Ako nainštalovať TWRP Recovery cez Fastboot na Android

Režim Bootloader / Fastboot vám umožňuje flashovať akýkoľvek balík s gadgetom, či už ide o rámec, boot, obnovenie, rezervu alebo niečo iné. A čo viac, nielen obrázky balíkov od výrobcov OEM, môžete tiež flashovať súbory zostavené na mieru .img rýchla topánka. Napríklad vlastné obnovenie ako TWRP.

prezerajte si svoju facebookovú stránku ako niekto iný

Obnova TWRP nie je známa, je vlastnou obnovou pre miniaplikácie pre Android, ktoré vytvorili a udržiavali ľudia v TeamWin. Dáva vám šancu dokončiť na telefóne s Androidom veľkú skupinu vecí, pre ktoré spoločnosť Google ani váš výrobca gadgetov nevymysleli pomoc. Napríklad úplná záloha gadgetov (nandroid). Pomocou obnovenia TWRP si môžete vziať úplnú zálohu vášho telefónu s Androidom, ktorý môžete obnoviť a pokúsiť sa tak opraviť jemný murovaný modul gadget.

Obnova TWRP cez Fastboot

Nezabudnite vytvoriť zálohu:

Okrem zálohy TWRP navyše umožňuje blikajúce nepodpísané kompresné súbory, ktoré obsahujú koreňový obsah, vlastné ROM / MOD a ďalšie porovnateľné súbory.

Pretože nie všetky miniaplikácie pre Android sú rovnaké, TWRP je pre každú z nich zostavená odlišne. Obnovu môžete navyše nájsť na webe ako oficiálnu aj neformálnu formu. Je to preto, že obnova TWRP je úlohou otvoreného zdroja a ktokoľvek so znalosťami môže zhromaždiť prácu na zotavení TWRP pre akýkoľvek modul gadget pre Android.

Na webe TeamWin môžete nájsť a stiahnuť si oprávnenie TWRP na obnovenie svojho modulu gadget. V tabuľke sme prepojili všetky formálne posilnené moduly gadget. U väčšiny gadgetov nájdete iba flashovacie súbory .bog s programom Fastboot od TWRP. Ak však máte modul gadget Samsung Galaxy, objavíte navyše súbor .tar. Navrhujeme použiť súbor .tar na inštaláciu TWRP pomocou Odina (programovanie PC na inštaláciu / flashovanie súborov gadget Samsung).

klávesnica battlefront 2 nefunguje

Pozri tiež: Ako opraviť problémy s politikou Viper4Android SELinux na lízatku

Môžete blikať buď cez fastboot alebo Odin:

Ak odteraz máte pre svoj modul gadget súbor .img na obnovenie TWRP, preskočte priamo na pokyny na inštaláciu TWRP pod oblasťou sťahovania TWRP.

Ak ste na oficiálnych kanáloch nemohli nájsť obrázok obnovenia TWRP pre svoj modul gadget, vyplňte informačný formulár na našej stránke. Šírime neformálne TWRP obnovovacie diela pre širokú škálu gadgetov pre Android, ktoré sa zobrazujú v rôznych skupinách ľudí s Androidom, ako je XDA.

Ak máte pre svoj modul gadget stiahnutý súbor .img s obnovením TWRP, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie, aby ste obnovenie pomocou blesku TWRP pomocou Fastboot.

Ako nainštalovať TWRP Recovery cez Fastboot

Poznámka :

zte zmax custom roms

Táto príručka očakáva, že váš modul gadget má otvorený bootloader. Ak nie, pokračujte bodom po bode priamo na tému Ako odomknúť bootloader pomocou služby Fastboot v systéme Android.

 1. Získajte gadget obnovenia TWRP s dobrým súborom .img a ušetrite ho v inom priečinku vo svojom počítači.
 2. Nastavte vo svojom počítači programy ADB a Fastboot, pokračujte týmto odkazom.
 3. Povoliť vyšetrovanie USB na vašom gadgete:
  V miniaplikácii otvorte Nastavenia.
  Prejdite do časti Informácie o telefóne a klepnite niekoľkokrát na číslo zostavenia, čo umožní vývojárom viac možností.
  Teraz sa vráťte do Nastavení a uvidíte alternatívy vývojára, otvorte ich.
  Začiarknite políčko USB Debugging.
 4. V kroku 1 vyššie otvorte priečinok, kde ste šetrili súbor .img TWRP Recovery.
 5. Teraz otvorte okno objednávky vo vnútri tohto priečinka. Ak to chcete urobiť, stlačte klávesy Shift + Doprava na ľubovoľnej nevyplnenej prázdnej oblasti vo vnútri priečinka. Potom v ponuke nastavení vyberte možnosť Otvoriť smerové okno.
 6. Priraďte svoj modul gadget k počítaču. A čo viac, zadajte sprievodné do okna objednávky, ktoré sme otvorili v kroku 5
  adb reboot bootloader
 7. Ak vo vašom prístroji dostanete výmenu súhlasu s povolením vyšetrovania USB, klepnite na OK.
 8. Keď sa váš modul gadget zavádza do režimu bootloaderu, vydajte sprievodnú objednávku do smerového okna, aby sa prehral súbor TWRP recovery .img:
  fastboot flash recovery twrp.img
 9. Tu upravte twrp.img s názvom vášho súboru .img obnovenia TWRP. ALEBO zmeňte svoj názov obnovenia TWRP na twrp.img a použite vyššie uvedenú objednávku.
 10. Keď bude TWRP vo vašom gadgete efektívne blikať, vydajte sprievodný príkaz na reštartovanie:
  fastboot reboot

To je v skratke. Obnovenie TWRP by malo byť teraz nainštalované do vášho modulu gadget. Ak chcete spustiť novo nainštalované obnovenie, stačí vydať obnovenie reštartu adb objednávka z PC.