Ako nainštalovať doplnok DramaGo Kodi

Chcete si nainštalovať DramaGo Doplnok Kodi? Kórejské kino, najmä televízne programy a filmy z Južnej Kórey. Vlna pôvodných režisérov alebo spisovateľov si za pár desaťročí získava celosvetovú popularitu. Presúvajú tiež kórejské drámy do bežných služieb, ako sú Hulu alebo U.S. Netflix. Jediné, čo sa k nám však dostane, je malá časť toho, čo kórejské kino ponúka. Po použití programu Kodi a doplnku DramaGo pre kórejský film môžete jednoducho streamovať všetky najlepšie relácie, filmy, drámy a televízne seriály HD do ľubovoľného iného zariadenia. Postupujte podľa nášho sprievodcu a nainštalujte si DramaGo. Poďme sa na to pozrieť!

Vezmite si dobrú VPN

Kodi je obojelegálne a zadarmo na použitie. Môžete tiež nainštalovať neoficiálne doplnky, ktoré tieto pravidlá ohýbajú. V súčasných rokoch však vzniesli kritiku. Držitelia práv na obsah sledujú s doplnkami pochybné zdroje. Avšak tí používatelia, ktorí k nim majú prístup, takže je riskantné streamovať najpríjemnejšie videá. Poskytovatelia internetu tiež zaznamenávajú používateľov Kodi, aby zdieľali oznámenia o porušovaní autorských práv a tlmili ich sťahovanie.

Proti týmto hrozbám sa môžete ľahko zabezpečiť pomocou virtuálnej súkromnej siete. VPN tiež vytvárajú tunel na internet po šifrovaní informácií, ktoré opúšťajú váš počítač. Nikto mimo siete VPN nemôže tieto informácie prečítať, čo znemožňuje hackerom, poskytovateľom internetových služieb a vládnym agentúram dešifrovať vaše údaje alebo zaznamenať vašu aktivitu. Po použití VPN môžete ľahko streamovať filmy Kodi bez obáv z udusenia alebo iných vonkajších hrozieb.

Sieť VPN nezabezpečuje iba sťahovanie súborov. Pri používaní VPN získate tiež nasledujúce výhody:

 • Streamujte geograficky blokované videá na HBO Go, Hulu, BBC iPlayer, YouTube a oveľa viac.
 • Chráňte svoje dáta na cestách alebo pri prístupe na verejný internet.
 • Zabezpečte poskytovateľov internetových služieb a vládne agentúry v zaznamenávaní vašej aktivity.
 • Odblokujte obsah blokovaný regiónom alebo cenzurované webové stránky.

Hľadáte najlepšiu VPN pre Kodi

Nájsť najlepšiu VPN pre Kodi je dosť ťažké. Je tu veľa informácií k výskumu, všetko od podpory po zem. Používatelia Kodi tiež požadujú vysoké rýchlosti a špičkové bezpečnostné politiky. Znamená to, že pre každého kandidáta pridali prieskum. Postup sme zjednodušili po tom, čo sme nižšie poskytli navrhovanú službu VPN. Náš výber sme tiež vykonali podľa rovnakých kritérií. Zaisťuje tiež, že pre Kodi získate najlepšiu VPN, ktorá uzamkne vaše dáta a poskytne najrýchlejšie filmové toky v okolí.

 • Rýchle sťahovanie - Z dôvodu streamovania Kodi je rýchlosť veľmi dôležitá. Vďaka šifrovaniu môžu byť siete VPN o niečo pomalšie ako väčšina pripojení Wi-Fi. Preto chcete VPN, ktorá kladie vysokú prioritu na rýchle servery.
 • Dobrá reputácia - Jeden z najdôležitejších aspektov pri výbere najlepšej VPN je tiež najťažšie merateľný. Zakaždým, keď sa pripojíte k sieti VPN, zdieľate súkromné ​​informácie pomocou ich serverov. Ak spoločnosť nie je platná, mohla by tieto informácie zdieľať alebo predávať súkromne. Vždy používajte kvalitné VPN s najlepšou reputáciou v komunite ochrany osobných údajov online.
 • Pravidlá nulového protokolovania - Vaše údaje nie sú zabezpečené, ak sieť VPN uchováva dopravné protokoly. Uložené informácie môžu byť tiež ukradnuté vládami alebo ukradnuté hackermi.
 • Žiadne obmedzenia šírky pásma - Ak nemáte žiadnu rýchlosť pásma, nemôžete tiež streamovať filmy! Vždy používajte sieť VPN, ktorá ponúka neobmedzené sťahovanie bez obmedzenia na akomkoľvek zariadení.
 • Nesledovaná prevádzka - Niektoré siete VPN blokujú siete peer to peer a prenos torrentov. Oba ich ale používa na streamovanie obsahu veľa doplnkov Kodi. Pamätajte, že oba protokoly sú povolené pred registráciou v akejkoľvek sieti VPN.

