Ako sa pripojiť k tímu v Pokemon Go - návod

Pokémon Go hráči majú v zásade možnosť pripojiť sa k tímom. Ak sa nepripojíte k tímu, nebudete môcť vstúpiť do telocvične a trénovať svojho pokémona. Ak ich zhromažďovanie je všetko, čo musíte urobiť, môžete tímy sedieť, avšak v skutočnosti prichádzate o viac ako polovicu zábavy z hry. Ak ste práve začali hrať Pokemon Go, môžete vo svojom profile vidieť, že sekcia „Tím“ je prázdna a kliknutím na ňu sa nič nerobí. V skutočnosti neexistujú žiadne možnosti výberu tímu a nijaké pokyny. V tomto článku si povieme o tom, ako sa pripojiť k tímu v Pokemon Go - návod. Poďme začať!

ako sa pripojiť k tímu v pokemoni ísť

 • O úroveň vyššie, Ak sa chcete pripojiť k tímu, je skutočne dôležité, aby ste najskôr dosiahli úroveň 5. Hráči, ktorí sú pod úrovňou 5, sa však nemôžu pripojiť k tímom.
 • Potom nájdite telocvičňu. Nezáleží na tom, ktorý tím má kontrolu nad telocvičňou, a nezáleží na tom, či máte pokémona pripraveného trénovať alebo bojovať tiež. Vstup do tímu nič z toho nepotrebuje. Nájdite telocvičňu a potom sa k nej priblížte tak, aby sa otvárala. Keď to urobí, profesor Willow vám potom predstaví svojich troch asistentov, z ktorých každý skutočne vedie svoje vlastné tímy. Všetky tímy si vážia určité kvality, na konci dňa však žiadny tím nemá výhodu oproti ostatným. Keď si vyberiete tím, nemôžete ho (zatiaľ) skutočne zmeniť.
 • Stlačte tím, do ktorého sa chcete pridať, a potom ste v tom.

ako sa pripojiť k tímu v pokemoni ísť

Ako môžete zmeniť svoje tímy v Pokemon Go? | ako sa pripojiť k tímu v pokemoni ísť

 • Najskôr otvorené Pokémon GO na telefóne.
 • Stlačte tlačidlo Pokéball v strede obrazovky, aby ste otvorili svoju ponuku.
 • Potom klepnite na ikonu Nakupujte ikonu otvoriť tiež obchod.
 • Prejdite nadol na ikonu Zmena tímu v obchode a potom stlačte Tímový medailón .
 • Kliknite výmena za účelom výmeny 1 000 mincí potrebných na zakúpenie tímového medailónu. Možno budete tiež musieť kúpiť mince, ktoré, ak ich nemáte dostatok, môžete urobiť aj nákupom v aplikácii. S tým vám môže pomôcť darčeková karta iTunes.
 • Prejdite do svojho Položky ponuku, aby ste našli tímový medailón, ktorý ste práve kúpili.
 • Potom kliknite na ikonu Tímový medailón v zozname položiek. Dostanete tiež varovanie, že to môžete urobiť iba raz za 365 dní.
 • Kliknite Ok ak ste si istí, že chcete skutočne zmeniť svoj tím.
 • Teraz uvidíte na obrazovke aj všetkých troch vedúcich tímu. Klikni na vodca tímu v ktorého tíme chcete byť. Určite nevyberajte tím, v ktorom už ste!
 • Uvidíte ďalšie 365-dňové varovanie, kliknite na Ok aby ste dokončili zmenu svojho tímu.

Prečo chcete zmeniť tímy?

Tím, ktorý si vyberiete v Pokémon GO, je nevyhnutný, ak chcete bojovať v telocvičniach. Aby ste mohli úspešne držať telocvične v Pokémon GO, musíte mať v rovnakom tíme viac ľudí. S cieľom zásobovať Pokémonov a pomáhať im udržiavať ich posilnenú aj po celý deň. Pokiaľ je to možné, každý vo vašej rodine by mal byť rovnakým tímom, aby sa maximalizovala šanca, že budete mať telocvične skutočne ľahko.

Keď sme prvýkrát začali hrať Pokémon GO, v mojom okolí vlastne neboli žiadni ďalší hráči. Moja trojčlenná rodina si teda vybrala tri rôzne tímy, aby ovládla aj všetky telocvične v okolí. Keď sa však hra stala populárnejšou a slávnejšou, stalo sa z tohto rozhodnutia mrzutosť. Moja rodina nemohla hrať spolu, vždy sme si tiež odporovali.

Kedy pre nás tímy záleží? | ako sa pripojiť k tímu v pokemoni ísť

Tímy sú v zásade dôležité, keď sa chcete zapojiť do telocvične. Do telocvične, ktorú ovláda tím Mystic, sa nemôže pripojiť hráč, ktorý patrí do tímu Valor. Ak sa chcete zapojiť do telocvične, žiadna z nich nie je k dispozícii spolu s otvoreným slotom a je ovládaná rovnakým tímom, v akom sa nachádzate. Potom budete musieť bojovať o trávnik a potom vyhodiť druhý tím. Vlastníctvo telocvične je vlastne jediné miesto, kde na tímoch záleží, ale keďže telocvične sú miestom, kde trénujete svojich pokémonov, tímy môžu byť skutočne dôležité.

Ak sa chcete ihneď zapojiť do posilňovne a príliš sa nestaráte o tím, ktorý si vyberiete, potom sa pozrite aj na to, aká farba je posilňovňa. Ak je to Žltá, potom patrí k Instinktu, ak je modrá, potom patrí do Mystiky a červená patrí do Valor. Pripojte sa k rovnakému tímu ako telocvičňa a budete sa môcť pripojiť, ak je otvorený aj slot.

najlepší spôsob vyrovnania úrovne v pare

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto ľuďom páči, ako sa pridať k tímu v článku o pokemon go, a tiež vám to pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Najlepšia alternatíva pre produkt Made in Canada Kodi Addon