Ako opraviť hotspot systému Windows 10 Mobile, žiadny problém s internetom

Chcete opraviť mobilný hotspot systému Windows 10 Bez internetu problém? Mojou najobľúbenejšou funkciou Windows 10 je mobilný hotspot. Staršie modely systému Windows vám umožňujú zdieľať pripojenie Wifi z počítača, ale jeho zapnutie bolo nudné, pretože ste museli spúšťať príkazy v cmd. On Windows 10 , iba to aktivujte klepnutím na prepínač a k počítaču môžete pripojiť 8 zariadení. Zariadenia sa však môžu pripojiť cez sieť alebo cez Bluetooth a môžete si zvoliť, ako sa spojenie vytvorí. Ak sa pokúšate pripojiť zariadenie k mobilnému hotspotu Windows 10, ale potom sa vám na zariadení zobrazí správa „Žiadne internetové pripojenie“ alebo zariadenia nebudú môcť získať adresu IP, existuje jednoduchý spôsob, ako to vyriešiť.

ako odstrániť cortanu z hlavného panela -

Ako opraviť problém so systémom Windows 10 Mobile Hotspot „Žiadne pripojenie na internet“:

Zapnite zariadenia a aktualizujte ovládače

Predtým, ako budete pokračovať, skúste urobiť dve veci. Uistite sa, že nemáte žiadne čakajúce aktualizácie ovládačov pre sieťovú kartu. Ďalším cieľom je zabezpečiť, aby nebolo vypnuté žiadne sieťové zariadenie.

Oboje môžete urobiť prechodom do Správcu zariadení. Všetko, čo potrebujete, je rozšíriť skupinu sieťových adaptérov a zabezpečiť, aby sa nič nevypínalo. Ak je zariadenie vypnuté, klepnite naň pravým tlačidlom myši a potom z kontextovej ponuky vyberte možnosť Povoliť. Ak chcete aktualizovať ovládače, klepnite pravým tlačidlom myši na každé zariadenie a v kontextovej ponuke vyberte možnosť Aktualizovať ovládač.

Zapnite zdieľanie pripojenia

mobilný hotspot

Teraz je čas prejsť na opravu. Najskôr nezabudnite, že mobilný hotspot je zakázaný. Zamierte na Ovládací panel a presuňte sa na Sieť a internet> Centrum sietí. Zľava vyberte možnosť „Zmeniť nastavenie adaptéra“.

beta súbor v2.52 zip

Poznamenajte si všetky miestne pripojenia, ktoré vidíte, konkrétne to, ktoré používa virtuálny adaptér MS Wi-Fi Direct. Ak si myslíte, že budete mať problém s zapamätaním si, ktoré pripojenie je k dispozícii neskôr, urobte si z tejto obrazovky snímku obrazovky a potom ukončite ovládací panel.

Povoľte mobilný hotspot a počkajte niekoľko minút. Potom zamierte na Ovládací panel a presuňte sa na Sieť a internet> Centrum sietí. Potom vľavo klepnite na „Zmeniť nastavenie adaptéra“. Potom uvidíte nové pripojenie k miestnej sieti, ktoré pravdepodobne nenahradilo staršie. Potom použite snímku obrazovky, ktorú ste zachytili predtým, aby ste ju porovnali. Nové pripojenie pomocou virtuálneho adaptéra MS Wi-Fi Direct.

Na ovládacom paneli sa vráťte späť do centra sietí a zdieľania. Potom skontrolujete Wi-Fi, ku ktorému ste pripojení, a ethernetové pripojenie. Potom na ňu klepnite.

V okne, ktoré sa otvorí, jednoducho klepnite na tlačidlo Vlastnosti. Potom uvidíte, že sa otvorí nové okno. Prejdite na kartu Zdieľanie v tomto okne. Zapnite možnosť „Umožniť ostatným používateľom siete pripojiť sa k počítaču v sieti“. Potom prejdite do rozbaľovacej ponuky pod ňou a z možností vyberte rovnaké pripojenie k miestnej sieti, ktoré sa zobrazilo v ovládacom paneli vždy, keď povolíte mobilný hotspot.

Klepnite na Ok a potom sa zariadenia budú môcť ľahko pripojiť k mobilnému hotspotu v systéme Windows 10.

Záver:

Tu je všetko o „Hotspote so systémom Windows 10 Mobile, ktorý nemá problém s internetom. Je tento článok užitočný? Stále čelíte problému alebo ho úspešne vyriešite? Dajte nám vedieť svoje myšlienky a návrhy v sekcii komentárov nižšie!

tmobile note 4 roms