Ako získať Crunchyroll Guest Pass

Crunchyroll Guest Pass: Ak máte radi anime alebo ázijskú televíziu, potom by ste mohli počuť o Crunchyroll . Je to prémiová streamovacia služba, ktorá ponúka anime a ďalšie dôležité televízne programy. Je to jedna z najpopulárnejších a najúžasnejších anime a manga streamovacích platforiem. Ale stojí to peniaze.

Ak nemôžete zaplatiť, vždy existuje kreditná karta pre hostí Crunchyroll. Vstupenka pre hostí Crunchyroll ponúka prémiových používateľov. Umožňuje používateľom bezplatne pozvať priateľa na návštevu webu. Na prémiový účet by sa malo mesačne pripísať prístupový kód hosťa, ktorý môže používateľ zdieľať. Po prijatí kódu ho môžete zadať na vstupnej stránke Crunchyroll pre hostí a získať 48 hodín bezplatného prístupu k prémiovej službe Crunchyroll. Môžete tiež vidieť, ako by to fungovalo v prospech Crunchyrollu ako marketingový kúsok, ktorý by ľuďom poskytol pohľad na túto službu.

Problém tohto systému je, že je trochu nepravidelný.

Crunchyroll hovorí o pasoch pre hostí:

guest_pass

Preukazy pre hostí sú bezplatnou službou, nie sú zaručenou súčasťou ponuky Premium a momentálne nie sú podporované. Vyhodnocujeme, či ich máme naďalej poskytovať ako službu. Ospravedlňujeme sa, ale neposkytujeme akumulačné preukazy. Ak chcete zdieľať prémiové členstvo Crunchyroll prostredníctvom priateľa dva dni, kontaktujte nás pomocou odkazu uvedeného nižšie pomocou používateľského mena alebo prihlasovacieho e-mailu priateľa a my ich môžeme nastaviť.

Crunchyroll Guest Pass

Crunchyroll nie je taký drahý, ale ak ho pridávate k predplatným Netflix, Hulu, Spotify a hrám, všetko sa začína veľa pridávať. Stránka má jednu z najväčších legálnych knižníc anime a manga, takže sa oplatí investovať, ak máte ďalšie peniaze. V opačnom prípade nájdete pas Crunchyroll pre hostí celkom ľahko.

Vstupenka Crunchyroll nie je úplným prémiovým účtom a má svoje limity. Sú časovo obmedzené na 48 hodín a objem obmedzený na 10 prechodov za šesť mesiacov. Ak si teda chcete založiť účet zadarmo a používať vstupenku pre hostí, musíte sa počas 48 hodín zhadzovať.

AKO ZÍSKAŤ HOSŤOVÝ PAS CRUNCHYROLL

Najlepšie miesto na získanie preukazu hostí Crunchyroll je od priateľa, ktorý sa prihlásil na odber tejto stránky. Takto to funguje. Osobné spojenie by malo zaručiť prechod v určitom alebo inom okamihu v závislosti od toho, koľko ďalších priateľov si ho želá. Ak nepoznáte nikoho, kto je prémiovým členom, existujú ďalšie spôsoby, ako získať preukaz.

ako uvoľniť úložný priestor html5

Reddit Týždenný hosťovský pas MegaThread

crunchyroll

The Reddit Týždenný hosťovský pas MegaThread je najlepší spôsob, ako chytiť pas Crunchyroll. Vlákno nájdete každý štvrtok na podredite Crunchyroll. Nevýhodou je, že musíte rýchlo využiť jeho výhody. Používatelia uverejňujú prístupové kódy hostí priamo vo vlákne, čo znamená, že ich môže každý čitateľ okamžite použiť. Nájdenie nenárokovaného produktu môže trvať malú skúšku a chybu. Počas písania sa však ponúka veľa kódov.

Fóra anime

Crunchyroll má svoje vlastné fórum s vlastným vláknom Official Pass Pass. Prístupové kódy hostí sa zverejňujú verejne, takže bude treba niekoľko pokusov nájsť jedno z najlepších, ktoré funguje. V súčasnosti existujú v tomto vlákne desiatky stránok, pričom najnovší záznam je starý iba niekoľko hodín. Ak je vlákno pravidelne aktualizované, mali by ste tu ľahko nájsť preukaz.

V opačnom prípade existuje veľa ďalších anime fór. Niektoré musia mať svoju vlastnú verziu vlákna Crunchyroll pre hostí. Zatiaľ čo ostatní kopajú vo vyhľadávačoch alebo online komunitách fanúšikov, môžu odhaliť skrytý poklad.

Facebook:

Ďalším najlepším zdrojom preukazov hostí Crunchyroll je aj Facebook. O skupinách ako Anime Fanatics International a Anime Monk bolo známe, že majú priepustky. Ak sa tieto príspevky nezobrazia v príspevkoch, môžete sa zapojiť do interakcie s ostatnými používateľmi a pri diskusii o Crunchyrolle sa vám môže zobraziť ponuka priepustky, ak sa objaví.

Na Facebooku a iných sociálnych sieťach existujú ďalšie desiatky anime skupín.

Systém pasov pre hostí Crunchyroll vyzerá ako malý zásah a nie je zaručený. Ak nechcete vstupenku pre hostí, môžete si zaregistrovať účet a získať 14 dní bezplatného prístupu. Vďaka množstvu jednorazových e-mailov je to lepšie ako stávka na hosťovanie. Ak sa vám naozaj páči, s najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť nájsť peniaze na svoj prémiový účet - a potom môžete dokončiť kruh života rozdaním svojich vlastných preukazov hostí.

Záver:

Tu je všetko o preukazu hostí Crunchyroll. Ak máte stále nejaké otázky a otázky, kontaktujte nás v sekcii komentárov nižšie!

Prečítajte si tiež: