Ako zistiť, či boli hovory a správy blokované pomocou zariadenia iPhone

Ako zistiť, či boli hovory a správy blokované pomocou zariadenia iPhone

Možno ste niekedy chceli vedieť, či vás niekto vo vašej osobe nezablokovaliPhone. V tomto návode ukážeme vám spôsoby, ako zistiť, či boli hovory a správy blokované pomocou zariadenia iPhone . Aj keď Apple,vďaka tomu je funkcia blokovania jednoduchým spôsobom, pretože jednoduchým vyhľadaním príslušného kontaktu úplne prejdete nadol a stlačíte blokovanie tohto kontaktu. Ak chcete vedieť, či to s vami urobili, pristúpime k vyriešeniu vašich pochybností.

Zistite, či ste boli blokovaní pomocou iPhone

Existuje niekoľko spôsobov, ako zistiť, či používateľ zariadenia iPhone zablokoval vaše telefónne číslo. Nezabudnite, že ak tak urobí, mobil príjemcu nezvoní ani nevydá žiadne upozornenie. Aj keď pošlete textovú alebo hlasovú správu, daný používateľ o nej nebude vedieť.

Blokovanie hovorov

Blokovanie hovorov

Jedným zo spôsobov, ako zistiť, či boli vaše hovory blokované telefónom iPhone, je uskutočnenie testovacieho hovoru.

sm-n920v nugát
  • Otvorte aplikáciu Hovory a otestujte príjemcu.
  • Vypočujte si spôsob prijatia hovoru. Ak počujete tón raz a potom vás odkáže na hlasovú schránku, je pravdepodobné, že vás zablokoval.

Teraz vás posielanie do hlasovej schránky nemusí nevyhnutne znamenať, že ste boli zablokovaní. Môže to byť aj tým, že príjemca práve volá, a preto je linka obsadená.

Že sa užívateľ nachádza v oblasti bez pokrytia alebo že je mobil vypnutý alebo vo fáze reštartu. Môže sa stať, že iPhone má problémy so sieťou alebo že je v zozname Do Nie Rušivý režim. Neskôr by bolo treba akciu zopakovať, aby ste zahodili všetky možnosti.

Blokované správy

ako tlačiť gmail bez hlavičky

Blokované správy

  • Otvorte aplikáciu Správy. Pozorovanie informácií o správe nie je také spoľahlivé ako pri použití testovacích hovorov. Niektoré údaje zobrazené nižšie však môžu byť užitočné, aby ste zistili, či vás niekto zablokoval.
  • Otvorte poslednú správu, hľadáme a Oznámenie o prečítaní. Mnoho používateľov má túto možnosť povolenú, takže ak nevidíte, Čítať … pod tvojou správou ťa mohli zablokovať.
  • Pod poslednou správou vyhľadajte doručené oznámenie. Ak ste toto oznámenie videli predtým a už nie, môže to byť tým, že som vás zablokoval. Pamätajte, že ak sa odosielané správy zobrazujú zelenou farbou, nie modrou farbou, znamená to, že iPhone sa namiesto aplikácie iMessage pokúša odoslať textovú správu SMS. Za tieto správy sa môže účtovať príplatok.

Rovnako ako pri hovoroch však nemusí mať príjemca k dispozícii údaje o svojom iPhone, problémoch so sieťou alebo je jednoducho vypnutý alebo mimo pokrytie. Existuje veľa dôvodov, prečo niektoré správy môžu zlyhať, a nejde o oznámenie, že vás príjemca zablokoval vo vašom mobile.

Skryté číslo, aby ste zistili, či ste boli blokovaní pomocou iPhone

Ďalším spôsobom, ako zistiť, či ste boli blokovaní pri hovoroch aj správach, je volanie príjemcu so skrytým číslom.

Ak ju chcete aktivovať, choďte na Nastavenia >> Telefón >> Zobraziť ID volajúceho a deaktivujte túto možnosť Zobraziť ID volajúceho nastavení vášho iPhone a uskutočniť hovor znova. Týmto sa príjemcovi nezobrazia vaše kontaktné informácie. Zostáva len skontrolovať, či prijímate hovory alebo či prijímate správy.

Po tomto všetkom je dobré uvedomiť si súkromie ľudí. Ak táto osoba od vás nechce dostať správu alebo hovor, je lepšie ho nerušiť.

Pozri tiež: Upravený kábel Lightning môže infikovať Mac malvérom a umožniť vzdialený prístup