Ako vytvoriť odkaz na Snapchate - úplné kroky

ako vytvoriť odkaz na snapchate

Snapchat je naozaj skvelá aplikácia na udržiavanie kontaktu s priateľmi. Jeho miznúci mediálny koncept bol revolučný a stále je veľmi praktický. V skutočnosti sa konceptu chytili dokonca aj ďalšie aplikácie. Snapchat je neustále aktualizovaný, aby obsahoval vynikajúce funkcie ako Mini a hry. V tomto článku si povieme, ako vytvoriť odkaz na Snapchate. Poďme začať!

Čo sú to skratky Snapchat?

Snapchat konečne predstavil možnosť vytvárania skratiek v aplikácii. Ak si pamätáte widget sova Snapchat, funguje to podobne. Widget bol však na rozladenie väčšiny používateľov prerušený.

Nedávna aktualizácia aplikácie priniesla aj nový spôsob vytvárania skratiek priamo v aplikácii. Vy, chlapci, teraz môžete vytvoriť skratku pre svoje obľúbené kontakty, aby ste urýchlili proces odosielania snímok. Skratky Snapchat vám tiež umožňujú zoskupiť používateľov, ktorých prichytíte častejšie ako ostatných, a potom zvoliť všetkých z nich, aby ste ich mohli odoslať súčasne. Môžete si tiež predstaviť, aké by to bolo skvelé, ak by ste pomohli udržiavať aj tie otravné Snapstreaky.

Ako vytvoriť odkaz na Snapchate

Skratky pre Snapchat je tiež možné vytvoriť iba v rámci aplikácie Snapchat. Táto možnosť vám tiež umožňuje vytvoriť skupinu používateľov zo zoznamu priateľov, aby ste mohli chlapci ľahko odosielať snímky. Postupujte tiež podľa pokynov nižšie a vytvorte svoju prvú skratku Snapchat.

Vo videu ‘How To Make a Snapchat shortcut |. Budeme používať screenshoty od Kan Hover Tech Ako môžete na serveri Snapchat posielať pruhy naraz ‘. Určite si ho pozrite na YouTube!

Windows 10, v ktorom sa vaša poloha momentálne používa

Vytvorte odkaz

Možnosť vytvoriť odkaz na Snapchate je prekvapivo skrytá. Otvorte aplikáciu Snapchat a potom ju rýchlo odošlite prostredníctvom fotoaparátu. Teraz klepnite na modré tlačidlo „Odoslať kam“, aby ste sa dostali na stránku kontaktov.

Tam musíte kliknúť na „Odoslať komu…“ na hornom paneli. Všimnite si tiež nové „tlačidlo Vytvoriť odkaz“. Klepnutím na ňu vytvoríte novú skratku.

Vyberte svoje emodži

Možnosť skratky v aplikácii Snapchat vám tiež umožňuje vybrať vlastné emodži, aby ste mohli reprezentovať svoju skupinu. Tieto emodži budú fungovať ako názov skupiny, kedykoľvek budete odosielať snímky.

prepis softvéru zadarmo mac

Kliknite na tlačidlo „Vybrať emodži“ v hornej časti obrazovky a potom pridajte ku skupine emodži, ktoré chcete priradiť.

ako vytvoriť odkaz na snapchate

Aby sme vám pomohli ľahšie identifikovať vaše skratky, skúste zvoliť emodži, ktorý odráža používateľov v skupine. Ak napríklad vytvárate odkaz pre svoju rodinu, môžete vlastne pridať rodinné emodži.

Vyberte svojich priateľov

Teraz pod ikonami emodži uvidíte chlapci zoznam svojich priateľov v službe Snapchat. Tu môžete zvoliť, koho chcete pridať do tejto skratky. Používatelia sa tiež v skratke zoskupia podľa abecedy.

Kliknutím na používateľské mená ich môžete pridať do skupiny. Vždy, keď si ich skutočne vyberiete, vedľa ich mena sa objaví modré začiarknutie.

Po dokončení kliknite dole na „Vytvoriť odkaz“ v dolnej časti.

Ako môžete odoslať snímku pomocou skratky Snapchat

Skratka sa zobrazí, iba keď sa chlapci pokúsite odoslať modul Snapchat. Skratka bude skutočne obsahovať zoznam používateľov, ktorých ste zoskupili, aby ste uľahčili odosielanie snímok.

Ak chcete odoslať odkaz na skratku, musíte otvoriť aplikáciu Snapchat a klepnúť na fotografiu pomocou fotoaparátu. Teraz kliknite na tlačidlo „Odoslať kam“ v pravom dolnom rohu.

Chlapi, uvidíte emodži spojené s vašimi skratkami v hornej časti stránky. Kliknutím na emodži otvoríte odkaz.

Ak chcete vybrať všetkých používateľov v zozname, musíte klepnúť na tlačidlo „+ Vybrať“ vpravo hore.

Teraz pokračujte a odošlite výstrahu tak, ako by ste to tiež normálne robili.

spad 4 nastavenia fov

Koľko ľudí môže byť v skratke na Snapchate?

Neexistuje oficiálne vyhlásenie o limitoch novej funkcie skratiek, zdá sa, že k jednej skratke môžete pridať viac ako 200 používateľov. Nič viac a táto aplikácia vám nedovolí vytvoriť skratku skutočne vy.

Ako môžete získať odkazy na Snapchate?

Nová funkcia skratiek sa zavádza ako aktualizácia aplikácie. Momentálne sa zdá, že je k dispozícii iba malej skupine používateľov. Aktualizácia je v skutočnosti k dispozícii iba pre alfa verziu aplikácie. Ak chcete získať novú funkciu skratiek, stačí iba aktualizovať aplikáciu Snapchat na najnovšiu verziu. Aktualizáciu nie je možné vynútiť nijako, takže iba sledujte svoj obchod s aplikáciami.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Medzi nami Klávesy a ovládacie prvky klávesnice Celý zoznam