Ako získať nový dizajn Reddit - návod

Reddit je v skutočnosti jedným z obľúbených miest pre všetkých používateľov internetu, kde môžu dostávať všetky najnovšie informácie z celého sveta. Táto americká webová stránka na zhromažďovanie noviniek konečne prišla s novým dizajnom, nové usporiadanie je konečne tu. Po desiatich rokoch sa konečne objavil aj Nový dizajn Reddit. Aj keď beta verzia nebola otvorená pre všetkých používateľov, nový dizajn je teraz k dispozícii všetkým používateľom Redditu. V tomto článku si povieme, ako získať nový Reddit Design - návod. Poďme začať!

Reddit má nový dizajn, ktorý v zásade obsahuje hlavnú stránku s automatickým rolovaním. V skutočnosti má tri rôzne rozloženia pre príspevky a v predvolenom nastavení sa tiež otvárajú odkazy na novej karte. Reddit teraz pomaly zavádza nový dizajn pre svojich používateľov. Niektorí ho už používajú, iní čakajú na jeho zavedenie. Ide o to, že nový dizajn Reddit si môžete ľubovoľne zapnúť.

Ak chcete povoliť nový dizajn Reddit, budete potrebovať účet Reddit. Je to tak, aby ste mali prístup k preferenciám, ktoré vám umožňujú zvoliť nový dizajn. Hneď potom sa môžete odhlásiť a potom anonymne použiť Reddit. Ak nemáte účet Reddit, je zadarmo, aby ste si ho mohli zaregistrovať. Zabudnite na to, že existuje aj po zapnutí nového dizajnu Reddit.

flash twrp s odinom

Ako získať nový dizajn Reddit

Nový dizajn

Prihláste sa do Redditu a navštívte stránku pref stránka Reddit . Ak nie ste prihlásení, v skutočnosti nebudete môcť vidieť predvoľby. Prejdite na koniec tejto stránky a vyberte tiež možnosť Zobraziť profily používateľov na pracovnej ploche pomocou staršieho režimu. Zamierte na Reddit a potom by sa mal zapnúť aj nový dizajn. Môžete sa tiež odhlásiť a vždy, keď navštívite jeho webovú stránku, uvidíte nový dizajn.

Starý dizajn Reddit

Ak sa chcete vrátiť k starému dizajnu, môžete stlačiť malé modré tlačidlo v hornej časti webovej stránky. Zobrazí sa zakaždým, keď navštívite webovú stránku, bez ohľadu na to, či ste alebo nie ste prihlásení. Tento modrý pruh môže byť zrušený. Ak ste ho zrušili a chcete sa vrátiť k starému vzoru, môžete to urobiť tiež tak, že prejdete na rovnakú stránku preferencií Reddit.

Prejdite na stránku preferencií Reddit a potom zrušte začiarknutie možnosti „Zobraziť používateľské profily na počítači pomocou staršieho režimu“. Môžete sa tiež odhlásiť a starý dizajn sa tam bude držať.

V určitom okamihu odstráni starý dizajn a potom zavedie nový pre všetkých svojich používateľov. Nový dizajn pokazil populárne a slávne rozšírenia, ako napríklad Reddit Enhancement Suite. Jeho používatelia čakajú na aktualizáciu rozšírenia, aby podporili nový dizajn. Dovtedy by sa však používatelia mohli chcieť držať starého dizajnu, aj keď Reddit k nim tlačí aj nový.

Nový dizajn sa v skutočnosti nestretol s vôľou. Nie je to zlý dizajn, je však určite iný. Príspevok môžete otvoriť aj na aktuálnej karte a potom sa vrátiť na hlavnú stránku bez toho, aby ste stratili svoje miesto. Odkazy sú zvýraznené viac a existujú tri rôzne rozloženia, z ktorých si môžete skutočne vybrať.

ako tlačiť e-mail bez hlavičky

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

ako urobiť snímku obrazovky v režime inkognito

Pozri tiež: Ako natrvalo zapnem funkciu Num Lock