Ako nainštalovať Showbox na Roku - v krokoch

Showbox je veľmi populárna bezplatná aplikácia pre Android, ktorá umožňuje používateľom bezplatne streamovať filmy, televíziu, šport a ďalšiu zábavu. relácie do smartphonu, tabletu alebo počítača. K dispozícii je dokonca aj verzia pre PC, nehovoriac o dobre zdokumentovaných riešeniach. To vám umožňuje používať Showbox na zariadeniach Kindle Fire alebo Mac. Môžete ho použiť na mnohých platformách, ako sú Windows, iOS a Android. Používatelia Showboxu môžu streamovať videá alebo ich sťahovať do svojho zariadenia na prezeranie offline, pričom čerpajú zo zdrojov typu peer-to-peer (P2P) aj iných zdrojov. Showbox nemôžete nainštalovať na Roku.

Showbox na Roku

Nemáme aplikáciu Showbox, ktorú by sme mohli nainštalovať do televízora Roku, ale stále môžeme pozerať filmy Rok zariadenie na hranie najnovších filmov a televíznych programov online. takže budete potrebovať malú pomoc v podobe zariadenia s Androidom. Obsah Showbox budete prenášať zo zariadenia so systémom Android do televízora Roku TV. Budete tiež potrebovať aplikáciu na vysielanie obrazoviek z Google Play.

kodi arabská živá televízia

Pripravte si všetko, čo potrebujete:

Najväčším faktorom pre to, aby to fungovalo, je to, že máte zariadenie s Androidom. Bude stačiť akýkoľvek pomerne nedávny telefón alebo tablet s Androidom. Je zrejmé, že potrebujete Roku a obe zariadenia by mali byť pripojené k rovnakej sieti Wi-Fi. Budete tiež potrebovať aplikáciu Showbox. Ďalej budete potrebovať aplikáciu na vysielanie obrazovky, ktorá dokáže prenášať na Roku. Obe tieto aplikácie si musíte stiahnuť do zariadenia s Androidom. Ak chcete prenášať obsah Showboxu na Roku.

môžete tiež použiť ľubovoľnú populárnu aplikáciu na vysielanie obrazovky s podporou Roku z oficiálneho obchodu Google Play, teraz ju budeme používať Celá obrazovka. Keď si stiahnete všetko, čo je uvedené vyššie, môžete ísť.

Nainštalujte Showbox na Roku:

Aplikácie tretích strán nemôžete nainštalovať priamo do Roku. Spôsob, ako tento problém vyriešiť, je prenášať aplikácie ako Showbox, ktoré potrebujete na android alebo tablet, aby fungovali na Roku. Použite aj tieto nasledujúce pokyny. Pred použitím týchto pokynov si pozorne prečítajte pokyny.

 • Vložte zariadenie Roku TV do svojej inteligentnej televízie a pripojte zariadenie Roku TV a Android k rovnakej sieti Wi-Fi. Uistite sa, že máte nainštalované a aktualizované všetky aplikácie, ktoré potrebujete na strane Androidu.
 • Uistite sa, že máte nainštalované a aktualizované všetky aplikácie, ktoré potrebujete na strane Androidu.
 • Po dokončení inštalácie aplikácie Celá obrazovka na vašom zariadení so systémom Android spustite aplikáciu a začnite vyhľadávať dostupné zariadenia.
 • Na zariadení s Androidom otvorte celú obrazovku a v zozname dostupných zariadení vyhľadajte Roku. Vyberte ho a pripojte obe zariadenia.
 • Kliknutím na Pridať kanál pridáte aplikáciu Celá obrazovka.
 • Na obrazovke vášho Androidu sa začne zobrazovať digitálne diaľkové ovládanie; potvrďte klepnutím na OK.

Poznámka ;

nezatvárajte ho, nechajte ho bežať na pozadí a pokračujte ďalším krokom.

 • Vyberte si ľubovoľný film alebo televíznu reláciu, ktorá sa vám páči. Zatvorte reklamu a vyberte kvalitu videa.
 • Potom klepnite na tri bodky ikona vedľa sekcie Kvalita videa. Vyberte možnosť Ostatní hráči a zatvorte okno.
 • Teraz klepnite na hodinky a uistite sa, že je tam nápis Otvoriť na celej obrazovke.
 • Vyberte svoje zariadenie Roku a počkajte, kým sa na obrazovke načíta Showbox. Roku by mal prijímať signál z vášho zariadenia so systémom Android. bude to chvíľu trvať, počkajte, kým sa proces načítania nedokončí.
 • Keď sa video načíta, malo by sa začať prehrávať na vašom Roku, zrkadlovo z telefónu alebo tabletu.
 • Recenzia filmu bude teraz k dispozícii na vašom televízore, pohodlne sa usaďte a užívajte si!

Rada:

Pretože Showbox streamuje obsah chránený autorskými právami zadarmo, pri jeho použití na Ruko by ste mali zvážiť použitie VPN (virtuálna súkromná sieť) na skrytie vašej IP adresy v Showboxe. Táto platforma funguje podobne ako torrenty a v USA je nezákonná. Keď robíte podobné veci online, buďte v bezpečí a opatrní, pretože pokuty za to môžu byť dosť vysoké. Je to ďalší dôvod, prečo by ste mali používať kvalitu VPN aby ste sa správne chránili.

rozbiť repo zip súbor

Vychutnajte si bezplatný streamovaný obsah:

Ako každý vie, že väčšina online streamovacích služieb je dosť drahá. Ale našťastie sú niektoré z nich, napríklad Showbox, úplne zadarmo. Ak máte Roku, môžete obsah aplikácie sledovať v televíznom showboxe. Je to veľmi šikovné, pretože môžete mať doma nekonečnú zábavu zadarmo.

Nezabudnite však použiť VPN na ochranu pred akýmikoľvek problémami a potom budete v poriadku.

To je všetko o tom, ako stiahnuť a nainštalovať Showbox na Roku TV. Analyzovali sme rôzne metódy a zistili sme, že je to veľmi jednoduché a celkom ľahko použiteľné. Ou nájsť nejaké ťažkosti z tohto príspevku, prosím komentár nižšie. Vrátime sa čo najskôr. Príjemné čítanie !!!

Tiež pozri; Zobrazte počet skladieb na iPhone