Ako zvýšiť citlivosť na dotyk v telefóne Galaxy S8

Ako zvýšiť citlivosť na dotyk

Skutočne jednoduchým riešením by bolo najskôr zistiť, či má displej skutočne nejaké problémy alebo nie. Alebo je to vlastne váš chránič obrazovky, ktorý robí veci čudnými. V tomto článku si povieme, ako zvýšiť citlivosť na dotyk na Galaxy S8. Poďme začať!

Stačí teda odstrániť ochranný kryt obrazovky, ktorý máte, a zistiť, aká je citlivosť na dotyk spolu s displejom. Ak po odstránení ochrany obrazovky nemáte problémy, displej - a Samsung - zjavne nie sú na vine. Mali by ste si kúpiť nový plne priľnavý chránič obrazovky to by nemalo spôsobovať problémy s citlivosťou displeja.

Vlajková loď spoločnosti Samsung, ktorá spadá pod sériu S, bola Samsung Galaxy S8 skutočne uvedená na trh v marci tohto roku. V zásade sa dodáva v dvoch možnostiach, menšom Samsung Galaxy S8 a väčšom Samsung Galaxy S8 +. Galaxy S8 sa však vyznačuje 5,8-palcovou obrazovkou, S8 + sa v zásade dodáva so 6,2-palcovou obrazovkou. Oba smartfóny obsahujú displej Infinity od spoločnosti Samsung a skutočný pomer strán 18,5: 9.

Zatiaľ čo displej na oboch smartfónoch ponúka neuveriteľný zážitok zo sledovania, mnoho používateľov čelí problémom s dotykovou obrazovkou spolu s modelmi S8 a S8 +. Niektorí používatelia sa tiež sťažujú, že na svoju obrazovku musia skutočne veľmi tlačiť, aby fungovala. Pre ostatných je však sťahovanie notifikačnej lišty zhora namáhavý proces. Iní sa sťažovali aj na to, že obrazovka náhle nereaguje.

Ako zvýšiť citlivosť na dotyk v telefóne Galaxy S8

O čo teda vlastne ide? Prečo čelia niektorí používatelia tomuto problému?

Zdá sa, že Galaxy S8 údajne má problémy s dotykovou obrazovkou vždy, keď sa používa, spolu s chráničom obrazovky, ako je tvrdené sklo alebo priehľadný plast. Spoločnosť Samsung nevyrába chrániče obrazovky. Používatelia si teda kupujú chrániče obrazovky alebo nedovolené sklo aj od tretích strán. Pretože väčšina chráničov obrazovky má lepidlá iba na okrajoch a Samsung Galaxy S8 má skutočne zakrivenú obrazovku. Rovnako úplne nepriľnú k obrazovke. Aj keď sa môže zdať, že chránič obrazovky sedí správne, v skutočnosti to tak nie je. Netvrdíme však, že každý užívateľ bude mať pri svojom Galaxy S8 alebo S8 + problémy s chráničom obrazovky.

Je pozoruhodné, že ak máte problémy s dotykovým displejom spolu s telefónom Galaxy S8, vinníkom je väčšinou ochrana obrazovky. To zakazuje správne fungovanie dotykovej obrazovky telefónu. Takže, chlapci, mali by ste sa zbaviť aktuálneho chrániča obrazovky a vyskúšať radšej flipové puzdro ako pre svoj Galaxy S8.

Skôr ako sa však ochrany obrazovky zbavíte, odporúčame vám zmeniť citlivosť domovského tlačidla. Ak vás šťastie uprednostňuje, potom bude telefón fungovať dobre aj s chráničom obrazovky. Ak chcete zmeniť citlivosť domovského tlačidla, jednoducho choďte na nastavenie nasledoval prostredníctvom Displej . V časti Displej kliknite na Navigačná lišta a posuňte sa nadol na Citlivosť domovského tlačidla . Udržujte to skutočne najcitlivejšie. Vráťte sa späť a teraz skontrolujte, či dotyk funguje správne alebo nie.

Ďalej

Ak to stále nefunguje, potom si myslíme, že je čas sa zbaviť aj ochrany obrazovky. Skutočne vám neodporúčame odstraňovať tvrdené sklo prostredníctvom seba. Mali by ste o to požiadať profesionála. Odstránenie tvrdeného skla je totiž zložité a mohlo by tiež viesť k zraneniu, ak by sa o to pokúsili necvičenými rukami.

Ak si však myslíte, že to zvládnete sami, tu je niekoľko tipov na bezpečné odstránenie tvrdeného skla:

doplnok gimp 2,8 dds
  • Ak chcete uvoľniť lepidlo na tvrdenom skle, môžete na obrazovku použiť tiež sušič vlasov asi na 15 sekúnd.
  • Skúste použiť špáradlo alebo necht, aby ste ich odlepili od rohu. Áno, začnite od rohu. Urobí to rovnako každý roh.
  • Potom zasuňte kreditnú kartu medzi chránič obrazovky a tiež zariadenie a tiež odlúpnite roh.
  • Buďte nežní. Len sa neponáhľaj. Pamätajte, že závod vyhráva pomaly a rovnomerne.
  • Keď je tvrdené sklo vypnuté, použite okamžite čistú handričku na okamžité utretie obrazovky.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám týmto článkom páči, ako zvýšiť citlivosť na dotyk, a tiež vám pomôžu. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Ako zakoreniť varianty 8 Snapdragon Varianty pomocou At&t