Ako otvoriť snap bez toho, aby o tom vedeli

ako otvoriť patentku

Pravdepodobne ste niekedy alebo v určitom okamihu vyhľadali v Googli, ako môžete otvoriť okamih niekoho bez toho, aby ste ho o tom informovali. Je to tak preto, lebo akonáhle chlapci zobrazíte okamih osoby, Snapchat im odošle upozornenie, že bol okamih otvorený, a spolu s časom jeho prezerania. Takže ak hľadáte okamih bez toho, aby to druhá osoba zistila, ste tiež na správnom mieste. V tomto článku si povieme, ako otvoriť Snap bez toho, aby o tom vedeli. Poďme začať!

Ako otvoriť snap bez toho, aby o tom vedeli

Je to vôbec možné? Áno! Existuje vlastne spôsob. Jednosmerka. Je ťažké to dosiahnuť, pretože Snapchat ihneď po otvorení vyšle signál o tom, že sa snap zobrazil. Nečaká na dokončenie prezerania alebo zatvorenia patentky. Druhým kliknutím na patentku ju otvoríte, Snapchat vyšle signál, aby dal ostatným používateľom vedieť, že ste otvorili aj ich patentku.

Ak chcete otvoriť snap bez toho, aby to vedela druhá osoba, postupujte podľa tohto jednoduchého sprievodcu.

  • Najskôr otvorte aplikáciu Snapchat a prejdite prstom doprava, aby ste sa dostali na stránku chatov. Musíte povoliť aplikáciu, aby sa umožnilo načítanie odoslaného snapu.
  • Zatiaľ neotvárajte západku. Teraz potiahnite prstom z oznamovacieho panela nadol a zapnite letový režim. Počkajte niekoľko sekúnd, aby ste sa ubezpečili, že sú zakázané všetky sieťové pripojenia. Teraz otvorte snímku, ktorú chcete zobraziť.
  • Po zobrazení ju zatvorte a prejdite do nastavení zariadenia. V časti Aplikácie> Snapchat zvoľte možnosť „Odinštalovať“.

Zapína sa režim v lietadle

  • Teraz, keď je aplikácia odinštalovaná, môžete ďalej pokračovať a vypnúť režim Lietadlo aj na svojom zariadení. Teraz si stiahnite aplikáciu z obchodu App Store ( Android | ios ) a potom sa prihláste pomocou svojich prihlasovacích údajov.
  • Mali by ste tiež vidieť zlomok, ktorý ste si prezerali offline, stále označený ako neprečítaný.

Áno, je príliš veľa práce, aby ste si mohli pozrieť iba jeden okamih bez toho, aby ste o tom dali vedieť druhej osobe. Ak je to však pre vás dôležité, potom je to najlepší spôsob, ako to urobiť práve teraz. Pretože iné metódy už Snapchatovu AI neoklamú. Čítajte ďalej a nižšie nájdete aj to, čo už tradičným spôsobom nefunguje.

Ako zobraziť správu bez toho, aby to vedela aj druhá osoba

  • Ak sa jedná o správy, ktoré sa snažíte prečítať, je to o niečo menej komplikované. Aj keď vyššie uvedená metóda určite funguje aj pri správach, existuje aj ľahší spôsob, ak ste v poriadku aj s čítaním 3/4 správy.
  • Ak chcete zobraziť správu bez toho, aby o tom druhá osoba vedela, otvorte aplikáciu Snapchat a potom potiahnite prstom doprava na stránku chatov.
  • Teraz umiestnite prst na avatar Bitmoji osoby, ktorej chatovú správu si chcete prečítať. Len ešte neklepajte.
  • Teraz pomaly a pomaly potiahnite prstom doprava, čím odhalíte konverzáciu používateľa. Buďte opatrní, aby ste nepotiahli tiež po okraj obrazovky. V skutočnosti potiahnite iba asi 3/4 obrazovky. Ak sa dostanete na hranu, druhá osoba dostane tiež oznámenie o prečítaní.

Čo nefunguje | ako otvoriť patentku

Urobili sme veľa výskumov, kým sme konečne zistili jediný spôsob, ako zobraziť zlomok bez upozornenia aj druhej osoby. Tu sú dva z najbežnejších „hackov“ spomenutých online, ktoré už teraz nefungujú, pozrite sa.

Zapnutie režimu v lietadle a vyčistenie medzipamäte nefunguje

Týmto hackom je internet neúrekom. Možno to niekedy fungovalo, ale tu v roku 2021 nám to vlastne neprináša žiadne výsledky. Vyzerá to len tak, že Snapchat sa o tomto hacke zmobilizoval a v určitom okamihu to napravil tiež.

Vyskúšali sme tiež zapnutie režimu Lietadlo a prezeranie snímky. Potom tiež vyčistite vyrovnávaciu pamäť (z aplikácie Snapchat, ako aj z Nastavenia zariadenia> Aplikácie> Snapchat). Keď však vypneme režim v lietadle, druhý používateľ dostal upozornenie, že bol otvorený aj snap.

Nahliadnutie nefunguje pre snímky

Nahliadnutie je v podstate termín používaný na prezeranie správ bez toho, aby ste druhému oznámili, že ste si ich prečítali. Ale zatiaľ čo táto metóda funguje celkom dobre so správami. Neexistuje spôsob, ako nakuknúť na snap, alebo ho čiastočne otvoriť. Kliknutím na okamih okamžite odošlete upozornenie aj druhému používateľovi.

Fungujú aplikácie tretích strán?

Nie, v skutočnosti to tak nie je. Aj keď existuje množstvo povrchných aplikácií tretích strán, ktoré tiež tvrdia, že vám tiež umožňujú otvoriť kartu bez toho, aby druhá osoba zistila, že to skutočne neexistuje.

Mali by ste si tiež dávať pozor na aplikácie, ktoré od vás môžu vyžadovať zadanie prihlasovacích údajov.

nfl live stream kodi

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Ako vykoreniť program LG Stylo 2 Plus a nainštalovať TWRP