Ako nainštalovať program Tinder v Číne

Chcete inštalovať Tinder v Číne? Namiesto toho, aby bol blokovaný najlepším čínskym firewallom, s mnohými ďalšími západnými aplikáciami, je Tinder stále úžasnou alternatívou pre stretávanie ľudí a randenie online, tiež v Číne.

Ak sa pozeráte na to, ako nainštalovať a stiahnuť program Tinder v Číne, odpoveď je dosť jednoduchá. Stačí iba virtuálna súkromná sieť alebo VPN. Len pre zjednodušené triky na inštaláciu a stiahnutie aplikácie Tinder v Číne pomocou VPN.

Nainštalujte kliešťa v Číne

Bez väčších zbytočných rečí, poďme sa baviť o inštalácii a stiahnutí aplikácie Tinder v Číne. Potrebné iba na inštaláciu je prihlásenie. Inštalácia a povolenie služby VPN na vašom zariadení. Samozrejme, že chcete vôbec dobré WiFi pripojenie.

WiFi pripojenie v Číne môžete získať aj na každom rohu ulice. Je to však najlepšia voľba, ako získať čínsku SIM kartu. Po použití SIM karty môžete na prístup k službe Tinder ľahko použiť mobilné dáta. Nepoužívajte však verzia prehliadača z Tinderu.

Aplikácie pre iOS a Android sú aj tak celkom lepšie. Nainštalujte si Tinder od úradníka Obchod s aplikaciami v systéme iOS alebo Hračkárstvo na zariadeniach s Androidom. Tu sú kroky na okamžitú inštaláciu aplikácie Tinder:

Krok 1:

Pamätajte, že ste pripojení k sieti Wi-Fi a máte zapnutú sieť VPN a vyberte svoju polohu.

macrium reflect clone to ssd windows 10
Krok 2:

V závislosti od vašej platformy (Android alebo iOS) kliknite na jeden z odkazov vyššie.

Krok 3:

Potom stlačte tlačidlo Inštalovať umiestnené v hornej časti obrazovky.

Krok 4:

Tinder sa nainštaluje a stiahne automaticky.

Krok 5:

Po dokončení nastavenia konečne kliknite na otvoriť.

Potom sa zaregistrujte na najnovší účet Tinder. Prihláste sa tiež do svojho aktuálneho účtu, ak ho už máte. Potom môžete pokračovať v používaní aplikácie Tinder ako obvykle a porovnávať ju s ľuďmi vo vašej lokalite.

POUŽÍVANIE VPN V ČÍNE

Čína má určité pravidlá a obmedzenia, najmä pokiaľ ide o WiFi. Podarilo sa im úplne zablokovať niektorých poskytovateľov VPN. Dúfajme, že v Číne funguje veľa sietí VPN. Uistite sa, že bezplatné služby VPN chýbajú v mnohých oblastiach, vrátane súkromia, rýchlosti a efektívnosti.

Pre Čínu existujú 3 siete VPN: ExpressVPN, NordVPN a VyprVPN. Poďme ich stručne vysvetliť.

ExpressVPN

Express VPN je na chvíľu tou najlepšou voľbou v ich pobočke, pretože je to najdôveryhodnejší poskytovateľ VPN s nekonečným prístupom po celom svete. Majú servery pridané na 160 miestach, rýchle pripojenie a najdôležitejšie šifrovanie, ktoré vás udrží v bezpečí a prakticky nevystopovateľným.

VyprVPN

Najlepšia je aj Vypr VPN. Je to tiež veľmi populárna, bezpečná a rýchlejšia služba VPN. Vypr má pokročilý protokol Chameleon, ktorý vám umožní prístup k prakticky všetkému pomocou WiFi. Zahŕňa Tinder v Číne.

NordVPN

Konečne prichádza Nord VPN. VPN je tiež jednou z našich najlepších možností VPN. Nord je veľmi bezpečný, spoľahlivý, cenovo dostupný a nevyhnutný. Pri používaní tejto VPN sa nestretnete s žiadnymi problémami s čínskou cenzúrou.

KTO JE V ČÍNE NA TINERE?

Čína je úplne iná ako západné kultúry a civilizácie. Tiež Číňania majú celkom inú mentalitu ako obyvatelia západných krajín. Snažíme sa povedať, že na China Tinder zažijete konkrétne skupiny ľudí.

Zažijete však ľudí ovplyvnených Západom tak či onak. Môžu to byť cudzinci, študenti alebo domorodci, ktorí sa aktívne venujú cudzincom na Tinderi. Číňania sú však veľmi pozdravení a vo všeobecnosti majú radi cudzincov.

LG v10 prestalo fungovať

Niektorí ľudia na Chinese Tinder by mali mať plynný anglický prízvuk. Takže nepociťujete ťažkosti v komunikácii, ale existuje jedno obmedzenie. Uistite sa, že nie všetci Číňania využívajú služby VPN v Číne. Znamená to, že na platforme uvidíte viac cudzincov ako domorodcov.

AKÉ SÚ ALTERNATÍVY?

Čína má tiež veľa aplikácií na zoznámenie sa. Niektoré aplikácie sú dosť podobné aplikácii Tinder. Tantan by bol najlepším príkladom. Ako vidíte, aplikácia je k dispozícii v App Store alebo v Obchode Play. Tantan je však k dispozícii aj v angličtine, čo všetko celkom zjednodušuje a uľahčuje.

Wechat je Čína dosť podobná Facebooku. Každý v Číne, ktorý ho používa, má tiež oveľa širší účel ako Tinder. Ak sa nachádzate v Číne, odporúčame vám navštíviť WeChat, ktorý vám pomôže pri kontakte so svojimi blízkymi.

Nakoniec môžete tiež skontrolovať Dátum v Ázii . Aplikácia je bezplatná, užitočná a jednoduchá zoznamka. Môžete tiež použiť jeho filtre na určenie ideálnej zhody, ale uistite sa, že nájdenie dokonalej zhody môže chvíľu trvať.

Záver:

Tu je všetko o inštalácii Tinder v Číne. Uistite sa, že čínske možnosti pre Tinder vyzerajú v pohode, ale Tinder nič neprekoná. Len chcete, aby Tinder bolo WiFi pripojenie a VPN, jednoduché ako koláč.

Podarilo sa vám nájsť veľa zápasov na čínskom Tinderi? Ktorú VPN ste si vybrali? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii komentárov nižšie.

Prečítajte si tiež: