Ako dlho vydrží batéria v novom MacBooku Air 2018?

Výdrž batérie MacBook Air 2018Jedným z dôvodov, prečo si kúpiť nový MacBook Air 2018, je nepochybne výdrž batérie. Nie je prekvapením, keď vidíme, ako Apple dodáva svojim notebookom dostatočnú autonómiu, aby vydržali celý pracovný deň. ale aká je výdrž batérie v novom MacBooku Air 2018 ? Dnes vám to prezradíme:

Výdrž batérie MacBook Air 2018

Ak mám uviesť jeden z najúžasnejších aspektov môjho nového MacBooku Air 2018, to je batériu . Spočiatku sa mi páčilo, že sa dodával s Retina displejom, ale bál som sa, že autonómia bude nižšia. Ale nič vidieť!

chrome otvorené mobilné karty na ploche

Čo hovorí Apple?

Ak sa pozrieme na webovú stránku výrobcu, nájdeme nasledujúce údaje pre Batéria MacBook Air 2018 :

  • Až 12 hodín bezdrôtového prehliadania webu
  • Až 13 hodín prehrávania filmov z iTunes
  • Až 30 dní v pokoji
  • 50,3 W / hod integrovaná lítium-polymérová batéria

Sú to veľmi dobré údaje, pretože to sľubuje priemerne 12-13 hodín . Je to pravda?

Čo hovorí moja skúsenosť?

Apple má úplnú pravdu. Odkedy som si kúpil MacBook Air 2018, neviem, čo to je načítať ... ak môj starý Mac (5 rokov) vydržal 1 celú hodinu, teraz môžem pracovať celý deň bez toho, aby som ho musel pripájať. Takže pracujem 8 hodín deň, garantujem, že ma zvládneš bez problémov.

Plne verím, že výdrž batérie na MacBooku Air 2018 je asi 12-13 hodín . Ako hovorím, notebook mám vždy zapnutý alebo v pokoji a autonómia dáva pocit, že je večný.

Čo umožňuje autonómiu MacBooku Air 2018?

Ak ho nabíjate každú noc, môžete si ho vziať do práce bez toho, aby ste so sebou museli nosiť nabíjačku. To isté, ak idete na univerzitu a potrebujete si vziať MacBook Air 2018, nebudete potrebovať ani nabíjačku. Budete mať batériu, ktorú budete môcť používať celý deň .

Aj napriek tomu je lepšie ho v prípade potreby nabiť, pretože v pokoji nič nespotrebuje a nemusíte ho nabíjať veľa dní (ak ho napríklad používate iba 2 - 3 hodiny denne).

JABLKO NERUŠÍ, DĹŽKA JE SKUTOČNÁ, AKO 12-13 HODÍN

Apple to vôbec nepreháňa. Skutočnosť, že máme kvalitný sietnicový displej, neznamená, že batéria už nevydrží, čísla sú skvostné!

bohužiaľ telefón sa zastavil zte zmax pro

Pokiaľ teda chcete notebook s obavami z nabíjačky, MacBook Air 2018 je tu pre vás. A ľahký, výkonný, atraktívny notebook s veľkou autonómiou .

Už ste to vyskúšali? Neváhajte a povedzte nám svoje skúsenosti s výdržou batérie na MacBooku Air 2018. Som veľmi rád!