Ako zvýšiť rýchlosť vašej firmy - Výukový program

Zvýšte rýchlosť vašej firmy

aplikácia Gmail neposiela e-maily vo fronte

Chcete zvýšiť rýchlosť systému Firestick? Firestick je streamovacie zariadenie, ktoré je pomalé a zapadnuté. Dnes sa pozrieme na niekoľko metód na zrýchlenie vašej Fire TV. Niektoré z nich sa dajú dosiahnuť veľmi ľahko.

The Amazon Fire TV Stick je lacná a vysoko prenosná metóda na prístup k množstvu video streamov v televízore. Môžete ho jednoducho pripojiť a potom začať sledovať. Je to však veľmi ľahké a jednoduché. Tu je niekoľko trikov a rád, ktoré vám môžu pomôcť zrýchliť váš Amazon Fire TV Stick.

Pozri tiež: Cast & Mirror iOS pre Firestick - návod

Ako zvýšiť rýchlosť vašej firmy

Takmer všetky problémy týkajúce sa rýchlosti streamovacích zariadení možno spomenúť do dvoch kategórií: problémy s Wi-Fi a pomalý operačný systém. V tejto príručke sa budeme zaoberať obidvoma prípadmi nižšie a ponúkneme množstvo trikov a tipov, ako zrýchliť váš Amazon Fire TV Stick.

Zvýšte rýchlosť svojej firmy odstránením Buggy aplikácií

Nové televízory Amazon TV Stick sú veľmi rýchle. Málokedy narazíte na problémy s ukladaním do vyrovnávacej pamäte a pravdepodobne sa nestretnete so oneskorením alebo zadrhávaním rozhrania videa. Kedykoľvek však začnete inštalovať alebo sťahovať programy, ste na ceste k vyriešeniu problémov. Niektoré štandardné aplikácie Fire TV nespôsobia žiadny problém, ale ak načítate obsah alebo inštalujete / sťahujete softvér, ktorý neustále beží na pozadí, môžete zaznamenať spomalenie.

Odinštalovať aplikácie Buggy:
 • Prejdite do rozhrania Fire TV a potom prejdite do domovskej ponuky.
 • Z položiek ponuky v hornej časti obrazovky posuňte doprava a vyberte položku Nastavenia.
 • Potom sa posuňte doprava a vyberte položku Aplikácie
 • V ponuke Aplikácie sa ponorte a vyberte možnosť Spravovať nainštalované aplikácie
 • Posúvajte sa nadol, kým nenájdete aplikáciu, ktorú chcete odinštalovať. Vymazanie všetkého, čo ste odložili, ako je VPN alebo Kodi VPN, pravdepodobne zvýši rýchlosť vášho zariadenia.
 • Vyberte aplikáciu a otvorí sa nová obrazovka. Ponorte sa a vyberte možnosť Odinštalovať
 • Otvorí sa ďalšia sekundárna obrazovka. Znova vyberte možnosť Odinštalovať.
 • Po niekoľkých minútach bude aplikácia z vášho zariadenia Fire TV odstránená.
 • Celý postup opakujte pre každú aplikáciu, ktorej sa chcete zbaviť.

Zvýšte rýchlosť svojej firmy pomocou aktualizácie:

Amazon neustále vydáva aktualizácie Fire OS, aby boli veci rýchlejšie, plynulejšie a ľahšie použiteľné. Existuje tiež veľa bezpečnostných opráv, pri ktorých chcete zostať v bezpečí pri streamovaní. Mali by ste navštíviť stránku nastavení, aby ste sa ubezpečili, že naše zariadenie je aktualizované, pretože táto ľahká akcia môže vyriešiť všetky vaše problémy.

Ako skontrolovať dostupnosť aktualizácií Fire OS:

 • Prejdite do rozhrania Fire TV a potom prejdite do domovskej ponuky.
 • V položkách ponuky umiestnených v hornej časti obrazovky posuňte doprava a vyberte položku Nastavenia.
 • Posuňte sa doprava a potom vyberte položku Zariadenie
 • Vyberte možnosť Skontrolovať aktualizáciu systému a potom potvrďte v ďalšom okne.
 • Pretože bude automaticky hľadať nový softvér. Ak je k dispozícii, zobrazí sa výzva na okamžitú inštaláciu a stiahnutie.

Reštartujte zariadenie Amazon Fire TV, aby ste zvýšili rýchlosť

Zo dňa na deň iba spíme a vstávame, kedykoľvek sa nám chce niečo pozerať. Potom to môže viesť k malému spomaleniu rozhrania alebo tiež problémom s ukladaním do vyrovnávacej pamäte. Reboot potom vymaže dočasnú vyrovnávaciu pamäť a zvýši rýchlosť vášho televízora Stick. Môžete ho kedykoľvek odpojiť, chvíľu počkať a potom ho znova pripojiť, ale po použití možnosti reštartu softvéru je všeobecne bezpečnejšia a rýchlejšia.

mucky duck kodi addon

Poďme sa pozrieť, ako reštartovať Fire TV Stick:

 • Prejdite do rozhrania Fire TV a potom prejdite do domovskej ponuky.
 • Z položiek ponuky v hornej časti obrazovky posuňte doprava a vyberte položku Nastavenia.
 • Posuňte sa doprava a vyberte položku Zariadenie
 • Vyberte možnosť Reštartovať a potom potvrďte v ďalšom okne.
 • Fire TV Stick sa automaticky reštartuje.

Zvýšte rýchlosť po deaktivácii nastavení aplikácie

Zakaždým, keď zapnete svoje zariadenie, alebo v náhodných bodoch po celý deň, bude prevádzka Fire pingovať na serveroch Amazonu, aby skontrolovali dostupnosť každej aplikácie. Ak máte nainštalovaný softvér, môže to spôsobiť vážne spomalenie, najmä po reštarte. Nie je dobré deaktivovať aktualizácie, pretože najnovší softvér je rýchlejší ako starý, ale stojí za to vyskúšať, či vyrieši vaše problémy s rýchlosťou.

Zakázaním automatických aktualizácií aplikácií zvýšite rýchlosť svojej aplikácie Firestick:

 • Prejdite do rozhrania Fire TV a potom prejdite do domovskej ponuky.
 • Z položiek ponuky v hornej časti obrazovky posuňte doprava a vyberte položku Nastavenia.
 • Posuňte sa doprava a vyberte možnosť Aplikácie a potom Appstore.
 • Prejdite do časti Automatické aktualizácie a vypnite ju.

V ponuke aplikácií je ďalšie malé nastavenie, ktoré môžete zmeniť. To nebude mať veľký vplyv na vašu rýchlosť, ale najlepšie je prepnúť to v mene ochrany osobných údajov.

 • Vráťte sa späť na obrazovku Aplikácie v dolnej časti nastavení.
 • Potom môžete nájsť položku s názvom Zhromažďovať údaje o používaní aplikácií
 • Klepnutím ju zakážete.

Obnovte výrobné nastavenia zariadenia pre vyššiu rýchlosť

Ak žiadne z vyššie uvedených riešení nevyrieši vaše problémy so spomalením a ak ste si istí, že vaše pripojenie k sieti Wi-Fi problém so spomalením nespôsobuje, poslednou metódou je reset zariadenia do predvoleného stavu od výroby. Odstráni sa tým všetko na vašom Fire TV Stick vrátane softvéru, ktorý ste si stiahli z boku alebo stiahnete aplikácie. Vaše nákupy sa samozrejme uložia, ale vždy po dokončení obnovenia sa chcete prihlásiť a znova stiahnuť všetko.

Poďme sa pozrieť, ako obnoviť výrobné nastavenia Fire TV Stick:

prečo sú moje e-maily zaradené do fronty
 • Prejdite do rozhrania Fire TV a presuňte sa do domovskej ponuky.
 • Z položiek ponuky v hornej časti obrazovky posuňte doprava a vyberte položku Nastavenia.
 • Potom sa posuňte doprava a vyberte položku Zariadenie
 • Vyberte možnosť Reštartovať a potvrďte v druhom okne.
 • Fire TV Stick sa automaticky reštartuje.

Hardvérové ​​obmedzenia

Kedykoľvek dôjde na to, zariadenie Stick nie je vysoko výkonným zariadením. Po porovnaní televízora Stick s iným zariadením môže váš problém so spomalením vyzerať horšie, ako v skutočnosti je.

Pozri tiež: Služby YouTube TV VPN - ako to detekuje?

Spomalenie Wi-Fi a vaša Amazon Fire TV

Spomalenie Wi-Fi a FireTV

Poznáte inú alternatívnu metódu na zvýšenie rýchlosti systému Firestick? Nie všetky problémy s rýchlosťou priamo súvisia s hardvérom. Kedykoľvek sa koktanie videa zasekne v štádiu ukladania do vyrovnávacej pamäte, hlavným problémom je vaše pripojenie k internetu. Niektoré problémy so sieťou súvisia so zaťažením vzdialeného servera alebo preťažením ISP, s ktorým nemôžete nič robiť. Existuje niekoľko problémov, ktoré môžete skontrolovať pomocou miestnej siete, aby ste sa uistili, že to nie je ich príčina. Ponorte sa do nižšie uvedeného zoznamu a váš Amazon Fire TV Stick bude rýchlo späť v čo najkratšom čase.

 • Prepnite servery VPN - Po použití siete VPN na jednotke Fire Stick môžete naraziť na problém so spomaleným serverom. Prejdite do aplikácie vo svojom zariadení a vyberte iné umiestnenie, ktoré chcete zobraziť, ak to veci urýchli.
 • Skontrolujte svoje pripojenie Wi-Fi - Bezdrôtový internet nie je najlepším spôsobom pripojenia streamovacích zariadení, ale pre TV Stick je to najlepšia voľba, ktorú máme. Ak je to možné, uistite sa, že je vaše zariadenie bližšie k smerovaču.
 • Zakážte svoju VPN - VPN sú pomalšie ako niektoré nezabezpečené pripojenia Wifi. Keď úprava serverov neposkytuje určitú rýchlosť, skúste vypnúť sieť VPN.
 • Reštartovanie modemu alebo smerovača - Rýchlym riešením spomalenia lokálnej siete je vykonať rýchly reset. Všetko, čo musíte urobiť, je deaktivovať smerovač a modem, počkať niekoľko sekúnd a potom ich znova pripojiť v rovnakom poradí. Môže vyčistiť problémy s rušením kanálov a vrátiť miestnu sieť na správnu cestu.

Aplikácie VPN pre Fire TV

Používanie služby VPN má veľa výhod, ale celkovými výhodami je vylepšené zabezpečenie pomocou šifrovania údajov medzi vami a serverom cieľového servera. Po použití siete VPN môžete zvýšiť zabezpečenie, ochranu súkromia, zostať na webe neznámi a umožniť vám prístup k geograficky obmedzenému obsahu. Na zvýšenie rýchlosti aplikácie Firestick môžete tiež použiť aplikácie VPN. Ak chcete nainštalovať súkromné ​​kanály na Fire Stick, ponorte sa nižšie!

lístok nfl na kodi
Faktory pomáhajú vybrať ten najlepší:
 • Vysoká rýchlosť sťahovania - Všetci vieme, že rýchlosť je hlavným faktorom, keď hovoríme o streamoch videa online. Vyberte si VPN, ktorá poskytuje rýchle výsledky testov s nízkym skóre latencie. Chcete vedieť veľa o tom, čo skrýva VPN?
 • Pravidlá nulového protokolovania - Vaša aktivita nie je zabezpečená, ak sieť VPN vedie podrobné záznamy o všetkom, čo robíte. Denníky získavajú prístup k informáciám o používateľoch, ako sú časy prihlásenia, navštívené stránky a oveľa viac. Ak chcete úplné zabezpečenie alebo súkromie, vyberte si sieť VPN, ktorá ponúka prísnu politiku nulového protokolovania pre všetku komunikáciu.
 • Povolený prenos a typy súborov - VPN nižšej kvality niekedy blokujú niektoré populárne typy prenosu, najmä sťahovanie torrentov alebo siete P2P. Ak vaša VPN obmedzuje šírku pásma alebo blokuje prenos, môžete sa potom pozerať na prázdnu chybovú obrazovku.

Nord VPN:

NordVPN ponúka robustné riešenie ochrany osobných údajov a poskytuje všetky nástroje a prináša najlepšiu VPNFireTV. Áno, podporuje Firestick a ponúka pripojenia s nízkou latenciou alebo rýchly výkon. Vďaka 256-bitovému šifrovaniu AES cez NordLynx na svojej strane tiež jednoducho skryjete všetky svoje aktivity pred poskytovateľmi internetových služieb a ochránite ich pred úplným blokovaním obsahu alebo nespravodlivým obmedzovaním.

Záver:

Zariadenia Amazon Fire TV fungujú dobre po vybalení z krabice. Nepotrebujú žiadne nastavenie a ľahké streamovanie videí z rôznych zdrojov. Vyskúšajte tieto triky alebo tipy na zrýchlenie hry Fire Stick, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: