Ako postupovať na vyššiu úroveň v službe Steam - rýchle kroky

Keď sa posunieš o úroveň vyššie Parou získate ďalšie bonusy, ako sú ďalšie hracie automaty na zozname vašich priateľov a vyššie ceny za balíčky podporných kariet. Existuje mnoho spôsobov, ako sa dá v službe Steam vylepšiť. V tomto článku preskúmam niekoľko rôznych metód, ktoré vám môžu pomôcť zvýšiť úroveň.

Čo vás napadne, keď počujete frázu o úroveň vyššie? Dá sa dosť dobre povedať, že väčšina ľudí by s radosťou zvolala videohry !. Potom môže hráč opísať proces posunutia o úroveň vyššie vo svojich obľúbených hrách. Alebo prípadne ďalšie zručnosti, na ktorých pracujú. Na Steam možno myslíte, ale nemusíte, najmä čo sa týka zvyšovania úrovne.

O úroveň vyššie je taká bežná fráza, ktorá sa stala súčasťou kultúrneho lexikónu. Keď sa „posuniete o úroveň vyššie“, môže vás to naplniť pocitom úspechu. Dosiahli ste vytúženú ďalšiu úroveň a dosiahli ste trochu osobnej spokojnosti. Steam sa pokúsil replikovať tento efekt pridaním úrovní do svojej platformy hernej knižnice. Tieto úrovne vám môžu poskytnúť výhody a prestíž za každý dosiahnutý míľnik, ktorý dosiahnete v službe Steam.

Zoznam toho, čo môžete zarobiť pomocou vyrovnávania služby Steam, je nasledujúci:

zmena čísla imei iphone -

Rozšírený zoznam priateľov:

Váš zoznam priateľov v službe Steam je predvolene nastavený na 250 slotov. S každou získanou úrovňou Steam sa toto číslo zvyšuje o 5 ďalších slotov. Tento zoznam zatiaľ nemá potvrdené maximum.

Ďalšie výherné automaty pre Steam:

Každých desať úrovní, ktoré získate, odomkne vo vašom profile ďalší slot pre ukážky. Vitrína sa zobrazuje v hornej časti vášho profilu a umožňuje vám ukázať míľniky, na ktoré ste obzvlášť hrdí. Alebo najlepšie reprezentuje vaše záujmy. To môže zahŕňať predstavenie počtu hier, ktoré sú vo vašej knižnici (skvelé, ak radi predvádzate svoju veľkú zbierku!). A vaša obľúbená hra alebo hry alebo predvádzanie úspechov, na ktoré ste najviac hrdí.

Odomknutie nových slotov pre vitríny vám umožní pridať ďalší typ a nebude to mať vplyv na počet viditeľných slotov v každej vitríne.

K dispozícii je celkom 16 vitrín, z ktorých si môžete vybrať a zoradiť ich podľa svojich predstáv. Niektoré nebudú k dispozícii, pokiaľ nesplníte konkrétne kritériá. Napríklad nemôžete predložiť svoje príspevky zo služby Steam Workshop, ak ste nikdy žiadne skutočne neodoslali.

Zvýšené šance na zosilnenie:

Pri každých desiatich úrovniach, ktoré získate, sa vaša šanca získať podporný balíček pre hru zdvojnásobí. Počnúc 20-percentným nárastom na úrovni 10. Získate nárok na posilňovací balíček pre hru, ktorý obsahuje tri náhodné karty zo sady tejto hry, hneď ako už získate všetky možné prepady kariet pre danú hru. Podporné balíčky sa náhodne pridelia oprávnenému používateľovi zakaždým, keď člen komunity Steam vytvorí odznak. Aby ste mali nárok, budete sa musieť každý týždeň prihlásiť do služby Steam.

Ako vylepšiť úroveň v službe Steam?

Každý používateľ služby Steam má úroveň, ale väčšina si nie je istá, aké kroky potrebujeme, aby sme získali viac. Vďaka vyšším úrovniam, ktoré každému užívateľovi poskytujú bonusy, môže byť načase, aby ste vedeli, ako v skutočnosti funguje vyrovnávanie Steam.

Vyrovnanie vášho Steam profilu:

Ak sa chcete v profile Steam rýchlo povzniesť. Mali by sme začať so základmi získavania skúseností (XP).

