Ako je možné získať späť účet Netflix, ak je napadnutý

Hackovanie nie je pre nikoho z nás nový pojem. Všetci vieme, že hackerstvo je neoddeliteľnou súčasťou internetu. A hackerstvo je dôvodom vylepšenia bezpečnostných systémov po celom svete. Webové stránky bánk, sociálne siete a webové stránky štátnej správy sú klasickými príkladmi vynikajúcich bezpečnostných systémov. A ak máte účet Netflix, musíte byť tiež opatrní a opatrní. Dôvodom je to, že nemôžete byť v pozícii, keď hľadáte napadnutý účet Netflix. Prevencia je vždy lepšia ako liečba. V tomto článku vám teda ukážeme, ako získať späť účet Netflix, ak je napadnutý. Poďme začať!

Hackeri väčšinou zmenia iba heslo, ale nič iné. Zatiaľ čo inokedy nezmenia vôbec nič (v nádeji, že letia pod radarom). Ale hacker je najbežnejšie zmeniť e-mailovú adresu spojenú s účtom. Aby mohli celú vec len prebrať.

Bez ohľadu na metódu existujú spôsoby, ako sa vysporiadať s ich hackerským útokom. A v tomto článku vám poskytnem základné informácie o tom, ako sa zachrániť a získať späť svoj účet.

Účet Netflix bol napadnutý

Dostanete e-mail; Vaše telefónne číslo sa zmenilo. Potom sa zmenilo ďalšie vaše heslo a potom sa zmenilo posledné posledné čítanie vašej e-mailovej adresy. Všetky 3 za menej ako minútu.

V iných prípadoch môžu hackeri zmeniť váš prihlasovací e-mail a heslo, aby vám úplne zabránili v prístupe k účtu. V takýchto situáciách budete musieť kontaktovať spoločnosť Netflix, aby ste znovu získali kontrolu nad svojím účtom.

Ako zamknem a odomknem kláves fn

Pozrime sa na to, ako zistíte, či bol váš účet Netflix napadnutý, a ako môžete svoj účet získať späť.

Teraz čo?

Prijatie! Váš účet bol zneužitý a zjavne sa doň nemôžete prihlásiť. Keďže e-mailová adresa a heslo použité na prihlásenie boli už zmenené.

Je to koniec?

Nie, Netflix vám dáva nádej. E-mail, ktorý poslali, sa zmieňuje. Ak ste nepožiadali o zmenu svojej e-mailovej adresy, sme tu, aby sme vám pomohli zabezpečiť váš účet - stačí nás kontaktovať.

Teraz to bola nádej na lúče, úprimne povedané, je to normálne a nie to, že Netflix má iba takúto možnosť poskytnúť pomoc s obnovením vášho účtu. Keď je kompromitovaný, ale robí to takmer každá spoločnosť. Funguje to však v prípade služby Netflix?

ako nastaviť raid 5 windows 10

Sledoval som ich kontakt s nami odkazom a pomocou aplikácie Netflix v telefóne som mohol zavolať zákazníkovi.

Povedali mi, že pomôžu, a pýtali sa ma na moju e-mailovú adresu a moje telefónne číslo, ktoré bolo spojené s mojím účtom. Poskytoval som to isté a potom je tu ešte toto Prijatie! Počkajte, nejde o rovnaké prijatie, aké som použil predtým. Tento pochádza od Netflixu. Povedali mi, že váš účet sa nedá obnoviť, a požiadali ma o vytvorenie nového účtu.

Ďalej

Prečo si vytvorím nový účet? Toto bol môj účet, ktorý v súčasnosti používa niekto iný. Mal by som to dostať späť. Čo sa však pokazilo? Poskytoval som zákazníckym službám informácie, ktoré sa ma na môj účet pýtali.

Áno, urobil som, ale bohužiaľ Netflix nedokáže overiť, že je to váš účet, s toľkými informáciami.

Budú potrebovať servisný kód, ktorý vám bude zaslaný, ak ste stále prihlásení alebo máte prístup k účtu. (To je od nich hlúpe, že ak by som mal prístup k niektorému z nich, sám by som si účet obnovil.). A potom existuje ďalší spôsob, ktorý vyžaduje, aby ste poskytli informácie o svojom spôsobe platby. Pravdepodobne informácie o karte, ako sú posledné štyri číslice na karte (tým si nie ste istí).

návrhy priateľov na facebooku zmizli

Podivná aktivita na účte

Zaujíma vás, či ste už obeťou a niekto používa váš účet Netflix? Dobré správy! Netflix uľahčuje zistenie. Netflix sleduje všetkých, ktorí používajú váš účet a odkiaľ sú. Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť do časti Streamingová aktivita v nastaveniach vášho účtu vo vašom účte Netflix. Tam uvidíte, či ľudia z iných štátov používajú váš účet Netflix.

Ak bol váš účet napadnutý, nezabudnite zmeniť svoje používateľské meno a heslo. Myslite tiež na použitie iného používateľského mena a hesla pre služby, za ktoré platíte.

Vedeli ste, že teraz máme aplikáciu ZDARMA pre iOS, Android a Amazon Fire? Kliknutím SEM si stiahnete našu aplikáciu.

Ak chcete získať viac noviniek, tipov a recenzií, sledujte nás na Facebooku a Twitteri. Potrebujete technickú podporu pri rezaní šnúr? Pripojte sa k našej Facebookovej technickej podpore pre rezanie káblov, kde získate pomoc.

Týmto spôsobom sa môžete ubezpečiť, že na vašom zariadení došlo k podozrivej aktivite Netflix napadnutý účet Netflix a zmena e-mailu:

Kroky

 • Najskôr sa prihláste do služby Netflix a prejdite na stránku Účet.
 • Potom skontrolujte aktivitu streamovania zariadenia.
 • Tu uvidíte všetky miesta, z ktorých sa získal prístup do vášho účtu. Ak žiadneho z nich nespoznávate, je pravdepodobné, že váš účet bol napadnutý.
 • Ak potrebujete ďalší dôkaz o podozrivej aktivite, vráťte sa do sekcie Účet a skontrolujte svoju aktivitu pri prezeraní.
 • Upozorňujeme, že vašu aktivitu pri prezeraní je možné upraviť (môžete zvoliť tituly, ktoré sa majú skryť z histórie prezerania). Takže nemusí existovať náznak neobvyklej činnosti.
 • Ak si myslíte, že je váš účet napadnutý, existuje jednoduchá oprava. Prejdite späť do nastavení a vyberte možnosť Odhlásiť sa zo všetkých zariadení.
 • Týmto nakopnete všetkých, ktorí sa prihlásia do vášho účtu. Potom môžete zmeniť svoje heslo a nebudú sa môcť znova prihlásiť.
 • Hneď ako to urobíte, mali by ste sa pokúsiť zistiť, ako vás napadli hackeri. Dobrým miestom na začiatok je haveibeenpwned.com.

Zmeňte svoje heslo z mobilných zariadení

 • Najskôr sa prihláste do svojho účtu Netflix pomocou ľubovoľného zariadenia.
 • Vyberte Viac v pravom dolnom rohu obrazovky.
 • Ísť do Nastavenia aplikácie a posúvajte nadol, kým nenájdete svoju e-mailovú adresu v priečinku Akcia oddiel.
 • Klepnite na ňu a teraz budete môcť zmeniť svoje heslo.
 • Povoľte dvojstupňové overenie svojej adresy Gmail. Týmto spôsobom budete musieť overiť každé prihlásenie kliknutím na odkaz, ktorý dostanete na svoj e-mail. Aj keď by sa to mohlo zdať ako nepríjemnosť. Ale je lepšie byť v bezpečí, ako ľutovať.

Zmeňte si heslo pomocou počítača

 • Prihláste sa do svojho účtu Netflix.
 • Prejdite na ikonu svojho profilu v pravom hornom rohu a vyberte ikonu Účet z ponuky.
 • Kliknite na Zmeniť heslo . Nájdete ho v pravom hornom rohu stránky Účet pod Členstvo a fakturácia .
 • Na nasledujúcej stránke zadajte do prvého poľa svoje súčasné heslo a do ďalších dvoch svoje nové heslo.
 • Voliteľne môžete začiarknuť aj políčko vedľa Vyžadovať od všetkých zariadení ďalšie prihlásenie pomocou nového hesla . Týmto sa automaticky odhlásia všetky vaše pripojené zariadenia zo služby Netflix.
 • Potom kliknite Uložiť pre uloženie nového hesla.

Váš účet by teraz mal byť v bezpečí, pretože hacker by sa už nemal môcť znova prihlásiť. Získate tak svoj napadnutý účet Netflix.

ako funguje hladina pary

Chráňte svoj účet

Mali by ste si vytvoriť heslo s číslami, veľkými a malými písmenami a dokonca s niekoľkými symbolmi. Mali by ste tiež nastaviť funkciu dvojfaktorového overovania, ktorá bude overovať. Účet je vždy, keď sa chcete prihlásiť.

malá alternatíva bez donášky

Netflix je poskytovateľ streamovacích služieb, ktorý vám umožňuje sledovať filmy a televízne programy na požiadanie. Neponúkajú len hollywoodske filmy, ale svoje originálne filmy a seriály vytvárajú aj pod menom Netflix Original. Netflix ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu a potom sa spustí platená verzia. Mnoho ľudí vyhľadáva účty Netflixfreeac, pretože sú nákladné.

Aby ste si mohli bezplatnú skúšobnú verziu vychutnať, budete musieť zadať údaje o svojej kreditnej karte a ďalšie osobné údaje. Pretože Netflix je nákladný, nájdu sa hackeri, ktorí hľadajú poverenia na ich predaj a zarábanie peňazí. Ľudia sú ochotní platiť, pretože hackeri predávajú prihlasovacie údaje za nižšie náklady, ako účtuje poplatok Netflix.

Preto je nevyhnutné prijať opatrenia na zaistenie bezpečnosti vášho účtu Netflix.

Záver

To bolo pre účet Netflix všetko. Dúfam, že sa vám páči, dajte nám spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie problémy týkajúce sa tohto článku. Potom nám dajte vedieť v sekcii komentárov nižšie. Prajem vám krásny deň!

Pozri tiež: Súbor .aae - Čo je to prípona súboru .aae a ako ho môžeme otvoriť?