Ako dosiahnuť, aby Minecraft zabil všetkých netopierov - návod

minecraft zabiť všetky netopiere

Novinka v Minecraft ? Netopiere sú skutočne dráždivé stvorenia kvôli svojej malej veľkosti a otravnej povahe. Aj keď vám neubližujú a ich prenikavé škrípanie môže byť určite dráždivé, ak s nimi chlapci zostanete dlhší čas. Netopiere sú skutočne zbytočné davy, čo v podstate znamená, že sú v hre čisto z estetických dôvodov. Môžeme ich nájsť v jaskyniach, neustále sa trieť a pri odpočinku visieť hore nohami. Uviaznutie v jaskyni spolu s netopiermi bez východiska môže skončiť pekne skľučujúco. V tomto článku si povieme o tom, ako dosiahnuť, aby Minecraft zabil všetkých netopierov - návod. Poďme začať!

Netopiere v Minecrafte sú ako každý iný mafián a navyše majú určité slabé a silné stránky. Využitie týchto slabostí vám pomôže zbaviť sa netopierov najefektívnejšie. Pozrime sa teraz na ich slabé stránky a na to, ako ich môžete využiť vo svoj prospech.

Ako dosiahnuť, aby Minecraft zabil všetkých netopierov - návod

Metóda č. 1

Táto metóda v zásade zahŕňa využitie svetelnej citlivosti netopierov ako slabosti. Netopiere tiež vydržia svetlo až na 7. úroveň. Čokoľvek vyššie a netopiere sa tiež prestanú trieť vo vašej oblasti a tiež existujúce utekajú. Funguje to rovnako ako v prípade ostatných davov, ktoré sú odpudzované cez fakle alebo akýkoľvek iný zdroj svetla. Aby ste sa netopierov zbavili, jednoducho začnite zapaľovať fakle a potom ich umiestnite do svojho okolia. Pochodne poskytujú úroveň svetla 15, ktorá je skutočne vyššia ako prahová hodnota pre netopiere. Keď sa rozsvietia, vo vašej oblasti sa prestanú trieť aj netopiere a mali by ste sa ich vedieť celkom ľahko zbaviť.

Metóda # 2 | minecraft zabiť všetky netopiere

Netopiere možno ľahko zabiť konvenčnými metódami, ako sú zbrane, nástroje a elixíry. Rovnako ako mnoho iných mobov, aj vy ich môžete bojovať z určitej oblasti. Stačí jednoducho vybaviť svoju obľúbenú zbraň a potom začať krájať ďalej. Netopiere môžu byť náročné zasiahnuť kvôli svojej malej veľkosti, preto vám odporúčame používať elixíry, ak máte nejaké poruke. Možno budete chcieť mať na pamäti, že na rozdiel od iných davov, ktoré sa po chvíli prestanú rodiť. Keď ste tam, netopiere sa neustále množia v konkrétnej oblasti. Lightinminecraft zabije všetky netopiere pochodňou alebo mnoho ďalších svetelných zdrojov, ktoré sú vyššie ako úroveň 6, vám pomôže zabrániť netopierom v trení.

minecraft zabiť všetky netopiere

Metóda č. 3

Táto metóda spočíva v použití cheatu alebo lomítka. Tieto príkazy je možné skutočne zadať v okne rozhovoru pre Minecraft a pomôžu vám aktivovať určité parametre, ktoré vám pomôžu prekonať náročné scenáre v Minecrafte. Je to tiež skvelý spôsob, ako sa zbaviť netopierov v podsvetí, a to jediným stlačením klávesu. Používanie cheatov však vypne vaše schopnosti, aby ste počas tejto hry dosiahli úspechy za všetky svoje úspechy. Možno by ste to mali mať na pamäti pre prípad, že sa snažíte splniť konkrétny úspech. Ak sa chcete zbaviť netopierov, jednoducho otvoríte okno chatu a napíšete nasledujúci príkaz: / kill @e [type = Bat] bez úvodzoviek. Po zadaní stlačte kláves Enter na klávesnici a aktivuje sa tiež cheat. Všetky netopiere by teraz mali zmiznúť z oblasti, v ktorej sa nachádzate ako všetci.

Metóda č. 4 | minecraft zabiť všetky netopiere

Nechajte ich teraz odísť! Je to také jednoduché! Pretože Netopiere sú zbytočné davy, sú navrhnuté tak, aby sa mohli trieť iba kedykoľvek, keď je hráč v okolí. To znamená, že ak sa vzdialite dostatočne ďaleko od miesta vzniku, netopiere by sa mali automaticky odstaviť. Môžete to využiť vo svoj prospech tak, že pochodeň umiestnite do umiestnenia a potom sa od neho vzdialite. Keď sa netopiere odstavia, môžete sa presunúť späť na konkrétne miesto, kam ste umiestnili pochodeň. Úroveň svetla pochodne teraz zabráni netopierom v opätovnom rozmnožovaní, ktoré by sa ich tiež malo nadobro zbaviť.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto Minecraftom tento článok o netopieroch zabije a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Podpora radiča Minecraft - s radičom Xbox