Čo by ste mali vedieť skôr, ako začneme tento proces:

hromadný editor príspevkov tumblr
 • Odznaky udeľujú najviac XP, takže budete chcieť remeselne vyrobiť čo najviac. Každý z nich môže byť vylepšený štyrikrát a vyťaží z vás 100 XP za kus. Odznak Komunitný vodca môžete získať a vylepšiť aj splnením konkrétnych úloh v službe Steam, napríklad kontrolou hry alebo komentovaním profilu priateľa.
 • Odznaky môžete vyrábať prostredníctvom obchodných kariet, ktoré získate z hier, ktoré v Steame hráte najčastejšie. V sekcii Odznaky pre každú hru sa zobrazí zoznam kariet, ktoré stále potrebujete, a tiež tlačidlo, ktoré vás zavedie na komunitný trh Steam.
 • Z hrania jednej hry môžete zbierať iba polovičnú sadu obchodných kariet. Ak chcete zhromaždiť zostávajúcu časť nastavení tejto hry, musíte ich buď vymeniť, alebo kúpiť na trhovisku Steam. Môžete navštíviť Webová stránka komunitného trhu Steam alebo kliknite na Market na karte Community (Komunita) klienta Steam a prechádzajte aktuálne dostupné výpisy.
 • Zopakovať pomocné balíčky; po vytvorení odznaku hry. Závisí to od vašej aktuálnej úrovne Steam, môžete dostať podporný balíček. Tento pomocný balíček bude obsahovať tri náhodné karty. Každých 10 úrovní, ktoré dosiahnete, vám prinesie 20% zvýšenie miery poklesu z posilňovacieho balíčka.

Ďalej:

Teraz, keď sú základy z cesty, sa môžeme dostať do tej najhorúcejšej situácie. najskôr si nemusíte kupovať ani hrať žiadne hry na Steame, aby ste mohli vytvoriť odznak hry. To je správne. Ak sa chcete na hernej platforme rýchlo posunúť vyššie, nemusíte si ani kupovať alebo hrať hry. Na to, aby ste sa dostali na vyššiu úroveň, nemusíte míňať peniaze. Aké zvláštne nastavenie.

Ak neviete, za ktoré karty kúpiť alebo obchodovať, nedostanete sa v rámci svojich levelov veľmi ďaleko. Preto by ste mali mať znalosti o tom, ako funguje úroveň pary, väčšinou a určite funguje pre váš pokrok.

Používanie služby Steam Tools:

najskôr by ste sa mali pozrieť na Steam Tools. Ak chcete, aby sa veci vyvíjali pri vytváraní odznakov a nasledujúcej búrke XP. Tu nájdete zoznam kariet, ktoré vám poskytneme. To je pripravené na predaj.

ako levelovať v pare

V tomto zozname získate názov súpravy, priemernú cenu na trhu Steam, zľavy a tiež to, kedy bola zverejnená. Na vyhľadanie najlacnejších súprav môžete použiť množstvo filtrov. Pomocou parných nástrojov ušetríte s celým procesom dostatok času. Namiesto nákupu priamo na pare.

Steam Tools má tiež šikovnú malú funkciu, ktorá pomôže uviesť náklady na celý postup do vyššej perspektívy. Kalkulačka úrovní nákladov poskytne približnú informáciu o tom, koľko musíte zaplatiť za nákupy kariet, aby ste dosiahli požadovanú úroveň.

Neoprávnené metódy:

Steam Diktuje účastnícka dohoda Nesmiete používať cheaty, automatizačný softvér (roboty), mody, hacky ani žiadny nepovolený softvér tretích strán na úpravu alebo automatizáciu akýchkoľvek procesov Subscription Marketplace. Ak však máte pocit, že odmena stojí za to riziko, môžete sa pozrieť na Výmenu kariet Stream Card. Stránka má automatizovaného obchodného robota, ktorý vám pomôže vymeniť všetky vaše duplikáty kariet za ďalšie karty, ktoré skutočne potrebujete.

Môžete ísť na Steam Trading Cards Comunity a pozrieť sa, čo ponúkajú. Pozrime sa na možnosti Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) alebo Team Fortress 2 (TF2).

 • Obchodovateľný kľúč si môžete kúpiť podľa čísla na OPSkins a nabrať jednu za zhruba 2 doláre.
 • Potom vyhľadajte ponuku na Steam Trading Cards Reddit, ktorá má buď 20: 1 pre CS: GO, alebo 16: 1 pre TF2. To naznačuje, že sú pripravení poskytnúť vám 20 (alebo 16) sád kariet za 1 obchodovateľný kľúč.
 • Pridajte robota uvedeného do zoznamu svojich priateľov v službe Steam.
 • Potom otvorte chat medzi sebou a robotom a zadajte! Skontrolovať. Dáme vám vedieť, či sú sady prisľúbené v príspevku Reddit momentálne k dispozícii. Ak všetko vyzerá dobre, napíšte! Help. Zobrazí sa zoznam príkazov, z ktorých si môžete vybrať.
 • Vyhľadajte príkaz trade a zadajte ho do textového poľa.
 • Robot začne s obchodom a vo svojom profile by ste mali vidieť súpravy.
 • Kliknite na odznak v parnom profile. Môžete tiež začať vyrábať odznaky z novo získaných súborov.

Tento proces môžete tiež opakovať, aby ste nazbierali veľa XP!

Viac ako len XP:

Tvorba ponúka viac ako len XP. Za každý vyrobený odznak získate tri náhodné predmety. Môžu mať okrem iného podobu emotikonov, profilových pozadí. Môžete mať pocit, že tieto hodnoty nemajú žiadnu hodnotu a sú lepšie vyhodené a zabudnuté.

Nie tak rýchlo. Tieto konkrétne položky vás možno nelákajú, ale ako sa hovorí, odpadky jedného človeka sú pokladom iného človeka. Ale tieto položky môžeme predať na Steam trhu za celkom slušný cent, v závislosti od dopytu. Aj keď, pokiaľ nevytvárate odznaky z najpopulárnejších a najnovších hier, tieto položky vám pravdepodobne vyčítajú iba pár centov za kus.

Existuje tiež niekoľko spôsobov, ako môžete získať odznaky bez potreby sad kariet. Odznak Zberateľ hier je automatický, keď sa v knižnici Steam nahromadí určitý počet hier pre vašu vyššiu úroveň. Začína sa to prvým nákupom a pri pridávaní ďalších hier sa úroveň zvyšuje. Pre tých z vás, ktorí počas výpredajov dajú peniaze za hry, ale nedotkli ste sa ich, je to vaša odmena.

Prezrite si hru alebo hlasujte o projekte Greenlight. Tento odznak môže byť ocenený vaším profilom. Odznak je možné tiež zvýšiť úroveň ešte raz pre viac XP, takže môže byť vo vašom záujme zúčastniť sa. Ak sa posuniete o úroveň vyššie do sekcie Odznaky vo svojom profile Steam, nájdete zoznam všetkých požadovaných úloh.

Fólie sú odpad:

Fólie sú „peknou“ zberateľskou verziou štandardných obchodných kariet Steam. Ak je však vaším cieľom rýchle vyrovnanie, potom nie je vo vašom najlepšom záujme ísť za fóliami na vytvorenie odznaku. Prinajmenšom nie, ak ich sami vyrábate. Aj keď sú fóliové karty rovnako lesklé a vzácne, neslúžia priamemu účelu na rýchle vyrovnanie.

Poznámka:

Odznak vyrobený pomocou fóliovej karty získa rovnakých 100 XP ako odznak vyrobený z iných fólií. Kikerom je, že v skutočnosti je veľa zberateľov, ktorí sú za ne ochotní zaplatiť slušne.

Akákoľvek fólia, na ktorú narazíte, by sa mala predávať na trhu Steam, pretože fólie sa predávajú oveľa viac ako v bežných verziách. Každá hotovosť, ktorú získate z predaja fóliových kariet, sa najlepšie znovu investuje do viacerých lacnejších bežných kariet. Použitím tejto metódy by ste mali byť schopní dosiahnuť svoje ciele v oblasti levelov oveľa rýchlejšie, čo je oveľa lepšie ako pri levelovaní pomaly!

Vyťaženie z predaja pary:

Skupiny súprav, ktoré ste zhromaždili, sú teraz pripravené na výrobu. Je to ďalší najlogickejší krok, však? Technicky áno, ale možno budete chcieť trochu vydržať. Najmä ak sa čoskoro blíži jeden z veľkých výpredajov Steam Summer alebo Winter.

Telefón LG v10 sa nezapne

Nechám ťa povedať dôvod. Dôvod je ten, že všetky odznaky vytvorené počas týchto udalostí vám udelia bonusové karty udalostí Steam. Z týchto bonusových kariet potom môžu byť vyrobené odznaky špecifické pre jednotlivé udalosti, z ktorých je možné každú z týchto úrovní priebežne vylepšovať počas obdobia predaja. To je nekonečné množstvo XP, ktoré môžete nazhromaždiť vo veľkom časovom úseku.

Mali by ste ísť all-in na vyššiu úroveň svojho profilu na páre, pretože najlepší čas na vyrovnanie je rozdanie rúk počas jednej z týchto udalostí.

Dúfam, že s týmto článkom ste dostali odpovede na svoje kopy otázok, ako postupovať na vyššiu úroveň v pare.

Pozri tiež: Môžete hrať Wii Games na Switch Nintendo?