Najlepšia VPN pre Kodi: IPVanish

IPVanish obsahuje úžasné funkcie, ktoré sa dajú použiť v Kodi. VPN je však veľmi rýchla a podporuje HD a 4K streamy. Chráni vás tiež úžasnými funkciami ochrany súkromia. Nielen to, ale neblokuje ani P2P alebo torrentový prenos, čo vám umožňuje neobmedzený prístup ku všetkým doplnkom a obsahu Kodi. IPVanish tiež posiela 256-bitové šifrovanie AES na všetky dáta a prevádzkuje veľkú sieť s viac ako 1 000 servermi v 60 rôznych krajinách.

Poďte to skontrolovať IPVanish je rovnako rýchly a bezpečný, ako tvrdí.

Ako nainštalovať doplnky Kodi

Doplnky Kodi sú určite zabalené v úložiskách. Sú to veľké súbory zip organizované dobrovoľníkmi komunity, ktoré obsahujú veľa jednotlivých doplnkov. Avšak uľahčuje alebo uľahčuje vymýšľanie nového obsahu a správu aktualizácií oveľa rýchlejšie. Existujú rôzne metódy na inštaláciu úložísk a doplnkov. Navrhujeme však spôsoby externých zdrojov, pretože ich použitie na zariadeniach s Androidom a televíznych prijímačoch je jednoduchšie. Skôr než to však urobíte, budete chcieť upraviť jedno z interných nastavení Kodi:

Krok 1:

Zamierte na Kodi a klepnutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpte do ponuky Systém.

Krok 2:

Prejdite na Nastavenia systému> Doplnky

Krok 3:

Prepnite posúvač umiestnený vedľa možnosti Neznáme zdroje.

Krok 4:

Teraz prijmite varovnú správu, ktorá sa zobrazí.

V aplikácii Kodi iba vyhľadáte adresu URL zdroja úložiska a zadáte ju do správcu súborov. Kodi automaticky nainštaluje repo. V tom okamihu sa môžete presunúť dovnútra a spustiť inštaláciu doplnkov. Celý proces môže byť spočiatku trochu mätúci. Ale keď to urobíte niekoľkokrát, bude to ako druhá povaha. Náš článok nižšie vás prevedie celým procesom od začiatku do konca.

Poznámka:

Doplnkové odkazy DramaGo sa líšia od úprav zdrojov. Taktiež je dosť ťažké overiť integritu každého z nich. Nemôžeme prijať alebo povzbudiť akékoľvek neuposlúchnutie obmedzení autorských práv. Pred prístupom k plagiátovanému materiálu bez povolenia musíte poznať obete, zákon a riziká pirátstva.

8 bitový hudobný tvorca na stiahnutie

Inštalácia - doplnok DramaGo pre Kodi

Inštalácia DramaGo je okamžitá, ľahká a úplne bezbolestná. Spočiatku chcete nainštalovať dokonalé úložisko. Je tiež k dispozícii u mnohých z nich, ale vyberieme SuperRepo, pretože udržuje aktualizovaný doplnok a je dodávaný s množstvom ďalších doplnkov. Po zapnutí vyššie neznámych zdrojov ste pripravení začať. Podľa pokynov uvedených nižšie nainštalujte úložisko SuperRepo s programom DramaGo. Ak máte repo nainštalované, krok 13 ignorujte.

Nainštalujte program DramaGo na Kodi:

Postupujte opatrne:

Krok 1:

Zamierte do Kodi na vašom lokálnom zariadení.

