Ako zvýšiť rýchlosť sťahovania uTorrent

Rýchlosť sťahovania uTorrent

Chcete zvýšiť rýchlosť sťahovania uTorrent? uTorrent je bezpochyby najlepší torrentový klient pre Windows 10 PC. Mnoho používateľov však uviedlo nízku rýchlosť sťahovania uTorrentu. Takže, ak hľadáte metódy na vylepšite svoju rýchlosť sťahovania uTorrent , potom si pozorne prečítajte nasledujúci článok.

Torrent sa väčšinou používa na inštaláciu veľkých súborov do počítača. Ak chcete sťahovať alebo inštalovať súbory torrentu, potrebujete spoľahlivého klienta torrentu, napríklad uTorrent. uTorrent je známy svojim jednoduchým a elegantným používateľským rozhraním. Môžete tiež pridať vlastné sledovače, nastaviť rýchlosť nahrávania a sťahovania cez uTorrent.

Mnoho používateľov v poslednej dobe tiež tvrdí, ako zvýšiť rýchlosť sťahovania uTorrent. V tejto príručke teda uvedieme zoznam najlepších postupov na zlepšenie rýchlosti sťahovania uTorrent.

Pozri tiež: Najlepšie alternatívy torrentov pre torrenty

Je torrentovanie legálne? Je to bezpečné?

Nové technológie prídu s niekoľkými ťažkými prekážkami, ktoré treba prekonať, ale uTorrent nie je výnimkou. Kedykoľvek sa torrentovanie stalo populárnym používateľom, používalo ho na zdieľanie filmov a televíznych programov. Je to nástroj na porušenie zákona, čo je dosť nespravodlivé. uTorrent má nekonečné legálne použitie. Samotné torrentovanie je bezpochyby úžasne legálne.

Rozdiel, vďaka ktorému je torrent nažive, je skutočnosť, že torrentové weby nemôžu hostiť žiadny obsah. Inštalujete alebo sťahujete z iných používateľov, nie z indexovacích a sledovacích zariadení, čo väčšinu presúva do právne šedej oblasti. To je prípad stiahnutia ľubovoľného súboru z internetu. Vždy však existuje možnosť, keď narazíte na vírus alebo malware. Chcete zvýšiť rýchlosť sťahovania uTorrent? Ponorte sa dole!

Ako zvýšiť rýchlosť sťahovania uTorrent

Zvýšte rýchlosť sťahovania uTorrent

Toto je niekoľko bežných tipov alebo trikov, ktoré sú použiteľné pre každého torrentového klienta dostupného pre OS Windows.

Krok 1:

Spočiatku spustite uTorrent klient na vašom PC. Teraz z horného pruhu vyberte klepnutie možnosti a potom vyberte Predvoľby.

Krok 2:

Teraz v dialógovom okne Predvoľby jednoducho vyberte V poradí a potom upravte maximálny počet aktívnych stiahnutí na 1 .

Krok 4:

Potom klepnite na Pripojenie kartu a potom sa uistite, že Mapovanie portov UPnP je zapnutá.

Krok 4:

Teraz môžete klepnúť na BitTorrent a tam zapnite Šifrovanie odchádzajúcich protokolov .

ako sa zbaviť win setup súborov
Krok 5:

Teraz zamierte do Šírka pásma a potom nastav Maximálny limit nahrávania na 1 a potom klepnite na Podať žiadosť .

hrana koreňa s6 5.1.1
Krok 6:

Ak chcete pridať sledovače manuálne, v dolnej časti súboru na stiahnutie torrentu nájdete tiež možnosť pridať sledovače. Chcete kliknúť pravým tlačidlom myši na sťahovaný torrentový súbor a zvoliť vlastnosti. Z všeobecne Na karte musíte nájsť príslušnú možnosť sledovače . Uvádzame zoznam sledovačov a tieto sledovače chcete vložiť do súboru Sledovače box. uTorrent sa automaticky vyhne duplikátom. Všetci vieme, že čím viac trackerov pridáte, tým vyššia bude rýchlosť. Preto môžete jednoducho skúsiť pridať sledovače. Tu je zoznam sledovačov, ktorý chcete pridať.

Krok 7:

Musíte sa pokúsiť zmeniť pokročilé nastavenia, do ktorých sa chcete presunúť možnosti a potom chcete klepnúť na preferencie . Teraz chcete vyhľadať kartu Rozšírené, kde ju musíte vyhľadať bt.connect_speed predvolená hodnota bude 25, ako chcete zvýšiť hodnotu na 80 .

Krok 8:

Teraz chcete nájsť túto možnosť net.max_halfopen a upravte hodnotu na 100 a potom použite nastavenia.

Všetko hotové! Teraz môžete zlepšiť rýchlosť sťahovania uTorrent po vykonaní krokov uvedených vyššie!

Pozri tiež: Kompletná recenzia na torrenting

Vypnite reklamy z uTorrentu

Vypnite reklamy z uTorrentu

No, ak sa snažíte nejaký čas používať klienta uTorrent, potom asi viete, že tento torrentový klient podporuje reklamy. Aj keď reklamy nezhoršujú torrenty, spomaľuje to aj rýchlosť nahrávania a sťahovania. V tejto technike teda odstránime reklamy z uTorrentu, aby sme zlepšili rýchlosť sťahovania torrentu.

 • Spočiatku spustite klienta uTorrent a prejdite na stránku Možnosti> Predvoľby .
 • V časti Predvoľby klepnite na 'Pokročilé'
 • Teraz chcete nájsť tieto dve možnosti -
  • offers.left_rail_offer_enabled
  • offers.sponsored_torrent_offer_enabled
 • Upravte hodnotu oboch položiek na „Falošné“. Hodnotu tiež upravíte dvojitým klepnutím na možnosti.
 • Po dokončení klepnite na „Ok“ a znova spustite torrentového klienta.

To je všetko o tom! Takto môžete vypnúť reklamy v uTorrente a zvýšiť tak rýchlosť sťahovania torrentu.

Ďalšie tipy na zvýšenie rýchlosti sťahovania uTorrent:

Spomíname niektoré z najlepších tipov, ktoré môžu výrazne zvýšiť rýchlosť sťahovania uTorrent. Poďme sa pozrieť:

 • Úpravou serverov DNS v počítači so systémom Windows zlepšite rýchlosť internetu.
 • Pred inštaláciou súborov z uTorrent nezabudnite zastaviť každé prebiehajúce sťahovanie prehliadača.
 • Vždy si vyberte torrentový súbor, ktorý ponúka maximálny počet seed & peers.
 • Na získanie maximálnej rýchlosti sťahovania môžete tiež použiť bezplatných alebo ľahkých torrentových klientov, ako je Vuze.

Záver:

Táto príručka teda hovorí o tom, ako zvýšiť rýchlosť sťahovania uTorrent. Dúfam, že vám tento sprievodca pomohol! Zdieľajte ju tiež so svojimi priateľmi a nezabudnite sa podeliť o svoju spätnú väzbu v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: