Ako ručne nainštalovať Moto X Pure xt1575 Nougat OTA

A konečne, Moto X Pure Edition dostáva aktualizáciu Nougat. Postupujte podľa nášho článku na manuálnu inštaláciu Moto X Pure xt1575 Nougat OTA na vašom mobilnom zariadení!

Spoločnosť Motorola sa v poslednej dobe stala spoločnosťou, ktorá v priebehu aktualizácií zdieľa množstvo svojich zariadení. Iba niektoré staré zariadenia od spoločnosti Moto videli jeden hlavný model systému Android a iné odišli zomrieť. Zariadenie však bolo predstavené pred 2 rokmi a prišlo s Lollipop out-of-the-packing. Čoskoro bol aktualizovaný na Marshmallow po uvedení na trh v decembri 2015. No a do decembra 2016 má to šťastie, že získal bezpečnostné opravy.

Mnoho používateľov už tvrdilo, že v USA spustili upozornenie na aktualizáciu systému Android 7.0 Nougat. Na konci spoločnosti Motorola tiež nie je žiadne oficiálne oznámenie. Vyzerá to, že spoločnosť nie je pripravená urobiť, kým sa nezačne spustenie na celom svete.

Aktualizácia Moto X Pure xt1575 Nougat

Aktualizácia je pripravená a čaká na tých, ktorí sa nachádzajú v Spojených štátoch. Môžete jednoducho prejsť na Nastavenia> Informácie o telefóne> Aktualizácie systému a prezerajte si, či už ste ho pre svoj mobil dostali. Posledná aktualizácia je úplne založená na Nougate 7.0 s najnovšími septembrovými bezpečnostnými opravami. Rieši neslávne známe expozície BlueBorne. Číslo buildu, ktoré je označené aktualizáciou Moto X Pure Nougat, je NPH25.200-22 .

Dúfajme, že člen XDA - gokart2 zorganizoval prevzatie súboru OTA zip a jeho zrkadlenie na Disku Google. Je požehnaním pre tých, ktorí majú stále problémy s aktualizáciou skôr v regiónoch ako v USA. Stačí vziať tento OTA zip a nainštalovať ho manuálne do ľubovoľného telefónu Moto X Pure Edition pomocou obnovenia zásob.

Takže teraz zamierte a nainštalujte Moto X Pure Edition Nougat OTA ručne.

Príkazy na inštaláciu Moto X Pure xt1575 Nougat OTA

Moto X Pure xt1575 Nougat

Manuálna inštalácia OTA chce, aby bolo vaše zariadenie úplne na sklade. To znamená, že v mobile nemôžete mať nainštalovanú žiadnu ROM, vlastnú obnovu alebo root. Ak je to tak, potom sa vráťte späť na sklad Marshmallow a postupujte podľa tohto článku.

Požiadavky

  • Ako sme už spomínali, vaše zariadenie Moto X Pure Edition musí byť v úplne skladovom stave.
  • Posledné verzie aplikácie Marshmallow nainštalované vo vašom mobile musia byť 24.49-18-16 .
  • Správne si zálohujte mobilný telefón.

Kroky:

Krok 1:

Zamierte na Moto X Pure Nougat a stiahnite si balíček OTA:

Krok 2:

Teraz pripojte svoj mobil k počítaču v režime MTP / prenos súborov a Ctrl + C OTA zip do koreňového adresára (nie v žiadnom priečinku) interného úložiska.

Krok 3:

Potom odpojte mobilný telefón a vypnite ho.

pulz na kodi nefunguje
Krok 4:

Súčasne stlačte a podržte tlačidlá zníženia hlasitosti + napájania, kým sa nezobrazí režim bootloaderu.

Krok 5:

Teraz niekoľkokrát kliknite na ktorékoľvek z klávesov hlasitosti, kým sa nezobrazí vybratá obnova. Potom jedenkrát kliknite na vypínač, aby sa spustil režim obnovenia.

Krok 6:

Zariadenie však nemôže priamo vstúpiť do obnovy zásob. Potom si zobrazíte robota pre Android s žiadny príkaz na displeji. Keď to zobrazíte, stlačte a podržte tlačidlo napájania a raz kliknite na tlačidlo zvýšenia hlasitosti.

Krok 7:

Teraz je vaše zariadenie v stave obnovy zásob.

Krok 8:

Pohyb v rámci obnovy zásob sa neovláda dotykom. Ak chcete označiť možnosť pomocou klávesov hlasitosti, vyberte ju a zadajte pomocou tlačidla napájania.

Krok 9:

Takže prominentné použiť aktualizáciu z mobilného úložiska alebo použiť aktualizáciu z SD karty a zvoliť ju stlačením klávesu napájania.

Krok 10:

Teraz si prezeráte súbor Blur_Version.24.231.16.clark_retus.retus.en.US.zip. Jednoducho stlačte tlačidlo napájania, vyberte ho a začnite proces aktualizácie.

Teraz nechajte aktualizáciu naštartovať a chvíľu počkajte, kým sa dokončí. Akonáhle to urobí, vyberte možnosť reštartovať systém teraz.

Všetko hotové! Aktualizácia Moto X Pure Nougat sa teraz úspešne nainštaloval do vášho mobilu. Teraz si môžete vychutnať všetky jeho ohromujúce funkcie. Zahŕňa multitasking na rozdelenej obrazovke, Doze, ovládacie prvky upozornení alebo výstrah, šetrič dát atď.

Záver:

Tu je všetko o Aktualizácia Moto X Pure Nougat . Ak si myslíte, že je to užitočné, dajte nám vedieť svoje návrhy v sekcii komentárov nižšie. Našli ste inú metódu, o ktorej si myslíte, že sa jej v tomto článku nemôžeme venovať? Komentujte nás nižšie!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež:

služba avast vysoké využitie disku