Ako urobiť zálohu v iTunes pomocou MacX MediaTrans

Ak uvažujete o aktualizácii ios , zálohujete si dáta alebo meníte svoje zariadenie a chcete prenášať informácie zo starého do nového, najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je MacX MediaTrans program.

android gboard sa zastavuje

Pomocou tohto nástroja môžete zabudnúť iTunes a budete oveľa rýchlejšie a ľahšie spravovať všetky údaje, ktoré môžete mať vo svojich zariadeniach so systémom iOS, vytvárať záložné kópie alebo akýkoľvek iný požadovaný pohyb.

Navyše, MacX MediaTrans vám umožní vykonávať všetky úlohy oveľa rýchlejšie a ľahšie bez toho, aby ste museli akýmkoľvek spôsobom obmedzovať možnosti aplikácií, ktoré majú zariadenia tejto značky.

Ako urobiť zálohu v iTunes pomocou MacX MediaTrans

Pred diskusiou o krokoch na dosiahnutie tejto úlohy pomocou tohto softvéru vás však chceme pozvaťzúčastniť sa žrebovaniapre Svetový deň zálohovania s MacX MediaTrans , je to veľmi jednoduchý spôsob, ako mať tento nástroj zadarmo a chrániť všetky svoje údaje.

Čo môžete robiť s MacX MediaTrans?

  • Toto je softvér, ktorý vám umožní bez problémov prenášať fotografie, videá, kontakty, hudbu alebo akýkoľvek iný obsah vášho zariadenia iPhone do vášho počítača Mac.
  • Môžete vykonať výber súborov, ktoré chcete preniesť z jedného zariadenia do druhého, to znamená, že to nebudete musieť robiť iba hromadne.
  • Na druhej strane sa vyhnete všetkým obmedzeniam iTunes, jedným z najotravnejších pre mnohých používateľov je, že iPhone je možné synchronizovať iba s jedným počítačom a nemôžete prehrávať obsah, pretože nemáte formáty.
  • Softvér MacX MediaTrans bude zodpovedný za automatickú zmenu formátu, aby bol kompatibilný so všetkými zariadeniami s operačným systémom Apple.

Ako funguje MacX MediaTrans?

Toto je jeden z najlepších nástrojov na prenos fotografií, hudby a videí, ktoré máte na svojich zariadeniach so systémom iOS pre svoj počítač Mac. Jednou z veľkých výhod je, že ide o veľmi rýchly a všestranný softvér, ktorý z neho automaticky robí jednu z lepších alternatív pre iTunes.

Pozri tiež; Budú nové služby spoločnosti Apple prispôsobené všetkým krajinám?

verzia nastavenia Radeon sa nezhodujú

Jeho fungovanie je založené na sérii krokov, aby sa bez problémov dosiahol prenos obsahu z jedného miesta na druhé.

  1. Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je otvoriť aplikáciu a pripojiť zariadenie k počítaču pomocou kábla USB (môže to byť iPhone, iPad alebo iPod Touch).
  2. Potom v hlavnej ponuke softvéru MacX MediaTrans musíte zvoliť sekciu Prenos fotografií.
  3. Odtiaľ môžete vybrať fotografie, ktoré chcete preniesť do svojho počítača (všetky alebo iba tie, ktoré chcete) a môžete ich filtrovať podľa priečinkov alebo dátumov, ktoré budú umiestnené na obrazovke.
  4. Po výbere fotografií, videí alebo súborov musíte stlačiť tlačidlo Exportovať. Môžete tiež presunúť všetky obrázky do priečinka v počítači alebo ich preniesť na pamäťové zariadenie, ako je pevný disk alebo USB kľúč.

A to je všetko, je to také jednoduché, ako môžete mať fotografie v počítači bez toho, aby ste museli používať napríklad aplikácie pre MacOS Fotografie alebo iTunes ; Vizuálnym spôsobom môžete tiež zvoliť fotografie, videá alebo akýkoľvek súbor, ktorý chcete uložiť do počítača alebo iného zariadenia.

Záver:

Je veľmi dôležité, aby sme vám pripomenuli, že ide o nástroj, ktorý bude fungovať hladko na ľubovoľnom počítači. Jeho prevádzka s Macom je však oveľa lepšia. Tiež dáta z iOS na Mac sa prenášajú oveľa rýchlejšie a intuitívnejšie.

Na záver nezabudnite, že prenos informácií je chúlostivá operácia, takže by ste nemali počas tohto procesu odpojovať zariadenie a robiť ho až po úplnom dokončení.