvárajte, pretože to ešte nebude fungovať.

Skontrolujte svoje nastavenia polohy | hrať pokémona ísť na pc

V BlueStacks klepnite na ozubené koleso vpravo hore vyberte nastavenie , smerovať do Miesto, a uistite sa, že Režim je nastavený na Vysoká presnosť .

hrať pokémona ísť na pc

Akákoľvek služba Windows GPS musí byť deaktivovaná, pretože môže narúšať BlueStacks. V systéme Windows 10 kliknite na ikonu Kláves Windows + I prejdite do aplikácie Nastavenia a potom prejdite na Súkromie> Poloha a uistite sa, že Umiestnenie tohto zariadenia je nastavený na Vypnuté .

V iných verziách systému Windows spustite program Ponuka Štart , vyhľadajte umiestnenie a skontrolujte, či je táto funkcia, ak je k dispozícii, tiež deaktivovaná.

Inštaluje sa falošný GPS Pro

Túto aplikáciu si môžete nainštalovať z obchodu Play alebo z ľubovoľného obchodu s aplikáciami tretích strán stiahnutím súboru APK. Nainštalujte si ho rovnakým spôsobom cez BlueStacks, rovnako ako v prípade KingRoot.

 • Stiahnite a nainštalujte si Lucky Patcher
 • Nainštalujte si aplikáciu cez BlueStacks.
 • Keď to urobíte, požiada používateľa o poskytnutie povolenia na prístup k nainštalovaným aplikáciám.
 • Povolte to a v ďalšom kroku aplikáciu znova zostavte a nainštalujte.
 • Teraz prejdite na BstSharedFolder a potom nainštalujte Fake GPS Pro ako systémovú aplikáciu pomocou aplikácie Lucky Patcher.

Potom reštartujte BlueStacks, aby boli zmeny účinné.

Zahrajte si Pokemon GO

Konečne sme pripravení hrať túto hru! Ak sa spustenie aplikácie Pokemon GO dá nejaký čas, je to v poriadku. Pokemon GO nastavíte presne tak, ako by to bolo na bežnom zariadení so systémom Android alebo iOS. Potom sa môžete prihlásiť pomocou Google a aplikácia automaticky načíta váš predtým nastavený účet Pokemon GO. Jeden by ste mali mať pripojený k svojmu účtu Google.

Keď sa hra konečne spustí, mali by ste sa ocitnúť na falošnom mieste, do ktorého ste sa zapojili už skôr. Ak hra okamžite nezistí vašu polohu, vráťte sa späť na FakeGPS (vo vnútri Lucky Launcheru), potom vyberte miesto na mape a znova zapojte falošné miesto. Museli sme reštartovať BlueStacks (pozri krok č. 3) a potom sfalšovať miesto, ktoré sme skutočne navštívili v reálnom živote.

Zakaždým, keď sa chcete presunúť na iné miesto, musíte sa vrátiť späť na FakeGPS a zaujať nové falošné miesto. Preto je užitočné nastaviť si niekoľko obľúbených položiek, ktoré vám napríklad pomôžu prechádzať tam a späť medzi Poke Stops. Zabráňte zoskokom mapy na veľké vzdialenosti, pretože to môže odhaliť spoofing GPS.

Fotoaparát nemusíte vypínať. Kedykoľvek sa zistí prvý Pokémon a potom vaša kamera nefunguje. Aplikácia sa vás potom spýta, či chcete vypnite režim AR (AR = rozšírená realita). Stačí potvrdiť pomocou Áno a potom môžete chytiť Pokémona vo virtuálnom prostredí.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám páči tento hrací pokémon, prečítajte si článok o počítači a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Najlepšie hry fanúšikov Pokémona - ktoré sú zadarmo

ako opraviť servisnú batériu