Ako zväčšiť veľkosť štetca v programe Skicár - návod

ako zväčšiť veľkosť štetca vo farbe

MS Paint je vlastne jedna z najstarších aplikácií na Windows . Je súčasťou systému Windows od verzie Windows 1.0 a taktiež sa vo väčšine svojich častí nezmenil. Iba v systéme Windows 10 bola alebo nebola pridaná jeho 3D verzia. Pôvodná aplikácia Paint však stále existuje a je v skutočnosti samostatná od aplikácie Paint 3D. V tomto článku si povieme, ako zvýšiť veľkosť štetca v programe Skicár - návod. Poďme začať!

Maľovanie nie je najsofistikovanejšou kresliacou aplikáciou na svete, napriek tomu sa ľuďom spolu s ním darí robiť aj úchvatné umelecké diela. Samozrejme, to je v skutočnosti skôr zamerané na zručnosť. MS Paint je cez všetky štandardy základnou aplikáciou. Má niekoľko výberových štetcov, avšak žiadny spôsob, ako pridávať alebo vytvárať vlastné štetce, pokiaľ nepoužívate hack. V skutočnosti sa zdá, že aplikácia obmedzuje nástroj na štetce tiež iba na štyri veľkosti. Po pravde, chlapci, môžete tiež získať vlastné veľkosti štetcov v programe MS Paint. Naozaj sa neobmedzujete iba na štyri veľkosti, ktoré vám poskytuje používateľské rozhranie.

To platí pre všetky nástroje v programe MS Paint, ktoré majú premenlivú veľkosť alebo hmotnosť. Vzťahuje sa na nástroj na štetce, ceruzky a tiež na gumu.

Ako zväčšiť veľkosť štetca v programe Skicár - návod

Musíte si zvoliť nástroj, ktorý chcete použiť. Otvorte rozbaľovaciu ponuku Veľkosť a uvidíte, že v súčasnosti sú k dispozícii iba štyri pevné veľkosti. Tento hack vám v zásade umožňuje zvoliť si veľkosť medzi a nad veľkosťou, aby sa zobrazila v rozbaľovacej ponuke Veľkosť.

Uistite sa, že ste vybrali jeden z troch nástrojov, na ktoré je tento hack určený. Váš kurzorový bod zmení veľkosť, aby vám ukázal aktuálnu veľkosť alebo váhu nástroja.

Ak chcete zväčšiť veľkosť, podržte stlačené tlačidlo Ctrl a stlačte tlačidlo Numpad Plus. Každé jedno kliknutie zväčší veľkosť nástroja štetca. Ak chcete zmenšiť veľkosť, podržte stlačené tlačidlo Ctrl a stlačte tlačidlo Numpad mínus. Screenshot nižšie tiež ukazuje, že zdvih nástroja štetca je predvolená najvyššia veľkosť (vľavo) vedľa ťahu vo väčšej vlastnej veľkosti (vpravo).

ako zväčšiť veľkosť štetca vo farbe

Žiadny odkaz na veľkosť

Problémom spolu s nástrojom štetca MS Paint a mnohými ďalšími nástrojmi je, že veľkosti nástrojov neposkytujú číselnú hodnotu aj pre ich veľkosť. Normálna je bodová jednotka, tj. Pt jednotka, ktorú používame na meranie veľkosti štetcov a textu. V programe MS Paint môžete vidieť veľkosť bodu pre text, ale nie pre štetce. Tento malý trik vám umožní nastaviť vlastnú veľkosť štetca v programe MS Paint, stále však budete hádať, aká je aktuálna veľkosť.

Ak chcete nástroj resetovať alebo sa vrátiť k jednej z predvolených veľkostí, musíte otvoriť rozbaľovaciu ponuku Veľkosť a zvoliť jednu zo štyroch veľkostí.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Tipy a triky na registráciu do vojenských previerok