Krok 2:

Klepnutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpite do ponuky Systém.

Krok 3:

Presunúť do Správcu súborov> Pridať zdroj (možno budete chcieť klepnutím na dvojitú bodku presunúť do hornej časti adresára)

Krok 4:

Zadajte nasledujúcu adresu URL rovnako, ako je uvedená: http://srp.nu

Krok 5:

Priraďte názov novému úložisku SuperRepo

Krok 6:

Klepnite na OK.

Krok 7:

Vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi.

Krok 8:

Vyberte tiež doplnky

Krok 9:

Klepnite na otvorené pole v hornej časti panela s ponukami.

Krok 10:

Vyberte Inštalovať zo súboru Zip

Krok 11:

Vyberte SuperRepo, za ktorým nasleduje názov vášho modelu Kodi.

Krok 12:

Vyberte Všetky, aby ste nainštalovali celú sadu doplnkov SuperRepo.

Krok 13:

Vráťte sa späť do ponuky Doplnky a znova klepnite na ikonu otvoreného poľa.

Krok 14:

Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska

Krok 15:

Nájdite a klepnite na SuperRepo All

systém Windows nemohol automaticky naviazať zásobník protokolu IP na sieťový adaptér systému Windows 10
Krok 16:

Prejdite nadol na Doplnky videa

Krok 17:

Nakoniec nainštalujte DramaGo.

Čo robí doplnok DramaGo Kodi?

DramaGo bol postavený pre jeden účel. Je ľahký prístup ku všetkým najnovším predstaveniam a filmom z Južnej Kórey. Doplnok je však jednoduchý a ľahko sa v ňom orientuje a je plný veľa spoľahlivých odkazov. Môžete usporiadať a prechádzať podľa abecedy alebo podľa žánru, vyhľadávať svoje najobľúbenejšie seriály a tiež skontrolovať najobľúbenejší obsah!

Okrem mnohých doplnkov Kodi zameraných na kórejčinu. DramaGo nemôže mať veľa zbytočných priečinkov alebo dráždivých vzorov. Je to celkom jednoduchý spôsob prístupu ku všetkým vašim obľúbeným filmom. Úžasnou funkciou, ktorá chýba, sú živé televízne prenosy. To znamená, že nemôžete sledovať kórejskú televíziu, keď sa vysiela. Pomáha tiež obmedziť nefunkčné odkazy, vďaka čomu je doplnok oveľa dokonalejší.

Stručne sa pozrite na najpozoruhodnejšie kategórie DramaGo.

 • Filmy A-Z - Tu je zoznam kórejských filmov zoradených podľa abecedy.
 • Televízne relácie A-Z - Rovnako ako v kategórii filmov, iba pri uvedení na trh televízie a minisérie.
 • Zoznamy žánrov - Prejdite si relácie alebo filmy podľa žánrových kategórií pomocou 87 jednotlivých sekcií, z ktorých si môžete vybrať. Zahŕňa tiež sci-fi, drámu, dospievanie, kúsok života, muzikály, dokumenty a oveľa viac.
 • Najlepšie filmy a relácie - Dve kategórie s najlepšou časťou pre ľahké prezeranie.
 • Kórejská dráma HD - Vysoko kvalitný výber kórejských drám usporiadaných podľa dátumu. Odkazy nie sú také spoľahlivé ako zvyšný obsah v aplikácii DramaGo, ale obsah je špičkový.

Prehliadač titulkov pre Kodi

Všetky televízne programy a filmy, ktoré sú uvedené na DramaGo, majú anglické titulky pevne napísané. Znamená to, že boli pridané do filmu a nemožno ich vymazať. Ak chcete mať k dispozícii rôzny jazyk zobrazenia alebo ak vôbec nemáte titulky, môžete si kedykoľvek nainštalovať niektorý z niekoľkých doplnkov na prezeranie titulkov spoločnosti Kodi a zobraziť ich pre fanúšikov. Navrhujeme Subscene, pretože obsahuje obrovskú databázu obsahu vytvoreného používateľmi v rôznych jazykoch. Nainštalujete si tiež AllSubs, ktoré sa dobre spárujú s doplnkom Subscene.

Podľa našich pokynov nainštalujte AllSubs a Subscene s úložiskom SuperRepo. Len čo si nainštalujete SuperRepo alebo ho už máte v počítači, jednoducho ignorujte krok 13.

Ako nainštalovať titulky Subscene na Kodi:

Postupujte opatrne:

Krok 1:

Zamierte do Kodi na vašom lokálnom zariadení.

Krok 2:

Klepnutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpite do ponuky Systém.

Krok 3:

Presunúť do Správcu súborov> Pridať zdroj (možno budete chcieť klepnutím na dvojitú bodku presunúť do hornej časti adresára)

Krok 4:

Zadajte nasledujúcu adresu URL, ktorá je dosť podobná tomu, ako sa zdá: http://srp.nu

Krok 5:

Priraďte tiež názov novému úložisku SuperRepo

Krok 6:

Klepnite na OK.

Krok 7:

Vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi.

Krok 8:

Vyberte tiež doplnky

Krok 9:

Klepnite na ikonu otvoreného poľa v hornej časti panela s ponukami.

čo znamená wbu v textových správach
Krok 10:

Vyberte Inštalovať zo súboru Zip

Krok 11:

Vyberte SuperRepo, za ktorým nasleduje názov vášho modelu Kodi.

Krok 12:

Vyberte tiež Všetky a nainštalujte si celú sadu doplnkov SuperRepo.

Krok 13:

Vráťte sa späť do ponuky Doplnky a znova klepnite na ikonu otvoreného poľa.

Krok 14:

Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska

Krok 15:

Nájdite a klepnite na SuperRepo All

Krok 16:

Prejdite nadol do priečinka s názvom Titulky

Krok 17:

Teraz umiestnite AllSubs a nainštalujte ho.

Krok 18:

Vložte Subscene a nainštalujte ho.

Po výbere videa na pozeranie. Potom chvíľu počkajte, kým sa načíta. Tiež stlačte kláves Escape alebo pozastavte film. Pod nimi sa tiež nachádza posúvač s informáciami o dĺžke a zostávajúcom čase videa atď. Klepnutím na malé políčko vpravo otvoríte okno titulkov a potom postupujte podľa pokynov uvedených nižšie.

Krok 1:

Prejdite do dialógového okna Titulky, kliknite na Stiahnuť

Krok 2:

Klepnite na stiahnutie titulkov, ktoré chcete použiť.

Krok 3:

Po načítaní zoznamu klepnite na reťazec ručného vyhľadávania

Krok 4:

Zadajte názov vášho filmového súboru.

Krok 5:

Posúvaním v zozname vyhľadajte svoj titul a klepnutím ho stiahnite.

Krok 6:

Kodi bude s vašou reláciou automaticky prehrávať titulky.

Nakonfigurujte Kodi na automatické sťahovanie titulkov

Pri sledovaní zahraničného filmu nemusíte titulky sťahovať a zapínať zakaždým. Kodi podporuje titulky a je tiež nakonfigurovaný tak, aby za vás urobil všetku prácu. Podľa nasledujúcich pokynov môžete upraviť predvolené nastavenia Kodi a zapnúť automatické vyhľadávanie, inštaláciu, sťahovanie a zobrazovanie titulkov.

Krok 1:

Prejdite na server Kodi na miestnom zariadení a presuňte sa do hlavnej ponuky.

Krok 2:

Klepnutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpite do ponuky Systém.

Krok 3:

Vyberte tiež nastavenia prehrávača

Krok 4:

Klepnite na Jazyk

Krok 5:

Teraz nakonfigurujte možnosti vzhľadu titulkov podľa svojich predstáv.

Krok 6:

V dolnej časti sekcie Služby sťahovania klepnite na Predvolená služba televíznych šou

najjednoduchší spôsob vyrovnania úrovne na pare
Krok 7:

Vyberte jeden z doplnkov, ktoré ste nainštalovali vyššie, a klepnite na OK.

Krok 8:

To isté urobte pre službu Predvolený film

Krok 9:

Zapnite možnosť Automaticky sťahovať prvé titulky. V prípade, že nemáte túto možnosť, klepnite na ľavé spodné tlačidlo, ikona nastavenia bude Štandardná a aktualizujte nastavenia pre používateľov EXPERT alebo ADVANCED.

Krok 10:

Ukončite a vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi a vychutnávajte si svoje televízne programy!

Alternatíva k DramaGo: VIKI

VIKI je alternatívou k univerzálnemu doplnku na streamovanie. Poskytuje filmy z celej Ázie, tj. Z Južnej Kórey, Indie, Číny a Pakistanu. Pre ázijské publikum je tiež vybraný obrovský výber medzinárodného obsahu. Zahŕňa hollywoodske trháky. V rámci VIKI nájdete množstvo populárnych aj neznámych televíznych drám a filmov. Všetky sú kategorizované podľa krajiny pôvodu, žánru, dátumu vydania a ďalších. Je to najlepšia alternatíva, ktorá vám môže pomôcť rozšíriť si obzory.

VIKI je k dispozícii pomocou úložiska doplnkov Bg. Nainštalujte ho podľa pokynov uvedených nižšie. V prípade, že už máte doplnky Bg, ignorujte krok 13.

Ako nainštalovať doplnok VIKI pre Kodi:

Krok 1:

Zamierte do Kodi na vašom lokálnom zariadení.

Krok 2:

Klepnutím na ikonu ozubeného kolieska vstúpite do ponuky Systém.

Krok 3:

Presunúť do Správcu súborov> Pridať zdroj (možno budete musieť kliknúť na dvojitú bodku, aby ste sa presunuli do hornej časti adresára)

Krok 4:

Zadajte tiež nasledujúcu adresu URL presne tak, ako sa zobrazuje: http://www.ifriend4you.bg/kodi

Krok 5:

Priraďte NAME nový doplnok úložiska bg

Krok 6:

Klepnite na OK.

Krok 7:

Vráťte sa späť do hlavnej ponuky Kodi.

Krok 8:

Vyber doplnky

Krok 9:

Klepnite tiež na ikonu otvoreného poľa v hornej časti panela s ponukami.

Krok 10:

Vyberte Inštalovať zo súboru Zip

Krok 11:

Tiež si vyberte .bg-addon

Krok 12:

Vyberte súbor s názvom repo.bg.plugins.zip

Krok 13:

Vráťte sa späť do ponuky Doplnky a znova klepnite na ikonu otvoreného poľa.

Krok 14:

Vyberte možnosť Inštalovať z úložiska

Krok 15:

Nájdite a klepnite na Doplnky Bg

Krok 16:

Vyberte tiež Doplnky videa

Krok 17:

Prejdite nadol na VIKI a nainštalujte.

Krok 18:

Po dokončení inštalácie otvorte doplnok z ponuky Doplnky.

Je bezpečná inštalácia DramaGo?

Doplnky Kodi od iných výrobcov sú však plné neznámych kódovačov, povrchných webových stránok a niektorých škodlivých zdrojov. Stačí, keď odvrátite veľa používateľov. Našťastie, ich dobrých dobrovoľníkov, ktorí udržiavajú komunitu Kodi v poriadku. Je tiež možné stiahnuť malvér pri inštalácii doplnku. Existuje niekoľko bezpečnostných opatrení, ktoré môžete prijať, aby ste minimalizovali riziko.

hry wii na prepínači Nintendo

Ako zostať v bezpečí v aplikácii Kodi:

Vždy sa držte dobrých úložísk. Dobré repo zabezpečí, že žiadny z ich doplnkov neobsahuje nič škodlivé. Tiež vám umožňuje inštalovať a streamovať bez pražcov. Aktívny antivírusový softvér a brána firewall je vždy najlepší nápad, aby ste sa chránili pred lokálnymi hrozbami. Mali by ste mať tiež dobrú sieť VPN na preklad údajov, aby boli vaše streamy Kodi zabezpečené a anonymné.

Záver:

Tu je všetko o doplnku DramaGo Kodi. Je tento článok užitočný? Stretli ste sa niekedy s problémami pri inštalácii doplnku DramaGo Kodi? Našli ste nejaký iný trik, ktorému sa v tomto článku nemôžeme venovať? Dajte nám vedieť svoje myšlienky a návrhy v sekcii komentárov nižšie!

Nezabudnite sa s nami podeliť o svoje myšlienky!

Do tej doby! Zostaňte v bezpečí 🥰

Prečítajte si tiež: