Ako získať filmy na priame stiahnutie odkazov

Za posledných pár rokov došlo v mediálnom priemysle k veľkým zmenám. V dnešnej dobe sa Folks namiesto sťahovania rozhodli streamovať videoobsah. Je to aj kvôli zániku hlavných torrentových webov, ako sú KickAss Torrents, ExtraMovies atď. V tomto článku si povieme, ako získať filmy na priame stiahnutie odkazov. Poďme začať!

Teraz je skutočne ťažké nájsť akýkoľvek aktívny web na sťahovanie torrentov alebo filmov kvôli tlaku zo strany orgánu. Ale čo keď vám poviem, že prostredníctvom výsledkov vyhľadávania môžete získať priamy odkaz na stiahnutie ľubovoľného filmu?

No je to skutočne možné. Na to však musíte použiť nejaké Google dorks. V tomto článku teda teraz zdieľame jeden z najlepších trikov, pomocou ktorého môžeme nájsť priame odkazy na stiahnutie ľubovoľného filmu. Na zoznam sme zahrnuli aj niektoré z najlepších trikov Google Dork, pomocou ktorých nájdete svoje obľúbené filmy. Začnime.

Ako získať filmy na priame stiahnutie odkazov

No, každý by bol milovníkom filmu rovnako ako ja. Kedykoľvek však hľadáte film na Google a klepnite na ľubovoľný web, potom by ste tiež našli veľa kontextových okien, bannerov a irelevantných reklám. Máme tu teda skutočne skvelý spôsob, ako nájsť priamy odkaz na stiahnutie ľubovoľného filmu, môžete si tak stiahnuť ľubovoľné filmy aj bez prístupu na mnoho webových stránok. Takže teraz sa pozrite na kompletného sprievodcu, ktorý je popísaný nižšie.

Sme tu spolu s dokonalými vyhľadávacími trikmi Google, ktoré vám pomôžu nájsť priamy odkaz na akýkoľvek film. Poďme teraz.

Nájdite filmový index

V tejto metóde teraz použijeme trik Vyhľadávania Google, aby sme našli index filmu. Vyhľadávací trik môžete ďalej upraviť podľa svojich požiadaviek.

  • Najskôr otvorte webový prehľadávač na svojom zariadení.
  • Teraz zadajte názov filmu, ktorý si chcete stiahnuť. A za menom musíte skopírovať a vložiť nižšie uvedený kód spolu s názvom filmu.

Movie Name -inurl:(htm|html|php|pls|txt) intitle:index.of last modified (mp4|wma|aac|avi)

priame odkazy na filmy

  • Teraz získate výsledok Google a vy tiež môžete prehľadávať jeden z prvých. Alebo druhý výsledok a dostanete priamy odkaz na stiahnutie aj k filmu.

To je všetko! Teraz ste hotoví. Spolu s tým teraz získate priamy odkaz na stiahnutie ľubovoľného filmu a stiahnite si ho pomocou svojho obľúbeného správcu sťahovania.

Nájdite index filmov spolu s formátom súboru

V tejto metóde budeme hľadať filmy s formátom súboru. Tento hľadaný reťazec zobrazí výsledky, ktoré majú skutočne daný formát súboru.

  • Najskôr je potrebné v službe Google skopírovať nasledujúci kód:

intitle:index.of? mkv

priame odkazy na filmy

  • Teraz už len otvoriť Google com vo svojom prehliadači a potom vložte vyššie uvedený kód tam a za tento kód. Musíte zadať aj názov filmu, ktorý si chcete stiahnuť.
    Napríklad, ak si chcete film stiahnuť Pomstitelia potom jednoducho zadajte kód:
  intitle:index.of? mkv Avengers  
  • Klepnite tam na Enter a teraz tam uvidíte veľa výsledkov vyhľadávania, ktoré môžu alebo nemusia obsahovať skutočný názov vášho filmu. Klepnite na CTRL + F a vyhľadajte svoj film. Stačí klepnúť na odkaz na film.

priame odkazy na filmy

Teraz, kedykoľvek ho otvoríte, uvidíte stránku PHP. Obsahujú súbor filmu, ktorý si tiež chcete stiahnuť.

Stačí na to jednoducho kliknúť, to je všetko, čo máte hotové, teraz to váš sťahovač zistí a máte hotovo. Potom sa do vášho zariadenia začne sťahovať film. Môžete tiež vyhľadať ľubovoľný zo svojich obľúbených formátov a stiahnuť film tak, že ho nahradíte Mkv v požadovanom formáte.

Ďalšie triky na vyhľadanie filmov

Rovnako ako vyššie uvedené dva, aj na internete existuje veľa ďalších trikov Google, ktoré vám môžu pomôcť nájsť priamy odkaz na stiahnutie ľubovoľného filmu. Ide však o to, že sa musíte len pohrať s vyhľadávaním Google. Nižšie teraz zdieľame niektoré snímky obrazovky, ktoré vám môžu pomôcť dobre nájsť odkazy na priame stiahnutie akýchkoľvek filmov.

Pod hviezdičkami použite viac kľúčových slov

V tomto kroku teda musíte zadať viac kľúčových slov súvisiacich so súborom na stiahnutie. Ako vieme, väčšina filmov je k dispozícii vo formáte mp4, práve preto sme tu hľadali súbor .mp4. Rovnako môžete vyskúšať aj ďalšie kľúčové slová, ako napr Stiahnutie filmu Dangal .mkv , atď.

dangal

Použite kľúčové slovo Prevziať teraz

Tento trik Google zobrazí iba web, na ktorom je napísané Download Now. Ako všetci vieme, takmer na všetkých filmových stránkach je uvedený odkaz na stiahnutie pod Stiahni teraz tlačidlo. Preto musíme hľadať aj kľúčové slovo Názov filmu Stiahnuť teraz.

Vyhľadajte názvy filmov spolu s príponou v adrese URL

Tento trik Google tiež zobrazí zoznam všetkých webov, ktoré majú názov filmu, spolu s príponou v adrese URL tiež. V tomto musíme použiť kombináciu kľúčových slov z inurl: mp4 + názov filmu . Môžete tiež vyhľadávať takto: mkv + moviename a tak ďalej.

Záver

Dobre, to bolo všetko, ľudia! Dúfam, že sa vám tento článok páči, chlapcom a tiež vám pomôže. Dajte nám o tom spätnú väzbu. Tiež, ak máte ďalšie otázky a problémy týkajúce sa tohto článku. Dajte nám potom vedieť v sekcii komentárov nižšie. Čoskoro sa ozveme.

Prajem vám skvelý deň!

Pozri tiež: Najlepší softvér pre Android PC Suite pre Windows a Mac