Ako upraviť FOV vo Falloute 4

Chcete upraviť FOV vo Fallout 4? Nedávno uvedená akčná hra na hrdinov Fallout 4 sa stala veľmi populárnou. Je však k dispozícii pre počítače a herné konzoly. Na počítači PC má veľa problémov, s ktorými sa môžete stretnúť. Ak máte obavy z predvoleného zorného poľa (FOV) vo Fallout 4, pravdepodobne ho budete chcieť upraviť. Hra predvolene nemôže ponúkať žiadne možnosti jej úpravy.

Spočiatku stojí za zmienku, že je smutné, Bethesda nemôže ponúknuť výber, aby ste len upravili zorné pole (zorné pole) v základných ponukách nastavení.

Namiesto toho, ak chcete upraviť FOV, chcete sa posunúť nadol jednou z dvoch rôznych metód - vlastnou úpravou alebo úpravou súborov .ini pre hru.

Ako upraviť FOV vo Fallout 4 pomocou režimov

Vzhľadom na to, že Bethesda vám neumožnila zmeniť a doplniť vaše FOV, neznamená to, že niekto iný nemôže nájsť spôsob, ako vám to presne umožniť.

FOV vo Fallout 4 s módmi

Tvorca módov Bilago uviedol mód Fallout 4 Configuration Tool v novembri 2015. Stále to však funguje, ak sa chystáte vylepšiť zorné pole, citlivosť gamepadu, akceleráciu myši, rozlíšenie tieňov, vzdialenosť tieňov a mnoho ďalších nastavení .

Funguje to takto:

Krok 1:

Nainštalujte alebo stiahnite si mod do svojho počítača alebo pomocou správcu súborov Nexus Mods a spustite ho z priečinka Fallout4 Data.

zmena čísla imei iphone -
Krok 2:

Zálohujte alebo obnovte uložené súbory pre prípad, že by sa niečo pokazilo.

Krok 3:

Prejdite na najnovšiu aplikáciu Fallout 4 Launcher a potom by ste si mali pozrieť ako okno okno „Fallout 4 Launcher - By Bilago“.

Krok 4:

Z rozbaľovacej ponuky vytvorte nový profil a skontrolujte, či je označená alternatíva „Importovať existujúce uložené do tohto profilu“.

Krok 5:

Potom v tomto malom okne klepnite na možnosť Nastavenia a zobrazíte zorné pole FOV (zorné pole), ktoré má dve hodnoty, ktoré je možné zmeniť pre tretiu osobu a prvú osobu.

Krok 6:

Zadajte požadované hodnoty a klepnutím na možnosť „Uložiť“ v ľavej dolnej časti okna uložte svoju zmenu.

Krok 7:

Potom klepnutím na „Prehrať“ hru spustíte pomocou tohto nového spúšťača, alebo výberom položky „Upraviť nastavenia spúšťača“ otvoríte pôvodný.

Používanie režimov našťastie nie je pre každého a ak by ste radšej iba skočili do niektorých súborov a upravili niektoré hodnoty sami, je to tiež plne možné.

Ako upraviť FOV vo Fallout 4 pomocou súborov .ini

Existuje niekoľko súborov .ini, ktoré chcete nájsť, aby ste mohli upraviť FOV vo Fallout 4.

avast service 100 disk

FOV vo Falloute

Oba by mali byť viditeľné pomocou nasledujúcej cesty k súboru: My Documents My Games Fallout 4. Zaujíma vás, čo tieto súbory:

  • Fallout4.ini
  • Fallout4Prefs.ini

Potom ich stačí otvoriť pomocou poznámkového bloku a hľadať nasledujúce vlastnosti:

[Zobraziť]
fDefaultWorldFOV =
fDefault1stPersonFOV =

Je to len prípad úpravy týchto hodnôt iba na vami preferované hodnoty FOV.

Po dokončení nezabudnite zmeny uložiť a potom súbory opustiť. Tiež načítajte hru a mali by ste byť pripravení.

Ako upraviť FOV vo Fallout 4 pomocou príkazov konzoly

FOV vo Fallout 4 prostredníctvom príkazov konzoly

Chcete iba otvoriť hernú konzolu pre vývojárov stlačením klávesu Tilde (~) počas hrania hry Fallout 4. Pod vašou obrazovkou sa zobrazí veľká skrinka, do ktorej môžete vstupovať. Tu iba zadáte nasledovné:

  • fov (vložte hodnotu pre zorné pole prvej osoby) (vložte hodnotu pre zorné pole tretej osoby)

Stlačte kláves Enter a potom by ste sa mali pozrieť do zorného poľa. Uistite sa, že ak v konzole zadáte iba jednu číselnú hodnotu, zorné pole upravíte iba v režime prvej osoby, aby ste boli súčasne dobrí.

To je všetko, tu sú tri metódy, ktoré môžete použiť upraviť FOV vo Falloute 4 .

Záver:

Tu je všetko o FOV vo Falloute 4. Ak máte problém, dajte nám vedieť. Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Poznáte inú alternatívnu metódu, o ktorej si myslíte, že sa v tejto príručke nemôžeme zaoberať?

tumblr hromadný príspevok zmazať

Prečítajte si tiež: