Ako nainštalovať shadery Minecraft pre Windows 10

Chcete si nainštalovať Minecraft Shadery Windows 10? Ak áno, potom ste na správnom mieste. Minecraft nemá elegantnú a špičkovú grafiku. Pretože sa jedná o hru z blokov, používatelia ju vďaka ľahkému balíku textúr ľahko vylepšia a vylepšia. Balíky textúr sú najlepšie, ale ak potrebujete pridať do Minecraftu hyperrealistický vzhľad. Potom sú shadery tou správnou cestou. Poďme sa pozrieť na to, ako nainštalovať Shaders na Minecraft UWP pre Windows 10.

Shadery pre Minecraft UWP

Pre Minecraft UWP nie je k dispozícii veľa shaderov. Ale tie odtiene, ktoré sú vytvorené pre model Java, nemôžu fungovať s modelom UWP hry. Znamená to však, že váš výber bude obmedzený. Stále tiež môžete nájsť niektoré dobre vyzerajúce shadery pre túto hru. Pamätajte, že je určený pre verziu UWP alebo Windows 10 aplikácie. Pokiaľ ide o tento príspevok, ideme s nástrojmi Chocapic Shaders. Stačí sa pohnúť dopredu a pozrieť sa na akýkoľvek iný shader a nainštalovať ho. Nainštaluje sa ako .mcpack spis.

Nainštalujte si Shaders for Minecraft UWP

Presuňte sa do priečinka, do ktorého ste nainštalovali Shader. Predvolene sa bude analyzovať ako súbor, ktorý môžete otvoriť v Minecrafte. Dvakrát na ňu klepnite a otvorí sa Minecraft. Potom sa vám zobrazí správa „Import zahájený“.

Trvá to niekoľko sekúnd, takže si musíte prezrieť ďalší text, ktorý hovorí, že import bol úspešný.

Klepnite na tlačidlo Nastavenia na uvítacej obrazovke hry a potom v ľavom stĺpci vyberte možnosť Globálne zdroje. Vpravo uvidíte shader, ktorý ste zahrnuli. Vyberte ho a klepnutím na tlačidlo plus ho zahrňte. Prejdite na hlavnú obrazovku.

Načítanie shaderu však trvá niekoľko sekúnd, ale keď sa to stane, pohľad na svet za tlačidlami sa úplne upraví tak, aby odrážal tie shadery, ktoré ste zahrnuli. Posuňte sa vpred a nahrajte svet, v ktorom budete hrať.

Odinštalujte shadery

Ak chcete odstrániť shader z Minecraftu. Potom ho jednoducho vyložte, aby sa načítala predvolená textúra, alebo ho môžete úplne odinštalovať. Ak chcete uvoľniť shader, choďte do Minecraftu, klepnite na tlačidlo Nastavenia. Potom v ľavom stĺpci vyberte položku Globálne zdroje. V pravej časti okna vyberte shader a klepnite na tlačidlo mínus pod ním. Týmto sa vyloží.

Ak ju chcete odinštalovať, jednoducho kliknite na ikonu Win + R pomocou klávesovej skratky znova otvorte okno Spustiť. Zadajte nasledovné a kliknite na kláves Enter.

  %LocalAppData%   

Po otvorení priečinka sa presuňte na nasledujúce miesto a odstráňte shader z priečinka „resource_packs“.

Balíky Microsoft.MinecraftUWP_8wekyb3d8bbwe LocalState games com.mojang resource_packs

Nevýhoda

Shaders bohužiaľ spomaľuje Minecraft alebo potrebujú schopnejší systém, aby hra fungovala perfektne alebo hladko. Po nainštalovaní shaderu pravdepodobne uvidíte model UWP, aby ste spomalili.

Minecraft UWP shader je však s istým rozdielom identický s balíkom textúr. Tieto rozdiely sú výraznejšie u modelu Java, ale nie príliš u verzie UWP. Tu si budete musieť zorganizovať svoje vlastné očakávania.

Záver:

Tu je všetko o inštalácii shaderov Minecraft pre Windows 10. Je tento článok užitočný? Musíte sa to niekedy pokúsiť nainštalovať? Ak áno, podeľte sa s nami o svoje skúsenosti v sekcii komentárov nižšie! Dajte nám vedieť svoj názor v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: